Цікавить хто робив плазмоліфтинг ясен, ваші результати, чи допомогло? У мене запалення ясен і ясна почали відходити від зуба. Це сталося після проф.чистки зубів у стоматолога
Ответ дляlilu502
Навіть не чула про таке🤪
Та я теж не чула поки не стикнулась з проблемою. Просто цікаво чи є від нього толк.
natella579• 27 марта в 22:33
Ответ дляSveta-a718
Якщо шийки зубів оголились трішки, на 1-2 мм, тобто початкова стадія, може і дасть результат. Плазмоліфтинг роблять для зменшення кровоточивості і укріплення. А якщо більше і треба ясна підтягнути, то це нічого не дасть, тільки пластика. Я робила пластику на верхніх різцях.
Краще проконсультуйтесь у толкового стоматолога (не того, що продає таку процедуру). Наприклад, плазмоліфтинг для обличчя нічого не дає, подруга робила і 0, а їй саме продали процедуру))
Ответ дляnatella579
Дякую.