Ковбой Хагис• сегодня в 14:45
Що це може бути?
Можете закидати мене тапками за дурне питання, але моє питання до адекватних людей. Плануємо дитину, відслідковую овуляцію різними способами в тому числі і тестами, сьогодні стало зле - різко затошнило, зазвеніло у вухах і потемніло в очах, ледь не втратила свідомість. Чоловік каже може ти вагітна? Ну я і зробила разом з тестом на овуляцію тест на вагітність... Результат мене шокував - тест на овуляцію досить яскравий але і на тесті на вагітність бліда полоска. Одразу кажу що обидва тести Евітест. Евітест на вагітність зазвичай при затримках був ідеально чистим, навіть жодного натяку на привид полоски. А тут слабка полоска (на фото світліша ніж є насправді) Тести використовувалися правильно, окрім того факту що на вагітність не на ранковій сечі, бо взагалі не планувала його робити. Може хто знає що це може бути?
Просто звязда• сегодня в 14:48
Вы беременны овуляцией?)
Если без шуток, вы беременны, скорее всего. Положительный тест на беременность вместе с положительным тестом на овуляцию наиболее вероятно указывают на наступившую беременность. ХГЧ и ЛГ структурно похожи, поэтому высокий уровень «гормона беременности» часто вызывает ложноположительную реакцию теста на овуляцию.
Ковбой Хагис
• сегодня в 14:47
Ответ дляCopy-Paste
Третьего ждёте, что так вдвоём трясетесь
Другого, і не трясемся а плануємо
Ковбой Хагис
• сегодня в 14:48
Ответ дляПросто звязда
Вы беременны овуляцией?)
Це іронія? Сама здивована таким результатам і не розумію що це може означати
Просто звязда• сегодня в 14:49
Ответ дляКовбой Хагис
Я дополнила вам ответ.))
Ковбой Хагис
• сегодня в 14:49
Ответ дляПросто звязда
Я дополнила вам ответ.))
Вже прочитала))
осень харашо• сегодня в 14:50
ИИ.
Вероятная беременность: Если тест на беременность четко положительный, вы, скорее всего, беременны. Тест на овуляцию может реагировать на ХГЧ.
Исключение — болезни/лекарства: Ложноположительные результаты (обоих тестов) возможны при приеме препаратов с ХГЧ (стимуляция овуляции) или некоторых заболеваниях.
Что делать: Для подтверждения необходимо сдать анализ крови на ХГЧ в лаборатории и пройти УЗИ, так как тест на овуляцию не предназначен для диагностики беременности.
Ковбой Хагис
• сегодня в 14:51
Ответ дляАльдебаран
Пока ждите, позже повторите тест
Та завтра зранку зроблю ще на вагітність, але якщо чесно вперше бачу таку картину - доволі полосатий тест на овуляцію і другу полоску на вагітність. Завтра буду в місті, може варто зайти у лабораторію здати на хгл?
Альдебаран• сегодня в 14:54
Ответ дляКовбой Хагис
Я думаю еще очень рано, выдержите дней 10, не спешите, но думаю, что есть беременность, меня тесты никогда не подводили
Сало не люблю• сегодня в 14:54
Час покаже, що це.
Може була невдала вагітність в минулому циклі. І це залишки хгч
Потребую апгрейду• сегодня в 14:55
Не думаю, що потрібно прям завтра робити тест. Пізніше зробіть. Але такі стани почуття при вагітності присутні.
Ковбой Хагис
• сегодня в 14:58
Ответ дляСало не люблю
Час покаже, що це.
вагітність в минулому циклі виключена, була затримка 2 дні, тест ідеально чистий був, потім після менструації узд показало що все згідно циклу і тому подібне
Ковбой Хагис
• сегодня в 15:02
Всім дякую за відповіді. Почекаю трішки, заодно послідкую за відчуттями, тоді або тест або одразу на хгл. Бо овуляція в мене проходить безсимптомно, і перша вагітність також була виявлена на 5-6 тиждень і жодних симптомів. І доречі менстрауція тоді була за циклом без затримок, вже коли прям систематично ранком почало нудити зробила тест а він полосатий. Гінеколог сказала що таке може бути але рідко. Вагітність була без патологій і протікала легко. Але то дуже давно)))
Пишу з калідору• сегодня в 15:09
Ваше описание ’резко бросило в пот, зазвенело в ушах, потемнело в глазах и подкатила рвота’ у меня уже третий день несколько раз в день: 100% я не беременная.
Поддержу выше: сделайте тест в первый день задержки, если она будет.
Если есть ХГЧ, то зачатие было неделю назад, т.е. примерно в это время вы были у врача; он на УЗИ видел овуляцию?
Витворунка• сегодня в 15:12
Ответ дляПишу з калідору
Мне тоже плохо последние несколько дней и я не беременна
Ковбой Хагис
• сегодня в 15:39
Ответ дляПишу з калідору
судя по тестам то в мене зараз має бути овуляція. В мене овуляція плаваюча - то рання то пізня, ніколи не збігається з календарною, тому і відстлідковую. Стосовно мого сьогоднішнього стану - то в мене такого ніколи не було, просто написала для повноти картини.
Пишу з калідору• сегодня в 16:07
Ответ дляКовбой Хагис
У меня тоже не было: 3 беременности в анамнезе если что и ни разу не тошнило, не теряла сознание