А що таке?• 26 марта в 18:38

Поясніть мені цей прикол з six/seven 67

Що це за прикол такий у дітей, підлітків
Навіть на одязі вже багато бачу ці 67
Що воно хоч означає
Буду вдячна , якщо хтось пояснить людською мовою,
Мизимец• 26 марта в 19:18
Ответ дляУсміхайлик
Дозвольте біля Вас постояти
Присоединяйтесь)

Кудрі кручу сама• 26 марта в 19:21
Ответ дляША! я прийшла!
Не означає нічого, просто у нас покоління тіктоку, мавпенят, які повторюють бездумно тіктоки, і цей тренд на сікс-севен як раз показник того, що діти повторюють абсолютно безтолкові речі, що завірусити можна будь-яку дічь і діти її підхоплять.
а у вашому розумному поколінні нічого не вірусилось? Одні і ті ж пісні не наспівували, в одні і ті ж ігри не грали?
ВільнаНазавжди• 26 марта в 19:22
Брейнрот (от англ. brain rot — «гниение мозга») — это сленговое выражение, обозначающее контент низкого качества, абсурдные мемы и короткие видео, потребление которых вызывает ощущение деградации, ментальной усталости или «тумана в голове». Этот контент характеризуется бессмысленностью, высокой степенью цифровизации и ориентацией на детей/подростков, часто становясь трендом в TikTok или YouTube