Попразендовна• 29 марта в 13:54

Скажите, какая цель в изучении предмета «Захист України»?

Скажите, зачем это изучать детям, особенно девочкам. Да еще на оценку, что это за курс молодого бойца? Что конкретно здесь оценивают и зачем? Ладно б так, в целях ознакомления. У меня даже слов нет от шока. Абсурд, не могу найти слов.
Злюка бобер• 29 марта в 14:51
Ответ дляМаю натхнення
Не допускают возможности нападения? Великобритания, Франция, Норвегия, Польша во второй мировой вели себя нецивилизовано, поэтому на них нацисты напали
Вы ещё вспомните средневековье
Во всех этих странах нет вересков службы
Уже давно.

tala-li• 29 марта в 14:51
Ответ дляПопразендовна
Конкретное задание : 8 Бойові ситуації:8
.1 Ваш бойовийпідрозділ здійснює наступальні бойові дії у місті, що пов’язані з оглядомквартир багатоповерхових будівель. Який тип гранат при цьому треба використовувати (вказатиконкретну модель)?8.2
Ваш бойовийпідрозділ перебуває в обороні на відкритій місцевості в обладнаному захиснимиспорудами укріпрайоні та відбиває наступ противника. Який тип гранатвикористовується в таких ситуаціях (вказати конкретну модель)?
потім з ампутованими щелепами, відірваними ногами і руками
дурочки на занятиях поразвлекались в войнушки и пошли после занятий на кофе
а жизнь она другая...
Ищу Аленя• 29 марта в 14:51
Ответ длязабиякина
А мой сын не хочет ходить. Синусы любит больше
и правильно делает
пока есть возможность, пусть выезжает, спасайте ребенка
Злюка бобер• 29 марта в 14:51
Ответ дляГонУрова дівка
Вам уже нічого не допоможе .
Проклята нація навіки
Удалено администрацией...
Злюка бобер• 29 марта в 14:52
Ответ дляЗнову Я
Удалено администрацией...
Знову Я• 29 марта в 14:52
Ответ дляГонУрова дівка
Вам уже нічого не допоможе .
Проклята нація навіки
Мой айпи админы могут проверить.( Территориально)
Жалоба за личные угрозы
Скрин я сделала
Личные угрозы
НаБалКоніХодять• 29 марта в 14:53
Ответ дляСоображалочка
Моїй донці подобається цей предмет. В тир ходять, дронами управляли, їздили на полігон. Значно корисніший предмет в нашій країні, ніж косинуси і сінуси.
Отличный ресурс подрастает
ГонУрова дівка• 29 марта в 14:53
Ответ дляЗлюка бобер
Удалено администрацией...
А скільки років русня тягає фразу про каструлі і українців ?
Знову Я• 29 марта в 14:53
Ответ дляГонУрова дівка
Вам уже нічого не допоможе .
Проклята нація навіки
Удалено администрацией...

Знову Я• 29 марта в 14:53
Ответ дляГонУрова дівка
Вам уже нічого не допоможе .
Проклята нація навіки
Жалоба . Личные угрозы
ГонУрова дівка• 29 марта в 14:53
Ответ дляЗнову Я
Удалено администрацией...
Так скаржтеся .
Про це не обов’язково мені писати .
Знову Я• 29 марта в 14:54
Ответ дляГонУрова дівка
Вам уже нічого не допоможе .
Проклята нація навіки
Жалоба. Личные угрозы
Знову Я• 29 марта в 14:54
Ответ дляГонУрова дівка
Так скаржтеся .
Про це не обов’язково мені писати .
Жалоба. Личные угрозы
Знову Я• 29 марта в 14:55
Ответ дляГонУрова дівка
Так скаржтеся .
Про це не обов’язково мені писати .
Жалоба. Личные угрозы
Знову Я• 29 марта в 14:55
Ответ дляГонУрова дівка
Так скаржтеся .
Про це не обов’язково мені писати .
Удалено администрацией...
Злюка бобер• 29 марта в 14:56
Ответ дляГонУрова дівка
Удалено администрацией...
Язвочка• 29 марта в 14:56
Ответ дляволосатое стекло
Прочитала. И что? Меньше в телефонах сидеть будут.
Больше на кладбище лежать
Ну а шо ж, благое дело
волосатое стекло• 29 марта в 15:05
Ответ дляЯзвочка
Больше на кладбище лежать
Ну а шо ж, благое дело
Ага, а те, у кого такого урока не было, все бессмертные.
Заместитель Анонима• 29 марта в 15:18
А вы не понимаете какая цель? Или думаете этот наш сосед куда-то денется!
Будет вполне логично если со временем как в Израиле у нас и девочки будут задействованы в армии.

