Мавка• 31 марта в 14:10
Яка глазур на паски для вас виявилась найвдаліша?
Щоб і не кришилась, і не липла. Робила на желатині, так вона липла і не застигала. Діліться лайфхаками)
Закуйовджена життям• 31 марта в 14:11
Уже не помню даже. Помню что с маршмэллоу был ужас, оно прилипало даже к ложке, тяжело было нанести и застывала быстро
Мавка
• 31 марта в 14:11
Ответ дляЗакуйовджена життям
ото на желатині в мене вийшла як маршмелоу
Працівниця року• 31 марта в 14:13
Коли уже заспокояться з тими песками і глазурями. Паска це символ ерегованого члена,а глазур це сперма.
Мая твая не панимать• 31 марта в 14:13
Ответ дляПрацівниця року
І шо?
Мавка
• 31 марта в 14:14
Ответ дляПрацівниця року
ну і йдіть своєю дорогою, шо вам треба?
сама себе прекрасная• 31 марта в 14:14
а глазурь на белках у меня покрошилась, а та пакетом была накрыта - стекла отсырев.
поэтому - только на желатине
Блакитна устриця• 31 марта в 14:15
на желатине всегда прекрасно получается, не липнет, при разрезе не крошится
Блакитна устриця• 31 марта в 14:17
в тик ток видела делают из сухого молока и сгущенки, тоже красиво расходится по паске и не липнет, еще пишут что очень вкусная, по вкусу белый шоколад
Вимагаю спілкування• 31 марта в 14:17
Якщо не треба залишати на декілька днів, то італійська меренга.
Якщо паски треба зберегти 2-3 дні або везти їх кудись - звичайна білкова глазур з лимонним соком, і трохи підсушити паски з вже нанесеною глазуррю в духовці, щоб застигла.
Задолбулька• 31 марта в 14:17
Ответ дляПрацівниця року
І шо тепер паску в рот не брати??
Мавка
• 31 марта в 14:17
Ответ дляБлакитна устриця
оце і я побачила, цікаво чи так воно в реалі
Всех в сад• 31 марта в 14:18
Ответ дляПрацівниця року
А что плохого в члене и сперме?
Хотя они вам везде мерещатся )
Блакитна устриця• 31 марта в 14:19
Ответ дляМавка
ну люди пишут что давно делают по этому рецепту, и лучшего для них нет) думаю тоже в этом году попробовать
Мавка
• 31 марта в 14:19
Ответ дляБлакитна устриця
оце і я думаю, просто шкода продуктів якщо що, таки шо сгущене молоко, шо сухе не 3 копійки коштують
Мамин тріль• 31 марта в 14:20
Ответ дляПрацівниця року
Из чего делали глазурь , когда не было сахара?
Царівна Жабка• 31 марта в 14:21
Ответ дляМамин тріль
были паски с украшениями из теста, неглазированные
Мая твая не панимать• 31 марта в 14:21
Ответ дляМамин тріль
Глазур почали масово робити в 20 віці, до цього паски були без глазурі і не солодкі, обрядовий хліб, а оця байка про член - то сучасного походження.
мадам Везувий• 31 марта в 14:22
Ответ дляМавка
То ви недозбили. На желатині роблю багато років і все чудово. Краще, ніж на желатині не пробувала. Вона безпрограшна, бо застигає рівно, повністю, не липне, має глянцевий блиск і ріжеться, не відпадаючи і не кришачись - ви білкову так ніколи не поріжете
Готова до другої• 31 марта в 14:22
Я кулінарний рукожоп і чесно кажучи лінива, тому попередні 2 роки робила глазур з маршмелоу. Трохи липне, але не так як на желатині. І не тече
Мамин тріль• 31 марта в 14:22
Ответ дляМая твая не панимать
Так я это понимаю,эти грешники на паску с членом не успокоятся, везде мерещится.)
Всміхайлик• 31 марта в 14:22
Ответ дляПрацівниця року
член и сперма-символ плодородия...ви теж от члена родились
Мамин тріль• 31 марта в 14:23
Ответ длямадам Везувий
Кстати да,взбивала желе из пачки, отличная глазурь
Готова до другої• 31 марта в 14:23
Ответ дляПрацівниця року
Як то кажу, кому що болить. Дідусь Фрейд як раз про таких як ви писав
Мая твая не панимать• 31 марта в 14:26
Ответ дляЖена брата Админа
Ось з шоколадом
Підкажіть, Ви просто топите? Чи треба масло додавати?
мадам Везувий• 31 марта в 14:28
Моя кума робить з білого шоколаду - застигає добре, але мені хочеться білішого вершечка, а не такого) З білковою в мене завжди була проблема, бо до кінця все одно не застигала і все у кошику було в тій глазурі. А пригостити когось - теж була проблема, бо куди його покласти, як упакувати? Коротше, по білку я рукожоп. А желатинова мене врятувала, результат безпрограшний, але треба дозбити (це швидко).
Гжегож Бженчишчикевич• 31 марта в 14:28
А ніхто не робив глазур із зефіра на агар-агарі? Чомусь подумалось, що можна ж і таку спробувати, але ніде не зустрічала відгуків.
З маршмелоу мені теж не сподобалась - до неї прилипло все, що доторкнулось