МамОмужа• 28 марта в 09:23

о боже видели что с ЦЕНАМИ? катастрофа.. куда мы летим

На заході України дорожчає житло на вторинці
Нерухомість та земля — 28.03.2026 За інформацією аналітиків, медіанна вартість однокімнатних квартир у містах заходу України зросла на 10−27%.

Як змінилися ціни за рік

Найбільший приріст зафіксували у Тернополі — ціни там підскочили на 27%. Станом на лютий 2026 року середня вартість однокімнатної квартири становить 51,3 тисячі доларів.

В інших містах ситуація виглядає так:

Тернопіль — 51,3 тис. дол. (+27%);
Рівне — 58,6 тис. дол. (+20%);
Івано-Франківськ — 47,4 тис. дол. (+18%);
Чернівці — 58,1 тис. дол. (+17%);
Львів — 72,4 тис. дол. (+13%);
Луцьк — 51,8 тис. дол. (+13%);
Хмельницький — 39,1 тис. дол. (+13%).
При цьому Львів залишається найдорожчим містом у регіоні за вартістю однокімнатного житла.У Києві та області переписали ціни на оренду житла
У Києві за місяць середні ціни оренди будинків зросли на 20%, а в передмісті столиці - майже на 13%.
15-Mar, 2026 У Києві змінилася ціна житла на вторинці
Найвищу вартість за житло в столиці зафіксовано в Печерському районі.
16-Mar, 2026
Смячиком• 28 марта в 11:30
Ответ дляНевісточка ж
Мониторю хаты на оболони трешки вторичка,чешки 70х
Цена проседает с каждым годом
И сколько сейчас трёшка со свежим ремонтом в такой чешке?

lilul990• 28 марта в 11:36
Ответ дляя Кукарача
Космонавтка
І чиншами і комунальними по 300 євро
І послугами в рази дорожчими як в Україні буде та сама дуля з маком що в Україні
При зарплаті вдвох по 2500 тис дол мінімум і своєму житлі ви в Польщі будете кайфувати. При тому що постійно акції в магазинах, поміч дітям по 800 зл і до школи прибратися- по 300 злотих
Гомосноб• 28 марта в 11:34
Цены на квартиры даже в Харькове поднялись за последние пол года. Та квартира что я в начале 23го взяла за 33т сейчас точно 40т, может уже и больше
lilul990• 28 марта в 11:34
Ответ дляя Кукарача
В селі де немає
Роботи
У Польщі всюди є робота, сохачєв це по суті пгт, жари, сосновєц, але навколо цих так званих сіл купа складів.
lilul990• 28 марта в 11:39
Ответ дляя Кукарача
На послуги ? На комунальні ?
Я зараз плачу 130 злотих за сміття - ви точно 1500 грн платите за сміття в Україні ? В місяць
Вам в Україні хтось платить 800 злотих на дитину? В місяць. Мої знайомі в Києві за обслуговування генератора більше платили взимку ніж ви за сміття
lilul990• 28 марта в 11:38
Ответ дляМамОмужа
и однушка 200 тыс евро для прикладу
Десь у центрі варшави?
Смячиком• 28 марта в 11:45
Ответ дляlilul990
И на этих складах зарплаты по 2500 дол?

