Попразендовна• 29 марта в 13:54

Скажите, какая цель в изучении предмета «Захист України»?

Скажите, зачем это изучать детям, особенно девочкам. Да еще на оценку, что это за курс молодого бойца? Что конкретно здесь оценивают и зачем? Ладно б так, в целях ознакомления. У меня даже слов нет от шока. Абсурд, не могу найти слов.
Красавица писяная• 29 марта в 14:06
Ответ дляволосатое стекло
Мы не тупые) мы с картинки прочитали уже))
Автор думає, чому ніхто її не підтримує)) може тупі зовсім

Додекаэдр• 29 марта в 14:07
Ответ дляволосатое стекло
У меня пацаны. Считаю, нужно учить всему. Чтоб росли мужики.
У меня тоже два сына и я категорически против , у меня мужики благодаря спорту а не этому бреду который хотят навязать .
Гидроусилитель руля• 29 марта в 14:07
Ответ дляПопразендовна
Вы задание на картинке почитали ? Нет типа, никто никуда не ходит
Удалено администрацией...
КликОЛЬКА• 29 марта в 14:07
Коротше кажучи, автор, тема не взлетить. Давайте іншу створюйте)
Красавица писяная• 29 марта в 14:07
Ответ дляДодекаэдр
Так для этого есть спорт , экскурсии и так далее а ненужный бред изучать . А то они своих детей на учебу заграницу готовят , а нашим мозг промывают для окопов . За только чтоб всем преподавали первую помощь как оказывать так как это важно и необходимо в любой ситуации.
А хто вам заважає свою дитину готувати заграніцу?)
автор Попразендовна • 29 марта в 14:07
Ответ дляСоображалочка
І в чому проблема? Навчають дітей, що гранати бувать різної сили ураження, що бувають гранати які просто роблять спалах, а бувають бойові. В тому числі це корисно на випадок якщо граната буде поруч з ними і їм потрібно буде від неї рятуватися. А враховуючи скільки з війни зброї буде зараз у цивільного населення - це теж корисні знання.
Воювать и изучать это должны военные, не? Кто выберет эту профессию и научится различать гранаты. Где гражданский возьмет гранату или как и где он будет их выбирать ?
Шеллар• 29 марта в 14:08
Ответ дляДодекаэдр
Так для того щоб діти можновладців жили своє щасливе життя закордоном, війна має продовжуватися. Тому третя штрумова в рекламі з голою дівкою для промивки мізків і бойова підготовка із дит.садочку.
Хто там сміявся над орченятами в пілотках в яслях? Своїх готуйтесь відправляти, не тцк чи поліція має воювати. Вони не можуть, вони режим захищають.
Поліпривіт всім• 29 марта в 14:08
Ответ дляКрасавица писяная
Это неудивительно. Стадо всегда держится за то, что им приказали. И стадо - это большинство. Автора это не может расстраивать, а только подтверждать среди каких дебилов она живет.
Гидроусилитель руля• 29 марта в 14:08
Ответ дляШеллар
Для того щоб одразу після здачі нмт дитина була годна йти на фронт, бо вже обучена, а ВЛК у нас чудодійне - паралітики починають бігати, а сліпі стають снайперами.
Удалено администрацией...

Красавица писяная• 29 марта в 14:09
Ответ дляПопразендовна
А хімію - хіміки, біологію - біологи і т.д. )))
Поліпривіт всім• 29 марта в 14:10
Ответ дляШеллар
Но как стадо довольно, что детей делают ’мужиками’.
Вакцениро Вона• 29 марта в 14:10
Ответ дляПопразендовна
Всі хто у захваті, будь ласка, почитайте завдання, відкрийте фото .
Ну, прочитали. І що? Ми ж вемо в таких умовах, що такі речі треба знати, і вогнву підготовку,і тактичну і медичну
автор Попразендовна • 29 марта в 14:10
Ответ дляКликОЛЬКА
Ладно, учите. Хана стране, раз такое дерьмо тянут в школы и всем нравится. Только чего ж с русни ржете, у них же тоже самое
НеВРотик• 29 марта в 14:10
Ответ дляСоображалочка
Моїй донці подобається цей предмет. В тир ходять, дронами управляли, їздили на полігон. Значно корисніший предмет в нашій країні, ніж косинуси і сінуси.
Хорошо плебсу мозги промыли, просто отлично 👍. Конечно, двушечки на москву надо защищать.
Красавица писяная• 29 марта в 14:11
Ответ дляПоліпривіт всім
Ви на острові де крім вас нікого не має, ні законів нічого?)) Помітно а інтернет де взяли?))
Поліпривіт всім• 29 марта в 14:11
Ответ дляПопразендовна
Ей хана уже давно пришла.
Красавица писяная• 29 марта в 14:11
Ответ дляПоліпривіт всім
Дєвочкамі нада)) бусінка мамина уті путі
Шеллар• 29 марта в 14:11
Ответ дляПоліпривіт всім
Я все таки думала, що материнський інстинкт має бути сильнішим, але ніт. Деякі згідні власними руками дітей на смерть посилати і вважати, що це правильно.
Поліпривіт всім• 29 марта в 14:12
Ответ дляНеВРотик
Противно, что приходится жить среди таких. И таких большинство по всей планете.

Красавица писяная• 29 марта в 14:12
Ответ дляПопразендовна
Виїзжайте вже)) чи немає грошей за чоловіка заплатити?
Вакцениро Вона• 29 марта в 14:12
Ответ дляПопразендовна
Конкретное задание : 8 Бойові ситуації:8
.1 Ваш бойовийпідрозділ здійснює наступальні бойові дії у місті, що пов’язані з оглядомквартир багатоповерхових будівель. Який тип гранат при цьому треба використовувати (вказатиконкретну модель)?8.2
Ваш бойовийпідрозділ перебуває в обороні на відкритій місцевості в обладнаному захиснимиспорудами укріпрайоні та відбиває наступ противника. Який тип гранатвикористовується в таких ситуаціях (вказати конкретну модель)?
Правильно, щоб розуміти в яких ситуаціях яка саме зброя може застосовуватися, бо вражаюча сила різна
Нічого вдягти• 29 марта в 14:12
Удалено администрацией...
Щаслива Я• 29 марта в 14:12
Ответ дляКрасавица писяная
Так, математика для майбутніх айтішніков, а трудове навчання для тих, хто на трускавку готується після школи)
автор Попразендовна • 29 марта в 14:13
Ответ дляКрасавица писяная
Сравнили. Химии и биологии в быту и обычной жизни полно. Но только видно никто не учит, судя по темам про балы, болезни, вакцины, коллагены и прочее.
Prervana• 29 марта в 14:13
Гражданскую оборону прогуливали?)
Красавица писяная• 29 марта в 14:13
Ответ дляПопразендовна
Хімія дуже небезпечна наука ви що прогулювали? Знаючи її можна зробити бомбу))
Намазюкана нішою• 29 марта в 14:14
Готовят детей к светлому будущему.
Попельшка• 29 марта в 14:14
Дякуй, що тобі ще не довелося зброю тримати для оборони
Красавица писяная• 29 марта в 14:15
Ответ дляPrervana
Гражданскую оборону прогуливали?)
Тут половина після 9 пішли в училища на швачок ....до 11 мало хто довчився)) навіть не розуміють як паляться
автор Попразендовна • 29 марта в 14:16
Ответ дляВакцениро Вона
Опишите ситуацию, где это может быть, если человек воюет, то он уже обучен и ему дали нужное орудие. Или как? Ага, я сейчас осматриваю дом, вспомню из курса какая мне нужна граната и пойду ее где-то возьму?