No problems• 29 марта в 12:44

Посудомийка vs я руками швидше

що у вас перемогло і чому?
Кошка Мурка• 29 марта в 12:44
Конечно посудомойка.
После готовки все закинул и забыл.

Майданщица• 29 марта в 12:44
Естественно посудомойка
Пупуговка• 29 марта в 12:46
Звичайно посудомийка. Руками аи ніколи так якісно не вимиєте. Плюс немає купи мокрих рушників і не потрібна сушарка
Кривая спроса• 29 марта в 12:46
Посудомойка-это счастье и свобода
Пирожкиня• 29 марта в 12:46
Даже в голову не приходило сравнивать. Конечно посудомойка
Ждун с Нибиру• 29 марта в 12:46
До 22-го року сказала б , що посудомийка.
Зараз без варіантів - ручками швидше, бо після посудомийки все одно потрібно чистою водою перемивати.
Миколаїв, якщо що((
Пупуговка• 29 марта в 12:46
Ответ дляПирожкиня
Автор ще походу тільки на стадії обдумування чи варто купувати

Кидстаффовна• 29 марта в 12:47
Когда нас 4ро дома, посудомойка
На каникулы дети уезжали, мы с мужем часто ели где-то, в итоге пустая посудомойка с парой тарелок начала вонять на третий день, я свою одну тарелку в день мыла руками потом чтобы не усложнять и все.
Гербарія сушу• 29 марта в 12:47
Нас пять человек. Сложить все в посудомойку - 10 минут максимум. Помыть руками - 40 минут. Несравнимо.
Тоска в носках• 29 марта в 12:47
Я и не змагалася. В посудомойку закинул миллион тарелок, чашек, ложки вилки, кастрюли и забыл.
АгатаХристя• 29 марта в 12:47
Я б не відмовилася від посудомийки чисто заради каструль, форм для запікання і тд. Ну і щоб весь посуд на плиті не закопчувався. А звичайний повсякденний посуд я все одно б руками мила - мене це найменше напрягає серед хатньої роботи.
Кошка Мурка• 29 марта в 12:47
Ответ дляЖдун с Нибиру
Миколаїв, якщо що((
А что с водой?
Воняет, болото?
всегдаДаДа• 29 марта в 12:48
Посудомойка, без вариантов.
Лялькодзьоб• 29 марта в 12:49
Лише посудомийка. Це ж як прати руками
Ms. Похвала• 29 марта в 12:49
В якому сенсі перемогло?
Ну є в мене посудомийна машина, я її запускаю максимум раз у місяць.
Там миються фільтри з витяжки та решітки з газової поверхні.
Також там може опинитися пательня та чайник, якась каструля.
5 тарілок та 3 чашки я мию за одну хвилину руками.
Залишати брудний посуд на цілий день, а то й два дня у ПММ - мені не подобається.
Окрім того це потребує мати 3-4 комплекти посуди.
Лика-прилипка• 29 марта в 12:49
А у мене не 4 тарілки на всю сім´ю, я нікуди не поспішаю, мені не треба швидше. Перемогла посудомийка.
Ждун с Нибиру• 29 марта в 12:52
Ответ дляКошка Мурка
А что с водой?
Воняет, болото?
Наче вже всі знають, що русня ще в 22-му розбомбила наш водогін, потім після розбомбленої Каховської гес відновити наш водогін стало нереально, тому вода в нас тепер з місцевих річок і лиману, і так, вона жахлива по якості і по запаху, і після неї посуд, волосся потрібно ополіскувати чистою, яку ми носим баклажками з пунктів видачі води.
Тому моя пмм вже 4 роки стоїть на кухні в якості тумбочки.
Зараз на дієті• 29 марта в 12:51
Не приходило в голову соревноваться. Посудомойка- топ. Особенно всякие судочки и приборы. Так руками не домыть, как она шпарит.
Лика-прилипка• 29 марта в 12:51
Ответ дляГербарія сушу
Вони рахують, що посидомийка миє годину, це довше 40 хв:)

Болтушка Му• 29 марта в 12:51
Мне не важно быстро- не быстро, главное чтоб не я
Бензопирен• 29 марта в 12:51
А вам не лень складывать и доставать посуду из посудомойки?
Ms. Похвала• 29 марта в 12:52
Ответ дляГербарія сушу
Люблю такие комментарии...
10 минут вы складываете в посудомойку - это с тремя перекурами?
Потом вы не учитываете что 2-3 часа цикл мойки.
А вот руками вы бы были 40 минут!
Поверю только если: вам нужно сходить за водой, нагреть воду на костре, потом мыть в тазике и поласкать в другом тазике.
Файна_зупка• 29 марта в 12:54
Ответ дляЛика-прилипка
Так и есть
У меня часа полтора
Но если много посуды, то ты спокойно можешь заниматься своими делами, а не тратить время на мойку посуды руками

Даже если долго моет посудомойка, все равно лучше чем руками, если у тебя не две тарелки
Света С Приветом• 29 марта в 12:53
Ответ дляКидстаффовна
Когда нас 4ро дома, посудомойка
Ми вдвох з сином.
Запускаєм кожен день.
Тарілки, чашки, вилки.. пательня після сніданку. Контейнери з під обіду. Чаша аерогриля.
І якось збирається. Ну не забита.. але вимиває гарно.
Лика-прилипка• 29 марта в 12:53
Ответ дляЖдун с Нибиру
Батьки в Миколаєві, не переїжджали. Посуд не переполощуть чистою водою, просто після миють без сушки і витирають насухо. Слідів нема.
І я їх провідую, в останній рік вода набагато краща, аніж в 22.
Кому там слова не давали• 29 марта в 12:53
Мені головне якість, а не швидкість, тому звичайно що пмм. Руками іноді тільки мию, якщо щось потрібно саме зараз і нема часу чекати поки помиє в машинці.
Свекруня• 29 марта в 12:54
А я демонтувала посудомийку зовсім.
Мене дратувало, що треба не просто стряхнути залишки їжі з тарілки, в і змити їх. Бо дуже швидко посудомийку починала пахнути залишками жиру та їжі. Тоб то - в ідеалі треба було помити.
Коли ми в 2022 році виїхали на пів роки - повернулися, то прокладки перемогли та посудомийка почала текти. Я психонула та демонтувала її зовсім. Мені легше та швидше все перемити руками. Тим паче, що ми живемо втрьох і не так вже багато тієї посуди.
Проработник• 29 марта в 12:54
Мне не надо быстрее, мне надо, чтобы это делала не я!
Хотя с пмм и быстрее и чище и экономнее по итогу.
Инфотуфелька• 29 марта в 12:54
Посудомойка, конечно. У меня нет ни времени, ни желания мыть руками. Мы часто готовим мясо в оптигриле и я бы сдурела каждый раз отмывать пластины руками.
Света С Приветом• 29 марта в 12:55
Ответ дляЛика-прилипка
Моя миє дві години.
Я її на ніч запускаю.