Тарабарщина• 29 марта в 15:24
Ответ дляЗлюка бобер
Удалено администрацией...
Вакцениро Вона• 29 марта в 15:26
Ответ дляСнегурочко
Тобто без шкільного предмету ви цього не знали? Є ще логіка. Доречі, описані вами випадки також вивчають в школі і в ВУЗі ( у мене так було). Предмет називається ОБЖ ( основи безпеки життєдіяльності)
Щоб щось знати, це треба вивчати. Ви в одному повідомленні сама собі скґуперечите, ви цього не знали і це вивчають в школі і вузі. Так ви це вивчали, чи народилися з цими знаннями?
Слава Українi• 29 марта в 15:31
Ответ дляНевловимий Джо
Зомбування дітей змалечку
Зелені будуть правити вічно як у наших болотних сусідів
Слава Українi• 29 марта в 15:32
Ответ дляШеллар
Для того щоб одразу після здачі нмт дитина була годна йти на фронт, бо вже обучена, а ВЛК у нас чудодійне - паралітики починають бігати, а сліпі стають снайперами.
А здорові впадають в кому
Снегурочко• 29 марта в 15:36
Ответ дляВакцениро Вона
Те, що при травмах живота не дають пити і їсти, можна здогадатися) І де я написала, що я цього не знала? Я вас спитала чи ви цього не знали б, якби не вчили в школі.
Злюка бобер• 29 марта в 15:36
Ответ дляТарабарщина
Удалено администрацией...
Свидома…незламна
Вакцениро Вона• 29 марта в 15:39
Ответ дляСнегурочко
Ви можете здогадатися, хтось не може. Питання в тому, що треба точно розуміти і знати як діяти, а ще важливо,як точно діяти не можна, і для цього потрібні знання. Не розумію, що ви мені хочете довести, що не треба вчитися? Звідки я маю знати деталі першої допомоги,якщо їх не вчити? Ви якась ну дуже дивна
Фима Собак• 29 марта в 15:43
У моєї доньки першим уроком в другу зміну, майже не ходить. І не вона одна, бо вчителька вже в групі писала, щоб не пропускали, пів класу на ходить.
Снегурочко• 29 марта в 15:44
Ответ дляВакцениро Вона
Вчити треба, але не завжди ці знання залишаються. Також в реальному житті людина може розгубитися і всі ті знання до д@пи. Ми відхилилися від теми. Мова йде взагалі про предмет, який по суті готує підлітків до армії.
Вакцениро Вона• 29 марта в 15:46
Ответ дляСнегурочко
Якщо так розмірковувати, то шкода взагалі непотрібна, бо більшість знань, що там здобувають не залишиться. Це предмет який готує до виживання в умовах війни і так від нього користі більше, ніж від предмету музика, праця і образотворче мистецтво
Не за Будка• 29 марта в 15:49
Ответ дляТішуся неперетішуся
Дочь в 10 классе, на уроках захист України учат оказание первой мед помощи, искусственное дыхание, помощь при ожогах, обморожении, как накладывать повязки, жгут, делать уколы и в таком же духе, такого как на вашем скрине нет, что учат мальчики не знаю.
Вот и 2 меня такое было,ещё очень давно. Насчёт гранат не знаю, есть ли смысл учить без практики