No problems• 29 марта в 12:44
Посудомийка vs я руками швидше
що у вас перемогло і чому?
Сало не люблю• 29 марта в 12:55
Ответ дляMs. Похвала
Люблю такие комментарии...
10 минут вы складываете в посудомойку - это с тремя перекурами?
Потом вы не учитываете что 2-3 часа цикл мойки.
А вот руками вы бы были 40 минут!
Поверю только если: вам нужно сходить за водой, нагреть воду на костре, потом мыть в тазике и поласкать в другом тазике.
А вот руками вы бы были 40 минут!
А зачем учитывать в расход времени то, что делает сама машина? А Вы в это время кино смотрите или даже спите?
Света С Приветом• 29 марта в 12:56
Ответ дляБензопирен
А вам не лень складывать и доставать посуду из посудомойки?
Мені лінь мити руками і потім витирати рушником.
Вам прання не лінь дістати з машинки?
Крапипопка• 29 марта в 12:57
Ответ дляЛика-прилипка
Вони рахують, що посидомийка миє годину, це довше 40 хв:)
Так вона ж сама по собі миє, це не потребує присутності людини. Можна піти гуляти, лягти спати і тд, а не мити посуд вручну
Кому там слова не давали• 29 марта в 12:57
Ответ дляБензопирен
Так в раковину і з неї посуд теж не самостійно потрапляє. Ну і при митті руками ще й навколо все мокре.
Ждун с Нибиру• 29 марта в 12:57
Ответ дляЛика-прилипка
Батьки в Миколаєві, не переїжджали. Посуд не переполощуть чистою водою, просто після миють без сушки і витирають насухо. Слідів нема.
І я їх провідую, в останній рік вода набагато краща, аніж в 22.
Краща, ніж в 22-му, це так.
Але не завжди. Батьки вам не показували, яка вона сіро-зелена і з осадом була в кінці лютого і донедавна, поки сніги танули і все болото до нас в водогін потрапляло?
Я не сперечаюсь, можна навіть поплювати і витерти серветкою, і теоретично посуд стане чистим, адже чистота то поняття суб´єктивне.
Лика-прилипка• 29 марта в 12:57
Ответ дляСвекруня
А я демонтувала посудомийку зовсім.
Мене дратувало, що треба не просто стряхнути залишки їжі з тарілки, в і змити їх. Бо дуже швидко посудомийку починала пахнути залишками жиру та їжі. Тоб то - в ідеалі треба було помити.
Коли ми в 2022 році виїхали на пів роки - повернулися, то прокладки перемогли та посудомийка почала текти. Я психонула та демонтувала її зовсім. Мені легше та швидше все перемити руками. Тим паче, що ми живемо втрьох і не так вже багато тієї посуди.
Насправді не треба обмивати тарілки, вас обманули. У мене за 20 років нема ніякого запаху, хоча ми не дуже добре за нею доглядаємо, я навіть оту очистку для пмм не купую і не запускаю. Може ви просто хололною водою мили, тому запах з´явився.
Радуга-дуга• 29 марта в 12:57
Збіговисько білоручок,які тарілку за собою лапками не в стані помити.
І дітей до цього привчають.
Лика-прилипка• 29 марта в 12:58
Ответ дляСвета С Приветом
Моя миє дві години.
Я її на ніч запускаю.
Та я теж. Просто смішно читати, як їм швидше руками 40 хв, аніж пмм.
Гербарія сушу• 29 марта в 12:58
Ответ дляMs. Похвала
Люблю такие комментарии...
А вот руками вы бы были 40 минут!
Я написала 10 минут максимум) Это если нужно все очищать от остатков и играть в тетрис, чтобы все влезло. А мыть руками не меньше чем 40 минут, я засекала)
При чем тут цикл мойки? Я не стою над ней в это время, а занимаюсь своими делами. И не 2-3 часа моет, а 1 час.
Молчу уже про экономию горячей воды...
Инфотуфелька• 29 марта в 12:59
Ответ дляРадуга-дуга
І дітей до цього привчають.
Налеюсь трусы и постельное за собой вы тоже ручками трете, вместе с детьми?
Лика-прилипка• 29 марта в 12:59
Ответ дляКрапипопка
Ну це ж не я так рахую :)
Сало не люблю• 29 марта в 13:00
Ответ дляРадуга-дуга
І дітей до цього привчають.
Ага, і простині у річці не полощуть.
Лика-прилипка• 29 марта в 13:00
Ответ дляРадуга-дуга
І дітей до цього привчають.
Так, це про нас.
