Попразендовна• 29 марта в 13:54
Скажите, какая цель в изучении предмета «Захист України»?
Скажите, зачем это изучать детям, особенно девочкам. Да еще на оценку, что это за курс молодого бойца? Что конкретно здесь оценивают и зачем? Ладно б так, в целях ознакомления. У меня даже слов нет от шока. Абсурд, не могу найти слов.
Снегурочко• 29 марта в 15:58
Ответ дляВакцениро Вона
Якщо так розмірковувати, то шкода взагалі непотрібна, бо більшість знань, що там здобувають не залишиться. Це предмет який готує до виживання в умовах війни і так від нього користі більше, ніж від предмету музика, праця і образотворче мистецтво
Ви майстер перекручувати. В школі треба вчитися і музика, праця і все решта - потрібні предмети для загального розвитку. Конкретно по медицині: я, якщо побачу людину з кровотечею, просто зомлію, а хтось інший спокійно накладе джгут.
Невловимий Джо• 29 марта в 16:00
Ответ дляСлава Українi
Зелені будуть правити вічно як у наших болотних сусідів
Мені все одно
Редисочка• 29 марта в 16:11
Ответ дляСусановна
Володимир Олександрович не знає івриту, на жаль. Мама Римма не відпустила його до Ізраїлю у жовтні 1994 року за програмою ’НААЛЕ’.
другие сородичи знают