Ніколи не збрешу• вчера в 19:29
Канапки та винце) ось такий вечір п´ятниці..
Що у вас смачного сьогодні?
забиякина• вчера в 20:14
Ответ дляНіколи не збрешу
Тож не чай? Коньяк сподіваюсь?
Ну разумеется, ну разумеется коньяк)
Грибной_Дождик• вчера в 20:14
Прийшла голодна, чоловік зварив пюре і купив смачний оселедець, почистив, порізав і з цибулькою. А я голодна така, смакота
Престидижитатор• вчера в 20:25
сижу пью пиво. Была очень тяжелая морально неделя на работе, хотелось каждый вечер нахерячиться(((
Неместная Я• вчера в 20:35
Нажарила дерунов, купили недавно классную овощерезку, теперь развлекаемся с мужем, ну и мартини употребили по чучуть
Червона рута• вчера в 20:39
Супер, я теж нарешті прочитала лекції студентам, яким це «нафіг» не потрібно, і сиджу з бокалом брюту та сиром). Чесно кажучи, мені теж все одно і на них, але потрібно вичитати години.