No problems• 29 марта в 12:44

Посудомийка vs я руками швидше

що у вас перемогло і чому?
Копирайторша• 29 марта в 13:07
Поснідала.
Одна тарілка, одна вилка, блюдце і кавова чашка.
Помила руками.

Чарівна патика• 29 марта в 13:07
Ответ дляСало не люблю
Тепер замість облагороджуючох фізичної праці, лежи тепер в Тік-Тоці і Совєтчиці і деградуй. Погубили ті виробники пральних машин, посудомийок, роботів-пилососів і комбайнів на джипіес управлінні таку цивілізацію.
Нє, щоб досвіта встати, на полі сапкою помахати, тоді на річку попрати, піч розтопити ... У них Хвітнеси і манікюри одні
Лень - двигатель прогресса ))
Щедрик ведрик• 29 марта в 13:08
Ответ дляРадуга-дуга
Збіговисько білоручок,які тарілку за собою лапками не в стані помити.
І дітей до цього привчають.
А ви лапками бруд з підлоги збираєте, лапками перете? Мабуть і пампреси зло, бо у вас нелапки і випрати вам не важко...найбільше в колхозі пахала кобила але головою ковгоспу вона не стала. Ви упахуйтесь, а ми, білоручки будемо відпочивати
Сало не люблю• 29 марта в 13:09
Ответ дляПроработник
Так отож!
Ще й на городі не хочуть поратися
У мене он чоловік дробилку дістав і гілки обрізані дробить. Ледар. Нє, щоб ручками ту гору перерубати. Поки я з Дніпра води наношу і посуд руками перемию. А діти, мокаючи перо у чорнильницю, уроки зроблять.
Заї..сь, так усім
спальное место• 29 марта в 13:09
Посудомийка , які можуть бути руки
Полонянка SexShop-а!• 29 марта в 13:10
Посудомойка руками фактически не мою
Кому там слова не давали• 29 марта в 13:11
Ответ дляMs. Похвала
Посуду все одно...
А тараканам дуже подобається!😁
Не скажу за всіх, я мию посуд одразу - може тому витрачаю на це максимум декілька хвилин.
Раз в день пару тарілок, так, це декілька хвилин. А якщо протягом дня 2-3 прийоми їжі, плюс готувати, плюс чаї гоняти, то це не декілька хвилин. Цілий день як єнот-полоскун посуд помити, витерти, раковину помити, протерти все навколо.
Ваша прЭлесть• 29 марта в 13:11
Ответ дляЩедрик ведрик
Ну тоді і прати швидше руками
Як згадаю, коли в 90х зламалась пральна машина і мама вручну цілу неділю прала постільну білизну, а тато викручував, аж холод по шкірі. Є в людей зараз бажання добровільно так проводити свій час ( бо так швидше чи ще сто якихось причин) - їхня справа. У мене є бажання полегшити собі життя усіма доступними способами
Идеальная оптимистка• 29 марта в 13:12
Машинка, без вариантов.
Потому что я ленивая

