Сокодавка ще та• 31 марта в 13:44
Просинаюсь вночі від різкого нападу кашлю
ніби голочкою в горлі коле, і лоскоче. Можу кашляти без перестанку хвилин 15, аж сльози течуть і кашель вже як гавкіт.
Попити води не допомагає, тримаю біля ліжка цукерки з "плюсиком", буває стає трохи легше. Вдень я здорова людина, інших симптомів нема.
Це що таке може бути?
Крим мій• 31 марта в 13:46
Много чего может быть. Рефлюкс, сухой воздух, хроника, положение тела.
Пацелуйнитуда• 31 марта в 13:47
У мужа так было, астма оказалось. Слизь стекала и от этого кашель. Идите к пульмонологу.