Ваша прЭлесть• 29 марта в 13:00
І думки не було змагатися з посудомийкою хто швидше. Ви з пилососом і пралкою теж змагаєтесь? Посудомийка для мене це необхідність, хоча у сім´ї у нас двоє. У мене немає бажання витрачати час на миття, є цікавіші справи
Трохи злякана• 29 марта в 13:00
Звісно посудомийка! В мене багато посуду і велика посудомийка, можна увесь день не мити посуд і потім увімкнути посудимомийку по нічному тарифу
Инфотуфелька• 29 марта в 13:01
Ответ дляСало не люблю
Ага, і простині у річці не полощуть.
Я еще и пол веником не подметаю, робот пылесос бегает. Совсем буржуйка
Вредняжка• 29 марта в 13:01
Ответ дляРадуга-дуга
І дітей до цього привчають.
Це неподобство просто.
Ви перете також руками? Правильно, бо видумали ще пральну машину, совісті просто немає
Ms. Похвала• 29 марта в 13:01
Ответ дляСало не люблю
Я не учитываю расход времени.
Я говорю о ситуации когда вам нужно что-то из посуды, а оно находится в ПММ.
И у вас есть два варианта:
- помыть за одну минуту руками или ждать 2-3 часа.
Кроме того в посуду в машину нужно правильно сложить, а потом достать - это тоже занимает время.
Если разговор о нескольких тарелках и чашках после завтрака - не вижу смысла держать их грязными на кухне по 12-15 часов.
Чтобы придя домой вечером поужинать и наконец-то запустить посудомойку.
И у вас есть два варианта:
Кошка Мурка• 29 марта в 13:01
Ответ дляЖдун с Нибиру
Наче вже всі знають, що русня ще в 22-му розбомбила наш водогін, потім після розбомбленої Каховської гес відновити наш водогін стало нереально, тому вода в нас тепер з місцевих річок і лиману, і так, вона жахлива по якості і по запаху, і після неї посуд, волосся потрібно ополіскувати чистою, яку ми носим баклажками з пунктів видачі води.
Тому моя пмм вже 4 роки стоїть на кухні в якості тумбочки.
А стираете чем?
Сало не люблю• 29 марта в 13:02
Ответ дляMs. Похвала
Я не учитываю расход времени.
И у вас есть два варианта:
А, ну если одна чашка на одного члена семьи, то может это и проблема
Трохи злякана• 29 марта в 13:02
Ответ дляГербарія сушу
Нас пять человек. Сложить все в посудомойку - 10 минут максимум. Помыть руками - 40 минут. Несравнимо.
В мене на кухні бойлер 8 чи 9 літрів, мені банально не вистачає гарячої води щоб помити посуд після 4. Домивпю вже ледве теплою, особливо взимку
Прагматик флегма• 29 марта в 13:03
Это не жизнь, если семья. Мытьё руками - пустая трата времени.
Кому там слова не давали• 29 марта в 13:03
Ответ дляMs. Похвала
Я не учитываю расход времени.
И у вас есть два варианта:
Посуду якось все одно помиють його негайно чи через добу. Та і вручну не всі миють посуд одразу, багато людей його просто складають в мийку протягом дня.
Проработник• 29 марта в 13:05
Ответ дляMs. Похвала
Я не учитываю расход времени.
И у вас есть два варианта:
Если мне понадобилось что-то, сложенное в пмм, я достану эту одну вещь и помою вручную.
Тоже мне нерешаемая проблема.
Сало не люблю• 29 марта в 13:06
Ответ дляВредняжка
Це неподобство просто.
Тепер замість облагороджуючох фізичної праці, лежи тепер в Тік-Тоці і Совєтчиці і деградуй. Погубили ті виробники пральних машин, посудомийок, роботів-пилососів і комбайнів на джипіес управлінні таку цивілізацію.
Нє, щоб досвіта встати, на полі сапкою помахати, тоді на річку попрати, піч розтопити ... У них Хвітнеси і манікюри одні
Чарівна патика• 29 марта в 13:06
Ответ дляРадуга-дуга
І дітей до цього привчають.
Вы ж белье руками стираете? Прям гордость за вас - все умеете и детей учите все руками
Щедрик ведрик• 29 марта в 13:06
Ответ дляЛика-прилипка
Ну тоді і прати швидше руками
Проработник• 29 марта в 13:06
Ответ дляСало не люблю
Так отож!
Ще й на городі не хочуть поратися
Ms. Похвала• 29 марта в 13:06
Ответ дляКому там слова не давали
Посуду все одно...
А тараканам дуже подобається!😁
Не скажу за всіх, я мию посуд одразу - може тому витрачаю на це максимум декілька хвилин.
А тараканам дуже подобається!😁
Свекруня• 29 марта в 13:07
Ответ дляЛика-прилипка
То ви не принюхуєтесь.
Я спочатку думала, що з моєю посудомийкою щось не так. В потім зрозуміла, що для більшості це немає значення. А я - реагую.