Невловимий Джо• 28 марта в 17:21
Сестра не може вийти з українського громадянства.
Чому так? Двоюрідна сестра в Каналі 25 років . Досі не може вийти з українського громадянства. Їздить сюди до мами, переживає що вдруге якась заворушка щодо жінок, і все вона не виїзд на.
Погуглила які ще країни в світі таке роблять.
І вуаля , самі розвинені - Афганістан, Пакистан, Аргентина і всякі там типу Сомалі.
Громадянство як клеймо, яке не виведеш
Стефанія• 28 марта в 20:16
Ответ дляНевловимий Джо
То вага не хоче бути громадянкою України, Вона громадянка Канади!!!
Україна не відпускає. Якесь клеймо при народженні
Если б ваша систер была чуть сообразительней - поменяла бы перед получением канадского гражданства имя и видоизменила фамилию. А за клеймо - маму с папой поблагодарите
Так точно!• 29 марта в 00:30
Вроде во время войны нельзя выйти из гражданства. Такое читала раньше