Невловимий Джо• 28 марта в 17:21
Сестра не може вийти з українського громадянства.
Чому так? Двоюрідна сестра в Каналі 25 років . Досі не може вийти з українського громадянства. Їздить сюди до мами, переживає що вдруге якась заворушка щодо жінок, і все вона не виїзд на.
Погуглила які ще країни в світі таке роблять.
І вуаля , самі розвинені - Афганістан, Пакистан, Аргентина і всякі там типу Сомалі.
Громадянство як клеймо, яке не виведеш
Меряю от 0• 28 марта в 17:38
Ответ дляЯ в дамках
Не планирую воевать
Планируете в каждой следующей следующей стране орать про беззаконие?
Я в дамках• 28 марта в 17:39
Ответ дляМеряю от 0
Такого не а в Украине нет и не будет нигде .
Sporty Seagull• 28 марта в 17:39
Ответ дляЯ в дамках
Люди выбирают жизнь , и имеют на это право .
Есть люди, которые уехали 4 года назад и все еще донатят, переживают, приезжают помочь. А есть крысы, которые свалили при первой возможности и пишут про клеймо и т.п. Уехать никто не запрещает, но зачем сразу показывать какой ты гнидон?
Я в дамках• 28 марта в 17:40
Ответ дляКвітка Миру
То зачем едут тогда в войну? Если выбрали жизнь в другой стране?
Ну читайте - мама осталась и не хочет ехать
Бідося• 28 марта в 17:41
Ответ дляНевловимий Джо
Канада не воювала ніколи почитайте історію. Це тільки тут 300 років кровопролиття на цій землі.
Канаді ще немає і 160 років, може все попереду
Невловимий Джо
• 28 марта в 17:41
Ответ дляSporty Seagull
Я пишу про сестру. 25 років назад вона поїхала. Давно хотіла вийти з громадянства. Не вілпускають
месяцкие• 28 марта в 17:41
Ответ дляЯ в дамках
Але винна Україна
і страшне - на носі жіноча мобілізація канадійок
Меряю от 0• 28 марта в 17:41
Ответ дляЯ в дамках
Ой, не смешите мои тапки. Все видели, что происходило в Ковид. В хваленой Канаде нельзя было с друзьями у себя дома на НГ собраться, в некоторых странах ЕС штрафовали за прогулку без маски по парку!!!
Границы закрыли, перелеты отменили.
Так что сидите там и не отсвечивайте, придет и ваше время.
Границы закрыли, перелеты отменили.
ФФФФристайла• 28 марта в 17:41
Скільки у цій темі не дуже розумних людей. Вийти з українського громадянства практично неможливо. Це менше сотні людей в рік. І то більшість із них позбавлені громадянства як покарання. Типу як дружбан президента Міндіч позбавлений громадянства і чілить в Ізраїлі з ізраїльським паспортом
месяцкие• 28 марта в 17:41
Ответ дляНевловимий Джо
Пєчаль
Так хотіла вийти що десятиліть не вистачило
Я в дамках• 28 марта в 17:41
Ответ дляSporty Seagull
? Переживать и помогать и желать отказаться от гражданства - такой опции нет ? А почему ?
месяцкие• 28 марта в 17:42
Ответ дляФФФФристайла
Нерозумні тут не вони , а ті хто годують троля як ви
Бідося• 28 марта в 17:42
Ответ дляНевловимий Джо
Так отож. Вона до мами їздить. Та вже стара. Сама до них не поїде
якби не було паспорта України то не їздила би, чи що?
Невловимий Джо
• 28 марта в 17:42
Ответ длямесяцкие
Пєчаль
То не випускають, почитайте що це не так просто ще від нього ізбавиттся
Меряю от 0• 28 марта в 17:42
Ответ дляФФФФристайла
Автор рассказывает что ее сестра начала процедуру 20 лет назад.
месяцкие• 28 марта в 17:43
Ответ дляНевловимий Джо
Не вистачило десятиліть сестрі троля ?
месяцкие• 28 марта в 17:43
Ответ дляБідося
Боїться окопу
Невловимий Джо
• 28 марта в 17:43
Ответ дляБідося
Вона по канадському їздить. Той вже прострочений давним давно. Але сам факт. Вона громадянка України лосі
месяцкие• 28 марта в 17:43
Ответ дляНевловимий Джо
Яка прикра новина
ОдинРазНадетое• 28 марта в 17:45
Ответ дляНевловимий Джо
Ви знаєте що з нього взагалі вийти не можна без указу президента? Ще до війни таке було. Процедура дуже довга, і їй не підписали той указ. Просто дах. Вони спеціально так робили, знали що війна буде
Ну, знаю. Що далі? Процедура до 2 років. Якщо є всі передбачені умови, но то не проблема, якщо є дійсно громадянство іншої країни
ОдинРазНадетое• 28 марта в 17:45
Ответ дляНевловимий Джо
Вона проходила процес відмови. Указ про вихід з громадянства президент не підписав. Ще Ющенко тоді був
Не пишіть маячню
ОдинРазНадетое• 28 марта в 17:46
Ответ дляМеряю от 0
С тех пор уже 20 лет прошло. 20 лет ей указ не подписывали?
Всі президенти відмовляються підписати їй той указ. Мабуть надважлива персона для Украхни
Фрикаделька• 28 марта в 17:46
Ответ дляЯ в дамках
Вы читать умеете ? К маме ездит
пусть маму забирает с этой Украины
Злюсь до кипіння• 28 марта в 17:52
Ответ дляНевловимий Джо
Ага, там бoжевiльний Трамп уже давно виношує ідею про приєднання Канади до Америки.
ОдинРазНадетое• 28 марта в 17:49
Ответ дляНевловимий Джо
Як це не воювала? Якийсь малограмотний троль
Фрикаделька• 28 марта в 17:49
Ответ дляНевловимий Джо
Мати стара вже
так она же 25 лет в Канаде, за 5 лет не могла забрать мать?
ОдинРазНадетое• 28 марта в 17:50
Ответ дляНевловимий Джо
Мати стара вже
І? З часів Ющенко не могла забрати матір до себе?
Клин_Кляйн• 28 марта в 17:50
Ответ дляНевловимий Джо
Так отож.
Якщо нема майна, близьких та рідних, то можна і розірвати для самозаспокоєння, але і ніколи не переступати вже кордони, але не у всіх таке можливо.
ОдинРазНадетое• 28 марта в 17:51
Ответ дляНевловимий Джо
Мати не хоче. Хоче вмирати в себе дома.
То вона вже 25 років вмирає?
Меряю от 0• 28 марта в 17:52
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Кстати, выход из американского гражданства еще «веселее».