Україна понад усе!• 26 марта в 20:36
Як ви робите генералку, щоб потім не лежати трупом і не ненавидіти життя?
Пасти Ла• 26 марта в 20:37
Навіщо її робити?
І що по вашому значить генералка і чому ви повинні після неї лежати трупом?
Жертва интернета• 26 марта в 20:37
Я вот уже второй год пытаюсь отмыть скотч, он полопался и толку от него на окнах, даже тему создавала, покупала в Авроре очиститель и до жопы он, сам скотч намертво сидит на стекле(
Великий сатирик• 26 марта в 20:37
Что это? Летом шторы стираю, зимой холодильник размораживаю. Это оно?
Червона ікорка• 26 марта в 20:39
Спасибо моему мужу, что у нас есть помощница, которая все делает за меня
Ужгород• 26 марта в 20:40
Ответ дляЖертва интернета
У мене так самоклейка протрухла, потріскалася і і ми з чоловіком її три місяці віддирали. Найкраще працював вайтспіріт.
Кудесница_с_пургеном• 26 марта в 20:40
В мене генеральне двічі на рік, коли прошу чоловіка пропилососити на шафах, все решта прибирається щотижня, а, штори перу раз в рік.
Мюллерная• 26 марта в 20:40
Ответ дляЖертва интернета
Я отмыла три окна, жидкостью для снятия лака, Сан-Клином, резиновым шпателем.
Тра Ля Ля• 26 марта в 20:42
Все дуже просто - не роблю генеральне прибирання. Мені легше постійно підтримувати чистоту і за потреби якусь територію прибирати більш ретельно
Жертва интернета• 26 марта в 20:43
Ответ дляМюллерная
А у меня балкон окна в пол((( и 2 окна в комнатах, смотрю на это и руки опускаются
Мюллерная• 26 марта в 20:44
Для меня генералка это вытереть пыль на шкафу, помыть на кухне потолок и стены, вымыть окна, никогда не делаю это одновременно. И окна пока вымыты только изнутри.
Мюллерная• 26 марта в 20:44
Ответ дляЖертва интернета
Окна в пол можно шваброй мыть.
Бокс-орун• 26 марта в 20:45
Ответ дляЖертва интернета
пароочеститель)) только им смогла
Жертва интернета• 26 марта в 20:45
Ответ дляМюллерная
Окна в пол можно шваброй мыть.
У меня робот мойщик
Бокс-орун• 26 марта в 20:46
Ответ дляЖертва интернета
Нету(
ну и у меня не было. Купила самый простой за 400 грн
Фіфачка• 26 марта в 20:46
Ответ дляЧервона ікорка
А че за вас, а не за мужа?
Омлетик• 26 марта в 20:46
Ответ дляЖертва интернета
Купіть білі меламінові губки, гарно знімають залишки скотча зі скла. Перевірено!
Тра Ля Ля• 26 марта в 20:46
Ответ дляЖертва интернета
Я через рік війни відмивала 11 вікон лоджії. Це був ще той квест. Мила по 1 вікну за раз. Обирала собі онлайн семінар або лекцію і як раз потрохи за годину-півтори відмивала. Спочатку змочувала антисептиком, який у великому обʼємі залишився з часів ковіду, накривала вікно ганчірками, змоченими цим антисептиком і давала відмокнути хвилин 20-30 і потім потроху-потроху, сантиметр за сантиметром відтирала.
Колгоспниця• 26 марта в 20:46
Ответ дляЖертва интернета
Купіть робот-мийник для вікон. Класна штука
Фіфачка• 26 марта в 20:47
Ответ дляТра Ля Ля
А что через год войны? Война закончилась у вас?