Анонимушка• 29 марта в 19:04
Хто чим лікував гідрагеніт?
У чоловіка під мишками.Ходили до лікарів кажуть тільки різати.Він не хоче.
Можливо є якісь народні методи?
Сьогодні хочу спробувати мазь Вишневського.
У нього там вже рубці.То є загострення,то знову починається
Можливо є якісь народні методи?
Небалувана Галя• 29 марта в 19:16
Пам´ятаю, мій дідусь лікував печеною цибулею. Але це було багато років тому, я вже не згадаю точно що і як.
Мальовнича даль• 29 марта в 20:38
Антибиотик только помог, курсом. И отказ от дезодоранта с солями алюминия, хоть временно.
Но у меня какой-то ужас просто был, даже хирург вскрывал эти штуки.
Усміхайлик• 29 марта в 20:44
Мне резали. Потом дренаж поставили. Не надо бояться. Народные средства не помогали, было очень больно. Мучалась неделю, потом пошла к хирургу.
Деловитая• 29 марта в 21:29
Мне врач назначал на ночь ткань протипывать водкой и класть в подмышку. Прошло через неделю