автор МамОмужа • 28 марта в 11:48
можно на перекупке подзаработать.скупить убитые кв навести косметику и все
автор МамОмужа • 28 марта в 11:48
недвижимост растет и расти будет.цемент уже стоит как мешок золота
автор МамОмужа • 28 марта в 11:49
Ответ дляСмячиком
И на этих складах зарплаты по 2500 дол?
штука баксов от силы
автор МамОмужа • 28 марта в 11:49
Ответ дляlilul990
оно нам нах не надо ваши склады горбтится там
автор МамОмужа • 28 марта в 11:49
Ответ дляГомосноб
ого
автор МамОмужа • 28 марта в 11:50
у нас участки поднялись еще за войну в 3 раза а то и в 4
Золота орда• 28 марта в 11:57
Ответ дляВсе знаю від і до
И поэтому там все массово были на заработках в ЕС
Сейчас на пособиях сидят
Там їздили в світи все життя,ще до союзу.
Багато на постійно живуть за кордоном.
Людина вибирає,де краще.
Большой секретик• 28 марта в 11:58
Ну так силовики, поліція, держслужба, місцева влада, це мільйони людей, які отримують великі зарплати.
lilul990• 28 марта в 12:21
Ответ дляСмячиком
И на этих складах зарплаты по 2500 дол?
Ви всі читаєте чи в очі долбитесь? Я написала - удвох. У мене пара молода отримує разом на двох 3 тисячі доларів, з нуля. Де така зарплата для молодих в Україні? Батьки поможуть і самі докладуть на перший внесок по іпотеці, до 7 відсотків молодій родині. В цьому році будуть брати, сосновець - можна за 250 тис злотих не дуже убиту двушку взять. У Тернополі є такі зарплати для молодих зі старту? І шоб через 2 роки роботи могли вже іпотеку взяти
Аноним_1858• 28 марта в 12:27
Я в Сумах живу. Мне до задницы цена на тернопольскую однокомнатную квартиру.
я Кукарача• 28 марта в 12:29
Ответ дляlilul990
А , то вже дві зарплати І вже по 2500 дол - тобто вже не мінімалки
Ну якщо взяти дві вище середньої зарплати в Україні то теж непогано
я Кукарача• 28 марта в 12:30
Ответ дляlilul990
То на західній шукається офісна робота , а в заграніцах склади

я Кукарача• 28 марта в 12:32
Ответ дляlilul990
Сміття - стабільна оплата завжди
Генератор через сусіда долбойоба- хто не мав змоги обслуговувати генератор той сидів у темряві а в Польщі за сміття кожен має заплатити - і сміття це крихта всіх витрат які вищі ніж в Україні ( масло по акції по 2 злотих до прикладу не беремо )
я Кукарача• 28 марта в 12:32
Ответ дляlilul990
Десь у центрі варшави?
Космонавтика- експерт
я Кукарача• 28 марта в 12:34
Ответ дляlilul990
Залежить від навиків молоді
Два айтішніка краще себе почуватимуть в Україні
я Кукарача• 28 марта в 12:35
Ответ дляlilul990
Ви написали ПО 2500 дол
lilul990• 28 марта в 12:41
Ответ дляя Кукарача
Молодим удвох легко можна мати 3 тисячі доларів без ніякої освіти. Де в Україні в пгт та навіть у Тернополі молодь може так получать зі старту?
lilul990• 28 марта в 12:42
Ответ дляя Кукарача
А на яких складах в Тернополі можна мати без освіти 1200 дол зі старту? Може в Єві?
lilul990• 28 марта в 12:43
Ответ дляя Кукарача
Сміття - стабільна оплата завжди
Скоро в Україні будуть такі ціни що ви зрадієте що вибрали Польщу
lilul990• 28 марта в 12:44
Ответ дляя Кукарача
Ви написали ПО 2500 дол
Читайте уважніше хоть інколи
lilul990• 28 марта в 12:46
Ответ дляя Кукарача
Залежить від навиків молоді
Звичайно. Бо для атішника розвинута цивілізована країна то спустити корону з голови і жити як рядовий електрик
Дама_из_рекламы• 28 марта в 12:53
Ответ дляСмячиком
Автор, и будет недвижимость дорожать дальше. Потому что стройматериалы дорожают каждый день...
Та забембали з тими стройматеріалами. Долар теж дорожчає, а житло за долари купляють. Тобто матеріали відносно долара нарівні, а житло росте. Попит виною на дешеве житло.
Смячиком• 28 марта в 13:21
Ответ дляДама_из_рекламы
Нет. Материалы растут относительно доллара очень сильно. Я сейчас в процессе доработки жилья.
Курс доллара сентябрь 2025 - 41,5
Сегодня - 43.8.
Это увеличение на 5,5%
Плитка фем ковальская сентябрь 417 грн
Февраль этого года 490.
Удорожание 17,5%.
Это еще до взлета цены на топливо!