Медсестричка• 27 марта в 15:30

Як класно, що в у вчителів є канікули.

Працюю четвертий рік у німецькій школі. З понеділка починаються двотижневі канікули, під час яких вчителі їдуть у відпустки або просто відпочивають вдома. Як кому заманеться.
І якраз подумала, чому в Україні не так ( 12 років досвіду в Україні).
Кожного дня ми мали ходити і робити щось у школі.
Та никада в жизни• 27 марта в 15:31
Реально, почему на работе надо работать?

Мона_Лиса• 27 марта в 15:32
Я б даже за отпуск в 3 месяца не согласилась бы в школе работать, не дай бог.
Невгамовна шахиня• 27 марта в 15:32
Клас це добре
Поліпривіт всім• 27 марта в 15:33
Слушайте, ну вы все сами понимаете. Но не раздражайте жителей этого форума, щас вам наваляют
автор Медсестричка • 27 марта в 15:34
Ответ дляТа никада в жизни
Ні, я порівнюю німецьких вчителів і українських, чим українські вчителі гірші, що вони на всіх канікулах у школі, ну, крім літньої відпустки. В Німеччині на канікулах вчителі також відпочивають.
Ось завуч написав всім побажання гарно відпочити від школи.
Насправді це непроста робота працювати з дітьми, хоч я її обожнюю.
ТигрЛьвович• 27 марта в 15:34
А крім канікул є окремі відпустки у вчителів, під час учбового процесу?
Масяня Я• 27 марта в 15:34
Я тоже в школе работаю. Учителя идут на каникулы, в первый день каникул праздничный обед и все. Много ивентов всяких, поездок, работа на лайте еще и с норм зарплатой судя по автопарку возле школу , телефонам и одежде

Поліпривіт всім• 27 марта в 15:35
Ответ дляМедсестричка
Ну вообще ни о чем. Ну вы ж взрослая, педагог! Что вы прикидываете ’ почему’, ’ не люди’.
Телефон Рубика• 27 марта в 15:36
Рада за вас. І канікул там 6 чи 7, амне 4 як у нас.
Та никада в жизни• 27 марта в 15:37
Ответ дляМедсестричка
А чем хуже остальные работники других сфер, которые уже 4 года пашут без праздников?
Телефон Рубика• 27 марта в 15:37
Ответ дляТа никада в жизни
Ніяка офісна робота не вимотує так, як робота зі школярами, навіть не порівнюйте.
автор Медсестричка • 27 марта в 15:39
Ответ дляТигрЛьвович
Ні, просто брати відпустку під час навчального процесу не заведено, ну хіба що в самих крайніх випадках і то не більше, ніж на три дні.
Соня-сонятко• 27 марта в 15:39
Ответ дляМедсестричка
а чем украинские мужчины хуже немецких? пока одни жарят колбаски, других убивают на улицах(( короче это риторический вопрос, почему в одной стране своих граждан уважают, а в другой относятся, как к дерьму..
Та никада в жизни• 27 марта в 15:39
Ответ дляТелефон Рубика
Помимо офисов хватает работы. Или школа всё равно сложнее?
Мона_Лиса• 27 марта в 15:39
Ответ дляПоліпривіт всім
Я ей не завидую ни грамма. Даже сочувствую
Мона_Лиса• 27 марта в 15:40
Ответ дляТа никада в жизни
Идите в школу
автор Медсестричка • 27 марта в 15:41
Ответ дляСоня-сонятко
Давайте, якщо не брати ситуацію в Україні на даний час, до війни в Україні вчителі також працювали на канікулах.
Соня-сонятко• 27 марта в 15:43
Ответ дляМедсестричка
а разница в зарплате, а отношение к ним? война тут мало что изменила, просто где-то уважают людей, а где-то нет
Намакушка• 27 марта в 15:43
Ответ дляМедсестричка
А какой предмет вы преподаете в немецкой школе? Подтвердили диплом?

автор Медсестричка • 27 марта в 15:45
Ответ дляНамакушка
В процесі. Викладаю німецьку для мігрантів і англійську в німецьких класах. Скоро буду викладати німецьку в німецьких класах..
Анонимба• 27 марта в 15:46
Мне наша учительница рассказывала, что их обязали выходить в школу 30,31 декабря…
Издевательство над людьми
Намакушка• 27 марта в 15:46
Ответ дляМедсестричка
Вы учитель английского и немецкого по диплому? В Украине предметы эти тоже преподавали?
Я учитель химии, очень сложно с нуля учить язык(
автор Медсестричка • 27 марта в 15:47
Ответ дляНамакушка
Да, я все життя викладала німецьку, трохи англійську. В дипломі ці предмети.
Намакушка• 27 марта в 15:48
Ответ дляМедсестричка
Вам легче) удачи!
Леди_в_ночи• 27 марта в 15:49
Ответ дляМедсестричка
Вы умолчали, что летние каникулы у них 2 месяца, а не 3 как у нас. И занятия в школе до 15:30. И если уж сравнивать их учителей и наших, то просто небо и земля по отношению к детям.
Кашпо• 27 марта в 15:56
Ответ дляМедсестричка
Ви вчитель, а так безграмотно пишете
Кашпо• 27 марта в 15:57
Ответ дляАнонимба
Издевательство над людьми
То вчителі лиш люди, а інші, які працюють нелюди?
Аленький носочек• 27 марта в 15:58
Донька працює в Україні в приватній школі. Теж з понеділка канікули. В школу на канікулах не ходить.
Кашпо• 27 марта в 15:59
А як працюють вчителі під час канікул в Україні? Дивлюсь на понеділок сину з англійської 6завдань, мля, це якесь покарання для дітей, самі відпочивали тиждень, а дітям домашки назадавали.
Анонимба• 27 марта в 16:00
Ответ дляКашпо
Зачем выходить на работу и делать вид, что работаешь, все из-за закона Зеленского, который отменил выходные
Бумажки перекладывать сильно нужно 30-31 декабря? Детей нет в школе