Сало не люблю• Изменено 28 марта в 21:14
Чого тривога виє повторно підряд?
Київ. Я не можу з цього звуку, хочеться вуха відрізати. Стоїмо в переході з дитиною, дуже гучно бррр. Друга особливо противна, вона тихіша за попередню і так ниє хвилин 5, не розумію нащо мучити наш мозок, однієї достатньо. Який сенс другої сирени коли ракети швидше по ідеї долітають? Ті хто хотів, вже сховався.
Зашла на 5минут• 28 марта в 21:15
Ответ дляСало не люблю
МІГ
Есть только миг между прошлым и будущим...
Сало не люблю
• 28 марта в 21:15
Ответ дляпразники не помню
Ну такое. Больше проблем нет. Эта самая насущная, да?
Так це регулярно, не один раз. Я так часто стою і мені погано. А дітям з РАС цей звук лишній раз слухати як?
Ну шо не так?• 28 марта в 21:17
Ответ дляпразники не помню
Є больше. путін, щоб він здох разом зі всіма кацапами разом
Мяо мой мяо• 28 марта в 21:26
Ответ дляСало не люблю
МІГ
ну вилетів і вилетів... це перша тривога у вашому житті?
Витворунка• 28 марта в 21:29
Ви не плануєте повертатися в Німеччину? Як там чоловік ваш, вже отримали від нього дозвіл і кошти на від´їзд?