Брехушечка• 29 марта в 19:35
Розкажіть про дива, які з вами траплятися
Після молитви, звертання до святих, або священних місць. Дуже хочу почути щось хороше 💚
ОноВамнадо• 29 марта в 21:18
Ответ дляБрехушечка
О, так!!! Він дуже допомагає!!! Ваша історія з купюрами це чергове підтвердження. Я пам’ятаю, що теж щось було туго з грошима, стою в церкві, молюся йому і приходить повідомлення про виплати, бувало вже в церкві, бувало, відразу як виходила. Або коханий довго на зв’язок щось не виходив, він на службі, але бувало і сварилися нажаль, прощу стою в церкві Саятого Спиридона і всіх святих, а потім дивлюся, повідомлення приходить прямо в ту хвилину 💚
Не хочу описувати всі ситуації, не знаю наскільки це правильно, але з допомогою св. Спиридона (бо по іншому це пояснити не можу) мені на допомогу приходили зовсім чужі люди. А потім зникали з мого життя. Але дуже в поганому світлі тоді проявлялися ті, в яких я була впевнена. А це були найблищі :(
Снегурочко• 29 марта в 21:20
Мені була допомога. Житло не могла вирішить, яке купить. Обирала з 3х варіантів і ні до чого не лежала душа. Я попросила допомоги і сталось диво- випадково зустріла знайому, яка виявилось продає свою квартиру, район супер, ціна супер+економія на ріелторі
МУСЯкомарова• 29 марта в 21:57
Ответ дляБезВзяток
Была в Иерасулиме у Стены Плача. Просила об одном - чтобы смогла забеременеть и родить ребенка (после тяжелой болезни это было почти невозможно). Родила.
Теж там писала бажання. Усі здійснилися
Брехушечка
• 29 марта в 21:58
Ответ дляМУСЯкомарова
Теж там писала бажання. Усі здійснилися
А що просили? Чи можете поділитися вже зараз?
Ліньки гуглить• 29 марта в 22:14
Ответ дляБрехушечка
Я чула теж, аж в коридор вийшла. Вже відбій
Чернігв?
ПАЦАНКА О• 29 марта в 22:16
Ответ дляБрехушечка
А ще я була в Голосіівському монастирі, молилася, просила матушку Аліпію берегти його. Вона теж чує. Так от в цьому монастирі теж так спокійно, тихо, добре, дійсно благодать
 нехай ваш коханий буде здоровий та збережений!
Брехушечка
• 29 марта в 22:18
Ответ дляПАЦАНКА О
Дякую. І Вам всього найкращого
Советничаю тут• 29 марта в 22:23
Ответ дляЛіньки гуглить
Шахед реактивный летел .. сука думаьи ракета .. кругами. Пртнесло. 3 раща чуть не усралась
Че?
Брехушечка
• 29 марта в 22:56
Ответ дляСоветничаю тут
Че?
Он знову гудить, кругами падло літає. Че
СирОжино пирОжино• 29 марта в 23:58
В мене дуже багато досвідів с Богом .Колись з подругою стояли біля офісного центра і тут в мене таке сильне бажання зайти в середину ,я подрузі кажу :Давай заходить будем.Тільки за нами зачинилися двері ,на тому місці ,де ми стояли ,відривається великий шматок навеса на хвилинку він був цементний і з грохотом падає .Ми с нею тільки переглянулися.А я кожен день як йду кудись ,прошу Божого захисту.На річці тонула.вже прощалася з життям,мене витягнули. Це тільки мала частина того.що я швидко згадала.Бог є ,звертайтесь до Нього Він обов´язково вам відповість