всемВсёИмного• 30 марта в 21:24

Що ви робите у вихідні, щоб відпочити, а не все доробити і втомитись ще більше?

ЧукИГеки• 30 марта в 21:24
Мені нема що доробляти на вихідних
Весняний Марафон• 30 марта в 21:25
Я готую і не думаю про роботу/навчання. Найефективніший релакс.
Love_Love_Love_• 30 марта в 21:25
Катаюсь на машині, співаю, їздимо на обідо/вечерю за місто в крутий комплекс
Мамин тріль• 30 марта в 21:26
Иду в магазин, покупаю что-то вкусное и смотрю сериал. Иногда утром просто все дела доделываю и потом отдыхаю весь день
размахер• 30 марта в 21:27
На выходных редко когда дома, меняем картинку, едем куда-то
Без Баяна• 30 марта в 21:28
Вихідні для того, щоб відпочивати
Эт вернячОк• 30 марта в 21:28
Лежу
Бабулька• 30 марта в 21:30
Пью вино, ем вкусняшки, смотрю фильмы. Вообще бытом не напрягаюсь
Капитанша• 30 марта в 21:30
Це залежить від кількості людей у сім´ї і кількості грошей. Зрозуміло, що у кого є кошти, не буде на вихідні наготовлювати на тиждень чи декілька днів вперед. І так само, якщо ти сам, це теж тобі не треба. У мене хатня робота не закінчується, і в будні, і на вихідні. Якщо щось не зроблю, не горить, але все одно прийдеться потім дороблювати, на жаль. Або харчуватися тиждень аби як всій сім´ї. І знову ж це залежить від кількості коштів, які значно можуть спростити побут
Нехай щастить• 30 марта в 21:34
Мы всегда куда-то ездим прогуляться. Это на эти выходные. Плюс заезжали к свекрови
Г@Л@В@ломка• 30 марта в 21:39
Ми нікуди не ходимо, дім-робота, тому всі вихідні вдома, замовляємо їжу і валяємося.
Люблю джаз• 30 марта в 21:50
Лучше всего отдыхаю в путешествии. Потому 1 выходной обязательно Куда-нибудь едем
Дюйм оф о4ка• 30 марта в 22:07
Прибирання під музику, не спіша. Як висплюсь - чашка кави - і навожу чистоту . Люблю коли чисто , а ввечері фільм
Курочка• 30 марта в 22:11
Відпочиваю
ЯНаПэПэ• 30 марта в 22:30
Ответ дляБабулька
А коли напрягаєтесь побутом?
Бабулька• 30 марта в 22:30
Ответ дляЯНаПэПэ
А коли напрягаєтесь побутом?
Когда есть желание