Мальовнича даль• 28 марта в 15:56

Хто в Німеччині у віці +/-45, що робите чи плануєте робити?

Якщо хочете тут залишитися
Я хочу залишитися, я маю роботу, робота виходить у мене добре, я працюю в державній установі і роботодавець каже вчитися далі (аусбільдунг три роки), бо інакше буде лише проектна робота. Все влаштовує. Але мені майже 44. Зарплати не вистачить для переходу на робочий параграф після аусбільдунгу
З дефіцитних професій мені більш менш до душі фізіотерапевт чи щось, пов´язане зі складом
От сиджу думаю що його робити ...не факт що я знайду аусбільдунг на фізеотерапевта чи складського фахівця в 44. Тут то мене вже знає роботодавець і хоче вчити
Якби знати будуть для нас якісь особливі умови чи ні...
Які у кого думки і плани?
Не рахую, а вважаю• 28 марта в 16:36
Ответ дляДама_с_коготками
Ну если это дети советчиц, то конечно)
Люди платят деньги и приезжают на практику как опэйр, например, чтоб выучить язык и произношение носителей. А тут бесплатно и ежедневно в школе, все книги на немецком и вообще. Уже 4 года. Конечно уровень произношения намного выше, чем у тех, кто учит в Украине. Можете не верить, но это так.

Життє Бентежне• 28 марта в 16:36
Ответ дляВ танке
На пособие! Когда пенсии не хватает, то платят минимальное пособие, ровно то что сейчас получают беженцы + квартиру оплачивают точно так же как и беженцам. На 190€ ваша знакомая не живет, ей доплачивают если ей ее 190€ пенсии + пенсии мужа в 1200€ не хватает покрыть свои базовые потребности. Что же вы такие важные нюансы недоговариваете? В Германии бедности нет, все живут хорошо, даже те кто пенсии не заработал.
це для коріних німців, що податки сплачують все життя, ви до них відноситесь?
автор Мальовнича даль • 28 марта в 16:37
Ответ дляЖиттє Бентежне
то німці, а не біженці і приїзжі, ви тільки зовнішню картинку бачите, там куча людей, що по 15-20років там живуть, додому повертаються на пенсію, бо вижити не реально
Вижити реально, просто Німеччина віддає тобі всі твої пенсійні внески, якщо ти її покидаєш з кінцями. Тобто якщо поляк 20 років пропрацював в Німеччині то йому з усіх точок зору вигідніше забрати ті свої пенсійні заощадження і їхати додому
автор Мальовнича даль • 28 марта в 16:38
Ответ дляАдминко
Вже 4 роки пройшло...чи не шукав варіанти виїхати?
Це пов´язано з сімейними обставинами, а не з варіантами
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Если не совершеннолетний, можете перейти на визу опекуна. Погуглите. А если с мужем у вас хорошие отношения и планы жить не в Украине, присмотритесь к тем странам, где вам будет комфортно.
Ребенок наверно уже выучил язык, говорит как носитель, жалко это терять. Если есть возможность делать аусбильдунг - пусть делает, а дальше уже сам в Уни.
Дитина мала, там про аусбільдунг ще навів ь думати нема чого
В танке• 28 марта в 16:40
Ответ дляЖиттє Бентежне
Я не коренная немка, но сменила параграф и посадила свою мать немцам на шею. Ей оплачивают квартиру, пособие на жизнь + мне деньги за уход за матерью. Замечу, что моя мама узнала что такое Германия только с началом войны. Налогов не платила, и немкой коренной ей быть не нужно, чтобы жить на минимальном пособии прости за французский до гроба.

Так что не нужно сказок про коренных немцев и что нашим здесь ничего не светит. Светит, как и коренным немцам!
Життє Бентежне• 28 марта в 16:41
Ответ дляВ танке

на який параграф і на якій підставі? і ви гадаєте коли війна закінчиться так і буде продовжуватись?
В танке• 28 марта в 16:42
Ответ дляЖиттє Бентежне
36 параграф у моей мамы, у меня воссоединение с мужем, у которого рабочий параграф. Все перешли с 24-го.

Я не жду окончания войны, я возвращаться не планировала. Мне здесь хорошо. Когда закончится война у меня легальное пребывание в Германии. Чуть позже пмж и гражданство, так что да, у нас так будет вечно и немцами нам для этого быть как оказывается не нужно.
Не рахую, а вважаю• 28 марта в 16:43
Ответ дляМальовнича даль
Это не вы в архиве недавно практику проходили?

