Звожу з розуму• 31 марта в 22:36
Лічильник день ніч
Перепрограмували лічильник на день- ніч 24 березня. Тільки що перевірила лічильник, а ні денний, ні нічний показники з того часу не змінилися.
Загальний виріс на 100 кВт. Це щось неправильно рахує чи рахувати правильно почне з наступного місяця?
Ворую вкусняшки• 31 марта в 23:03
Посмотрите модель своего счётчика. Возможно он не подлежит функциям день ночь.