lilul990• 29 марта в 19:20

Ну шо, ви готові?

До такого розвитку подій?
НашлаПерепискуМужа• 29 марта в 19:21
було вже

Дивне створіння• 29 марта в 19:21
Вас немедленно нужно депортировать из Польши и забусярить
автор lilul990 • 29 марта в 19:21
Ответ дляДивне створіння
А я з косою• 29 марта в 19:22
Да, здесь все готовы. Уже дочерей даже готовят и радуются
Марфа Українівна• 29 марта в 19:22
Така тема сьогодні вже була.

Розкажіть про свій досвід, адже ви навіть десь за кордоном проходили підготовку, в спецназі морських валькірій-кулеметниць.
ЕлькиПальки• 29 марта в 19:22
Ответ дляДивне створіння
Борисфенку в первую очередь
И чаревну
Кинуть сразу на ноль
Пусть чаревна отбивает землю, чтобы до Днепра ее не дошли
автор lilul990 • 29 марта в 19:22
Ответ дляМарфа Українівна
Така тема сьогодні вже була.

Досвіду бусифікації у мене не було

Дивне створіння• 29 марта в 19:23
Ответ дляЕлькиПальки
Борисфенку в первую очередь
И чаревну
Кинуть сразу на ноль
автор lilul990 • 29 марта в 19:23
Ответ дляЕлькиПальки
Борисфенку в первую очередь
И чаревну
Кинуть сразу на ноль
Вона вернеться захищати державу, не сумніваюсь
Простоваля• 29 марта в 19:24
Смотри что б тебя не загребли
ЕлькиПальки• 29 марта в 19:24
Ответ дляlilul990
Хвора и стара жинка…она только тафель с лидлом может отбивать
автор lilul990 • 29 марта в 19:24
Ответ дляЕлькиПальки
Штурмувати
Марфа Українівна• 29 марта в 19:25
Ответ дляА я з косою
Все правильно, я вважаю. Навіщо ті синуси та косинуси, особливо дівчаткам? Дівчинці що головне? Грудьми та спиною, залежно від ситуації, захистити Великі Європейські цінності та зміцнити переговорні позиції нашого Могутнього Лідора, найкращого в цілому світі.
ЕлькиПальки• 29 марта в 19:25
Ответ дляlilul990
Штурмувати
Ну от ее туда и кинуть надо
Фу, даже не хочу про неё говорить
У меня от неё уже нервный тик и позыв к рвоте начинается
Кусман Сиру• 29 марта в 19:27
Нехай готуються ті, хто голосував
Кусман Сиру• 29 марта в 19:26
Ответ дляМарфа Українівна
Така тема сьогодні вже була.

Такі теми вже тиждень
Методички нові
ГоловнаЯ• 29 марта в 19:27
Не готов даже мой муж, не то что я) это бред, поэтому выехали заграницу еще в 22году
Марфа Українівна• 29 марта в 19:30
Ответ дляЕлькиПальки
Не вигадуйте, це сценічний образ. Вона обіцяла відстрілювати кляту русню з арбалета у зимовому лісі? Отже, буде відстрілювати. Обіцяла жити в наметі і пити воду з струмка найприроднішим способом, перебуваючи в колінно-ліктьовій позі? Значить так воно і буде.

Ви знали, як вона хоробро зиркає очима прийомі в ’руського’ лікаря. Одного разу навіть жалюзі пропалила, весь персонал прибіг дивитися.
автор lilul990 • 29 марта в 19:30
Ответ дляГоловнаЯ
А воювати на благо феодалів?

ЯкаКраля• 29 марта в 19:31
А ви жінок в лавах лише у бухгалтерії бачили?
Не любовница• 29 марта в 19:32
Ні, не готова. Тому за кордоном і напевно в Україну більше ні кроку.
ЯкаКраля• 29 марта в 19:32
Ответ дляА я з косою
Джура. Доволі актуально.
ЕлькиПальки• 29 марта в 19:33
Ответ дляМарфа Українівна

Так такого бойца невидимого фронта на Донбасс!
Это ж такой талант пропадает в Германии в штурме тафеля!
Марфа Українівна• 29 марта в 19:35
Ответ дляГоловнаЯ
Судячи із загального настрою в темі, держкордони 1991 року вже мало кого приваблюють, а неповторний аромат кави в Ялті проміняли на якусь фігню, на кшталт просеко
Пушкининиана• 29 марта в 19:37
Жінки також повинні воювати (хоча б на сексуальному фронті)!
Не люблю натовп• 29 марта в 19:37
Это война и мезинца моего соседа не стоит, не то что моего здоровья и жизни
Кров з молоком• 29 марта в 19:40
Ответ дляНе люблю натовп
Как жаль, что многие думают не так, как Вы( А продолжают убиваться за надпотужнейшее шобло
Плету интриги• 29 марта в 19:53
Я только за. Хоть посмотрю с каким лицом в бусик будут садиться местные патриотки
Білка в колесі• 29 марта в 19:55
Ответ дляПлету интриги
К сожалению, как показывает опыт, патриотки в него не попадут ((
Хочу на Балі• 29 марта в 20:07
Ответ дляГоловнаЯ
А голосовали с мужем за кого? А то многие, пардон, тут поднас..ли, и быстренько свалили там, где чисто