вентиляторная• 29 марта в 13:13
У нас уже несколько лет есть посудомойка, но моем руками. У нас мало посуды
Анонім-ка• 29 марта в 13:13
3 человека дома постоянно, я работаю практически удаленно. Посуда и готовка задолбали. Поэтому посудомойка раз в 2 дня работает.
Добро с Кулаками• 29 марта в 13:14
Мені шкода свої руки і я в цей час можу просто сидіти пити чай чи кудись піти)
Лика-прилипка• 29 марта в 13:14
Ответ дляСвекруня
То ви не принюхуєтесь.
Я спочатку думала, що з моєю посудомийкою щось не так. В потім зрозуміла, що для більшості це немає значення. А я - реагую.
У мене дуже гострий нюх. Але ок, ви її вже демонтували.
Лика-прилипка• 29 марта в 13:15
Ответ дляMs. Похвала
Посуду все одно...
А тараканам дуже подобається!😁
Таргани в посудомийку не проберуться, вона герметична.
Ms. Похвала• 29 марта в 13:15
Ответ дляВаша прЭлесть
Так ви з багатою сім´ї!😎
Мати в 90-ті пральну машинку автомат - мало кому довелося.
Думаю ви і дома сама не прибираєте - приходить помічниця.
На рахунок ПММ можна навіть не питати.
anikabusinika• 29 марта в 13:16
Посудомийка!
Все рівно перед посудомийкою все мию руками. Але не ретельно.
Немає купи мокрого посуду і рушників на кухні, не треба мокрий посуд ставити в шафку, де з нього все тече і кисне.
Протягом дня все складаю в посудомийку, ввечорі ставлю мити ( двозонний лічильник), зранку все чисте і сухе розкладаю.
Амбасадор щастя• 29 марта в 13:16
Ответ дляЖдун с Нибиру
До 22-го року сказала б , що посудомийка.
Зараз без варіантів - ручками швидше, бо після посудомийки все одно потрібно чистою водою перемивати.
Миколаїв, якщо що((
А якщо фільтр грубої очистки встановити? Ми в селі качали воду (Киъвська обл.) із скважини насосом, то вона хоч і м`яка була, але жовта і мала багато заліза. То такий фільтр значно покращував стан, навіть білизна біла після прання залишалась білою.
Щедрик ведрик• 29 марта в 13:16
Ответ дляВаша прЭлесть
Є куча людей, яким пртрібно якісь подвиги робити у житті, як то не користуватись прокладками, бо хіба ж то проблема весь день збирати квачі у пакет і через все місто їх нести додому, є ті, хто памперсами не користується, бо запах аміаку по квартирі така дрібниця але всі мають знати, що дупа дихала у дитини, що вони на міс раніше привчили до горщика, от такі героїні вони. Не слабачки.
Инфотуфелька• 29 марта в 13:18
Ответ дляВаша прЭлесть
У меня в 90 несколько лет не было никакой стиралки. С ужасом вспоминаю, как терла белье руками и на пальцах были как ожоги от порошка.

Лика-прилипка• 29 марта в 13:19
Ответ дляMs. Похвала
Так ви з багатою сім´ї!😎
На рахунок ПММ можна навіть не питати.
Чому ви думаєте, що мова про машинку автомат? У нас була напівавтомат, одне відділення пере, інша центрифуга викручує. Перекласти з одного відділення в інше це не те саме, що й прати руками
Вся в кредитах• 29 марта в 13:19
Какими еще руками? Весь день складываем в пмм всю посуду, утром чистая. Удобнее ничего нет
Лика-прилипка• 29 марта в 13:19
Ответ дляanikabusinika
Посудомийка!
Навіщо ви миєте пепед посудомийкою? А перед пралкою перете?
Вся в кредитах• 29 марта в 13:20
Ответ дляЛика-прилипка
И у нас такая была, Киев - 1985-1991
Вредняжка• 29 марта в 13:20
Ответ дляMs. Похвала
Так ви з багатою сім´ї!😎
На рахунок ПММ можна навіть не питати.
Чому автомат? Звичайна пральна+ центрифуга.
Або напівавтоматична. Така була у моєї подруги у 90-х
Ms. Похвала• 29 марта в 13:22
Ответ дляanikabusinika
Посудомийка!
На рахунок рушників та мокрого посуду у шкафчику - навіщо так ускладнювати життя?
Встановлююте мойку на дві раковини - в одній посуд миється, в іншій стоїть помитий - стікає.
Якщо ви з якоїсь причини поставили мокрий посуду у шафу, то під посудом є піддон для збору вологи.
Він окремо виймається та миється якщо це потрібно.
Вредняжка• 29 марта в 13:23
Ответ дляMs. Похвала
А ті сушки і піддони,то не ускладнення?
Та ну його
Файна_зупка• 29 марта в 13:23
Ответ дляРадуга-дуга
І дітей до цього привчають.
А вы до сих пор руками стираете? И постельное белье тоже? Вы ж не белоручка
Кому там слова не давали• 29 марта в 13:25
Ответ дляMs. Похвала
Для того щоб не ускладнювати життя є пмм: склав посуд, включив, розклав сухий чистий посуд. І на кухні чистіше, і охайніше.
пьЯНА• 29 марта в 13:34
Победили руки
Мужа 😁
ПироженкА• 29 марта в 13:36
Смотря сколько человек в семье.
Нас 4 у нас посудомойка.
Мама живёт одна ей проще руками.
Я когда одна дома весь день, вижу что там максимум 2 тарелки, 1 кастрюля или 1 сковородка. Что там хранить для посудомойки.