Гореотума• вчера в 17:59
Дорога на Бакоту
Хто був останнім часом в Бакоті? Чи реально туди доїхати легковиком? З Камʼянця. Начиталася, що там дорога хіба джипом.. , а дуже хочеться там побувати. Автобусна екскурсія з Камʼянця на день було б ідеально, але одна дитина мала, їй буде важко.
Гореотума
• вчера в 18:01
Ответ дляЧекаю завтра
Были в прошлом году. Доехали без проблем.
Супер, спасибо!
Гореотума
• вчера в 20:42
Ответ дляВіруся
З Кам´янця супер дорога. Головне - з Києва через водоспад Бурбон не їдьте. Водоспад дуже колоритний, але дорога там до Бакоти, можна сказати, повністю відсутня.
Дякую за інфо!