Фісташкова кава• Изменено 31 марта в 21:04
Хто працює в системі helsi me?
Для мене створено три!!! профілі в хелсі . Сімейна морозиться, каже, що вже працює на інш платформі і не може допомогти. Це дійсно так, але інші лікарні саме в хелсі. І мені потрібно перенести інформацію з одного профіля в інш. Техпідтримка відправляє до сімейного)) Знайома лікарка не змогла виправити. Хтось може підказати як це зробити?
Настасья Пицун• 31 марта в 21:09
Видалити може тільки лікар,ви самі ні.А ці профілі всі на один номер тел?
Фісташкова кава
• 31 марта в 21:23
Ответ дляНастасья Пицун
Номер тел один. Я знаю, що тільки лікар. Може хтось підкаже і вона б зробила об´єднання профілів
Белая котичка• 31 марта в 22:26
Я лікар, працюю в Хелсі.
Якщо кілька профілів підключені до ЕСОЗ, то їх можна об´єднати.
А якщо настворювали профілі, але не підключались, то їх не підтягнути.