Нервогенератор• 31 марта в 06:28

Отменила отдых в Турции и Египте. Иран ракеты туда запускает

Я с ума сойду в самолете с детьми.Страшно.Не хочу как отдыхающие в Дубае оказать взаперти
Неновая почта• 31 марта в 08:31
Ответ дляЛунтик-паунтик
И где ж теперь отдыхать будете, автор? Автобусом поедете?
Поедит да и все на этом 😆
Губи до вух• 31 марта в 08:32
Маня, ось приклад
А не ті ракети, поодинокі, на Туреччину. Хоча Ердоган вже не той, колишній руський літак збив
Губи до вух• 31 марта в 08:35
Ответ дляНервогенератор
а теперь план сидеть дома и базы отдыха дома с бассейнами
Їзжайте в Грецію? Чорногорію , Іспанію
Ноунэйм• 31 марта в 08:35
Ответ дляСережкинаЯ
На якій? І на якій висоті взлітають та заходять на посадку цивільні борти?

Слухайте, ну серйозно, ви сядете у літак і дітей своїх посадите, якщо знаєте що літак буде під постійним прицілом?
Ви помічниця троля-автора?
Якщо умовний цивільний борт піднявся в небо з Кишинева(в Молдові нема баз НАТО/США), набрав висоту більшу ніж літають крилаті ракети та ракети ПВО, пролетів на цій висоті до Єгипту, а там здійснив посадку, то вирогідність «зустрічі» з ракетою мінімальна, можна сказати, неможлива.
Луковая• 31 марта в 08:36
А по теме, я бы тоже сейчас не покупала те направления
Губи до вух• 31 марта в 08:38
Ответ дляНоунэйм
Ви помічниця троля-автора?
А з Пво?
Нідерландський боїнг
Все буде Україна• 31 марта в 08:43
Що від нас потрібно?
Ноунэйм• 31 марта в 08:45
Ответ дляГуби до вух
А з Пво?
Нідерландський боїнг
Що з ПВО, тролику?
Нідерландський Боїнг НЕ нідерландський, а малайзійський, він летів з Нідерландів.
В тій ситуації винні і терористи(Гіркін), і диспетчери, котрі повели літак в тій зоні і на низькій висоті. Саме тому саме Нідерланди виплачували компенсації родичам загиблих, а Гіркіна і ко засудили заочно в Гаазі.
ДелайКак_Я• 31 марта в 08:53
Ответ дляЮпитерная
У вас и Турция и Египет были одновременно забронированы?
у Мани все схвачено, за все заплачено
СережкинаЯ• 31 марта в 09:01
Ответ дляНоунэйм
Ви помічниця троля-автора?
Египет - це країна яка у 6-ти денну війну купу власних МІГів позбивала. Система наводиласт на ´своїх´, а розрахунки ПВО сиділи і нічого не робили, команди на відбій немає, і все, ракета пішла. Власне так само у Персидській затоці американській літак збили у пеші дні війни
СережкинаЯ• 31 марта в 09:02
Ответ дляНоунэйм
Ви помічниця троля-автора?
Ок, ми з автором тролі. А ви хто, туристичний агент?
Аноним ФЕЯ• 31 марта в 09:12
Спасибо, что сообщили. Для нас это было очень важно.
Аноним ФЕЯ• 31 марта в 09:13
Ответ дляНервогенератор
Одесса хоть рядом
И мины в море рядом. И дроны. Зачем далеко ехать. Все правильно!
Аноним ФЕЯ• 31 марта в 09:15
Ответ дляПлекаю думи
Нато збиває
Турция это и есть нато. Одна из самых сильных стран нато. Турция без нато справится, а нато без турции нет.
Кстати, в турции в армии служат все мужчины и уклонится практически невозможно. Это не Украина
люблю_тортики• 31 марта в 09:15
Я навіть Карпати відмінила цього літа, люблю добиратись з комфортом, а тепер потяг це не комфортно.
Аноним ФЕЯ• 31 марта в 09:15
Ответ дляНервогенератор
У этих абизян иранцев в голове что угодно. или ПВО в самолет попадет.Или на аэропорт влучат
Вы думаете нас забанили в интернете?
Аноним ФЕЯ• 31 марта в 09:16
Ответ дляЛуковая
То ли Одесса 🤗
Аноним ФЕЯ• 31 марта в 09:17
Ответ дляНервогенератор
Зачем мне ваш Дубай
А зачем нам ваша Турция?
Губи до вух• 31 марта в 09:17
Ответ дляНоунэйм
Що з ПВО, тролику?
Так всі навколо тролі
І небезпеки не має.
svetolino• 31 марта в 09:17
Ответ дляГрибной_Дождик
Так Турция все ракеты сбивает,есть чем сбивать,есть у них ПВО.
Смотря где собьют, если над домами ,то осколки летят. Хорошо если в поле
Аноним ФЕЯ• 31 марта в 09:18
Ответ дляНервогенератор
карту гляньте и очки наденьте
Хорошо вы себе сказали)
Не позорьтесь
tala-li• 31 марта в 09:30
Ответ дляСережкинаЯ
Наверно вы правы. Когда ПВО находиться в постоянной боеготовности сбивать крылатые ракеты, могут как нефиг делать пассажирский самолет сбить. Иран украинский бонг именно так сбил, он летел во время израильской ракетной атаки
сбили, когда потужному в Омане показывали, что будет с ним, если Чонгар не разминирует и не свернет ракетные программы
приехал и сразу дом продал под Киевом в элитн комплексе...готовился
ЧупакабраЗеБест• 31 марта в 09:35
Ответ дляНервогенератор
Девочки,ну четвертая ракета балистичечкая на юг Турции.Нахрена оно мне надо
конечнол правильно, у вас еще и дети.
Пугачиха• 31 марта в 09:35
Ответ дляНоунэйм
Ви помічниця троля-автора?
А ви туроператор? Може літак і не зіб´ють але рейси запросто відмінять і тусуйся як хочеш.
ЧупакабраЗеБест• 31 марта в 09:35
Ответ дляНервогенератор
Одесса хоть рядом
пирезжайте а нам на Бело озеро, рядом атомка, там шахеда в глаза не видели, никто не хочет проблем с Батькой
Уравнобешенная• 31 марта в 09:38
не волнуйтесь до лета самолеты вообще летать не будут
Марафетчица• 31 марта в 10:16
Ответ дляГрибной_Дождик
Наш самолет сбили по указанию рашки.
Кто всравсь
Ноунэйм• 31 марта в 10:16
Ответ дляСережкинаЯ
До чого тут 6-денна війна? Там Єгипет приймав участь.
А зараз Єгипет є учасником? Ні
Ноунэйм• 31 марта в 10:21
Ответ дляСережкинаЯ
Ні, НЕ турагент.
Я людина, котра проти безглуздого нагнітання щодо Єгипту. Поки усе добре з Єгиптом. Зрозуміло, що якщо Єгипет вступить в цей конфлікт на боці США то туди краще не їхати.
А от з приводу Туреччині можуть бути нюанси, але якби я зібралася туди, то їхала б автівкою, попередньо переглянувши місця розташування баз та уникала б їх.
Невгамовна шахиня• 31 марта в 10:25
Ответ дляНервогенератор
Тілько вот не поняла, чего они своих мусульман мочат
Реально битва обрезаных писек выходит