Кіна не буде• 28 марта в 16:44
Ответ дляГрибной_Дождик
Ой, авторе, щось мені підказує, що не буде ніяких особливих умов. Рано чи пізно німецька практичність спрацює і залишаться лише ті, хто буде працювати і сам зможе собі винаймати житло та годувати себе. Захід все вірно розрахував: вони фінансово вклалися в дітей, в студентів і трошки в їх мам, які залишаться. Не приємно це усвідомлювати, але як є 🤷‍♀️
Цікаво, а як захід розрахував на кшталт біглих арабів ? Нащо вони їм, як думаєте?
Життє Бентежне• 28 марта в 16:44
Ответ дляВ танке

ви можете ці байки розповідати коли отримаєте паспорт, а до тих пір ви там на птичих правах з будь яким параграфом
СамавиховуюКота• 28 марта в 16:45
Ответ дляВ танке

Как-то смешно на фоне происходящего сегодня в мире, говорить о чём-то вечном и незыблемом.
В танке• 28 марта в 16:45
Ответ дляЖиттє Бентежне
На птичьих правах это вы. А у нас легальное пребывание без 24 параграфа.
Капитанша• 28 марта в 16:45
Ответ дляМальовнича даль
він не може їх ’забрати’
Khmelnichanka• 28 марта в 16:54
Ответ дляМальовнича даль
Я б хотіла залишити собі старого українського чоловіка
Так Ви і старого залишіть і нового знайдіть :)
ГонУрова дівка• 28 марта в 17:01
Знакомая 1
Выучила немецкий до в2 и нашла работу в сфере экономики (уже поменяла параграф. 46 лет
Знакомая 2
Немецкий до в2, работа в садике 52 года
Знакомая 3
Уборщица, 40 лет (но есть муж)
Знакомая 4
Немецкий до с1, проектная работа
Грибной_Дождик• 28 марта в 17:10
Ответ дляКіна не буде
А це політичне рішення. Араби мусульмани, в них ризики по тероризму високі і прихисток для мусульман це свого рода плата за стримання іх тероризму. Вони ж відморожені на повну голову і їм пофігу, що вони не в своїй країні, не в своїй релігії тощо. Тому їх будуть терпіти, їм будуть допомагати
Летюча помилка• 28 марта в 17:14
Ответ дляЖиттє Бентежне
ви ще про пенсію подумайте, в мене сусідка вже 25 років у Німечинні працювала на мінімум, пенсія 190 евро, добре, що чоловік німець получає 1200 тож, поки вистачає
хто хоче залишитись на що будете жити, коли працювати не зможете?
Слышала что минимальная пенсия в германии 460 евро
Життє Бентежне• 28 марта в 17:18
Ответ дляЛетюча помилка
там немає мінімальної, скількі відрахувань у пенсійний зробив, стільки і нарахують
інше, якщо маленька пенсія то будуть соц допомоги, але там не всім

Летюча помилка• 28 марта в 17:23
Ответ дляЖиттє Бентежне
Разве в Германии накопительная пенсия?
Життє Бентежне• 28 марта в 17:24
Ответ дляЛетюча помилка
Разве в Германии накопительная пенсия?
а какая?
Khmelnichanka• 28 марта в 17:29
Ответ дляЛетюча помилка
Та яка б вона не була, але людина з офіційним статусом не залишиться на вулиці голодною і холодною. Не вистачить пенсії - доплатять соцдопомогу до прожиткового мінімуму. І оренду теж покриють, якщо доходи малі.
Летюча помилка• 28 марта в 17:38
Ответ дляKhmelnichanka
Да там нет бомжей почти
Khmelnichanka• 28 марта в 17:39
Ответ дляЛетюча помилка
Да там нет бомжей почти
Є, але то більше з психологічних, а не матеріальних причин.
А от помираючих від голоду дійсно нема.
Життє Бентежне• 28 марта в 17:40
Ответ дляЛетюча помилка
Да там нет бомжей почти
ви у великих містах не були
В танке• 28 марта в 17:53
Ответ дляЖиттє Бентежне
ви у великих містах не були
Были в больших городах, так там и бомжи какие…Они же махровые!! Это не бомж по нужде, это «бомжи» со своей философией.
автор Мальовнича даль • 28 марта в 18:00
Ответ дляГонУрова дівка
Знакомая 1
Знакомая 2
Немецкий до в2, работа в садике 52 года
Знакомая 3
Уборщица, 40 лет (но есть муж)
Знакомая 4
Немецкий до с1, проектная работа
Вибачте, але я не вірю в роботу в сфері економіки з В2 з зарплатою 45 чи 50 тисяч євро на рік
КонхфЭдкаТузик• 28 марта в 18:11
Сидим на пособиях. Боюсь найти работу
КонхфЭдкаТузик• 28 марта в 18:11
Ответ дляДомашня Зюзя
Пособия подольше получать
1000000%
сЛАдКОежКА• 28 марта в 18:45
Ответ дляСамавиховуюКота
Да прям носитель за несколько лет.
Тут не в состоянии были украинский выучить за всю жизнь , а там как носители уже
Тоже Читаю и всегда смеюсь с этого «как носитель»😂