Пліткарка• Изменено 26 марта в 07:14
Антидепресанти: цікавить особистий досвід закінчення прийому
Вітаю, форумчани! Зараз на етапі закінчення прийому есциталопраму. Приймала у звʼязку з посттравматичним розладом. Строк 7 місяців. 10 мг протягом місяця, потім 20 мг протягом 4 місяців, і два місяці знову 10 мг (половину дози). Психіатр на звʼязку, поступове зменшення дози, зараз вже 6-й день без ад. В цілому, почуття нормальне, повернулась природна емоційність, тривожності, страху і всього того «букета» немає. Але читала різне про вихід з лікування… Цікавлять кейси інших «адешників»: чи були відкати? через який час? чи повернулась вага в норму (+ 5кг)?
Дякую! І здоровʼя всім присутнім))
буреЛОМКА• 26 марта в 08:59
Ответ дляПліткарка
Дякую. Зрозуміла.
Будьте здоровы, пусть у вас будет без откатов. Но терапию я бы на вашем месте не заканчивала. Понятно что врачу виднее, но я бы советовала заниматься этим так долго как можете. Имею ввиду сессии к психотерапевтом, ’поговорить’
Пліткарка
• 26 марта в 09:17
Ответ длябуреЛОМКА
Терапію не закінчую. Тільки медикаменти. Дякую!)) Нехай і у вас цей паршивий стан ніколи більше не зʼявиться! Прям від щирого серця бажаю❤️
ЖивунаБагамах• 26 марта в 09:23
Ответ дляПліткарка
Я не писала, що боюсь. Я хочу розуміти, з чим можу зіштовхнутись, саме з реального життя, а не з талмудів по медицині. Це допит?))
Ні з чим, якщо у вас дійсно була психотерапія і вас вчили опановувати себе.
ЖивунаБагамах• 26 марта в 09:26
Ответ дляБаба на горошині
Ага, и вся Европа на АД, там точно Средневековье! Украина просто подтянулась
Європа на АД, але там ад назначають при депресії, в випадку автора, вона б не отримала там медикаментозну терапію
Лиса Патрикевна• 26 марта в 12:24
Дамы, как вы заходили на эсцитолопрам?
Полторы недели принимаю гиацинтию (неделю 10, пару дней 15 мг) утром. вечером триттико 75
Настроение и самочувствие просто как мигалка. Первые пару дней было все ок, легкая эйфория появилась, желание жить, а не влачить существование, а потом три дня апатии, повысила дозу гиацинтии (по рекомендации психиатра), один день плохо физически, второй день все прекрасно, настроение супер, сегодня опять настроения нет, сижу угрюмой вялой какашкой
Это какой-то треш просто. И без АД уже не вывожу просто (расстройство адаптации со всеми прелестями) и с ними как-то пока вообще не весело
Пліткарка
• 26 марта в 14:22
Ответ дляЛиса Патрикевна
Дамы, как вы заходили на эсцитолопрам?
Заходила геть нормально. В мене був есцитам асіно. Не відчувала жодних змін. Дія повноцінно розкрилась десь через 2 місяці на дозі 20 мг.
Пліткарка
• 26 марта в 14:24
Ответ дляЖивунаБагамах
Вона не була, вона є.