Смайликівна• вчера в 16:21
Хто вчиться в технічному ліцеї КПІ (Київ, вул. Уманська) - дайте чесний відгук,
Всі архівні теми перечитала. Цікавлять найменші, п´ятикласники.
Але найсвіжіша інформація: чи сильне навантаження, як ставляться вчителі до дітей, чи достатній рівень знань по всіх предметах чи є відверто слабкі дисципліни, чи є життя всередині ліцею: екскурсії, поїздки, чи вистачає дітям часу на хоббі.
Бабка_в_кедах• вчера в 16:26
В технічних закладах тобі або цікаво і ти наполегливо вчишся, або тебе відсіють. Пропетляти, ковиряючись в носі, там не вийде.
Смайликівна
• вчера в 16:32
Ответ дляКумедна
Про суму благодійного внеску в курсі?
Так, звичайно, і підозрюю, що в цьому році він суттєво підніметься до вересня( директор на дні відкритих дверей не приховував, що вся надія на батьків, бо роблять все з їх коштів, а планів у нього багато.
Кумедна• вчера в 16:36
Ответ дляСмайликівна
Донька в політехнічному, теж немалий благодійний внесок. По Вашому питанню детально не прокоментую, скажу тільки, що навантаження суттєве, але й контингент геть інший, ніж в звичайній школі.
Смайликівна
• вчера в 16:43
Ответ дляПопразендовна
Напишіть який внесок, будь ласка.
Поки 1200
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• вчера в 16:55
Ответ дляСмайликівна
Поки 1200
Поступайте в УФМЛ після 7, обійдеться дешевше, рівень в рази вище, ще й безкоштовно всі гуртки та їдальня.
Попразендовна• вчера в 16:55
Ответ дляСмайликівна
Поки 1200
Це в якій валюті? Для гривень дуже мало, невже в доларах беруть?
ЭмчЭндЭм• вчера в 16:55
Колись обирала чи переводити дитину в ті ліцеї і почитавши відгуки вирішила лишити в нашій звичайній школі. Плюс територіально це для нас не зручно. Після школи весь клас поступили хто куди хотів, всім вистачило балів і на шеву, і на кпі: медичні та біотехнології, юрисприденция, інженерія, механіка. Мій бажав на розробника, туди й потрапив. В групі нікого з ліцею нема.
Морковна• вчера в 17:08
Ответ дляБабка_в_кедах
Ніхто нікого не відсіює
Тому що для того, щоб клас функціонував ПТУ на бути певна кількість учнів
Морковна• вчера в 17:11
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
+ кпі взагалі не йде в порівняння з уфмл
Швендяю містами• вчера в 17:13
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ось і я думаю, чи вартий ліцей інтелект (на харьківській) взагалі? Мені б не хотілося, щоб діти жили від уроків до уроків.
Морковна• вчера в 17:15
Ответ дляКумедна
Контингент такий самий різний, як і в звичайній
Ми в мене син вчився до війни на уманській
Математика ніяка, майже все на самонавчання давали, потім перевіряли як навчилися, темп дикий. Вчитель на уроки просто приходив
Єдина нормальна вчителька, яка викладалася на точних науках, це вчитель фізики.
Морковна• вчера в 17:16
Ответ дляШвендяю містами
Наукова дає базу кращу, ніж інтелект
Мааарковная• вчера в 17:16
Ответ дляПопразендовна
Это в месяц грн.
Швендяю містами• вчера в 17:17
Ответ дляМорковна
Наукова дає базу кращу, ніж інтелект
Близькі знайомі дали поганий фідбек про наукову цього року, вони дуже розчаровані
Морковна• вчера в 17:19
Ответ дляШвендяю містами
А мене там вчиться мій племінник
А якщо дитина близьких знайомих не тягне, то звісно вони будуть розчаровані
Швендяю містами• вчера в 17:22
Ответ дляМорковна
А мене там вчиться мій племінник
Ні, не про тягне чи не тягне. В класі немає дисципліни, діти під час уроків ходять по класу. Є такі, що поступили у школу по прописці, а не за тестуванням, тому рівень підготовки дітей неоднорідний.
Мааарковная• вчера в 17:22
На экскурсии дети ездят. Это на странице фейсбук описывается. Раз вы были на дне открытых дверей и внимательно слушали, то там рассказали, что нагрузка будет, на хобби вряд ли хватит сил и времени. А преподаватель природоведческих дисциплин сказала, что часов мало. И вы же видели - по каким предметам дети участвуют в олимпиадах, это сейчас сильная сторона лицея.
Морковна• вчера в 17:24
Ответ дляШвендяю містами
Такі діти вчаться в окремих класах
Сильні класи з відібраними дітьми
Ну і мені щось слабо віриться щоб дати класів 4-8 так робили
Сильні класи з відібраними дітьми
Швендяю містами• вчера в 17:27
Ответ дляМорковна
Такі діти вчаться в окремих класах
Сильні класи з відібраними дітьми
Розповіли, що ці діти як ненормотипові, це 5 клас
Є А-клас сильний, а інші рахуються як які виходить ?
Смайликівна
• вчера в 17:33
Ответ дляМааарковная
Вчитель, яка проводила екскурсію для моєї групи батьків, сказала, що діти все встигають, купа тих, хто займається професійно спортом. Вчитель математики в актовому залі сказала, що за рахунок уроків парами д/з небагато. Так, я була на зборах.
Але вони там рекламували себе, тому я питаю за реальні відгуки.
Морковна• вчера в 17:34
Ответ дляШвендяю містами
Звичайні
:)
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• вчера в 18:24
Ответ дляШвендяю містами
Тоді не йдіть
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• вчера в 18:25
Ответ дляШвендяю містами
Це який клас?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• вчера в 18:28
Ответ дляШвендяю містами
Ну за якщо за законом неможливо виключити дитину з класу за неуспішність, то єдиний вихід зробити окремо сильні класи, окремо тих, кого вигнати нема можливості. Так роблять всі сильні топові школи, в яких є початкова школа, тому що спеціалізація без селекції не працює.
Швендяю містами• вчера в 18:32
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Якби ж було таких шкіл більше разом з початковою школою, з відбором як раніше
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• вчера в 21:27
Ответ дляШвендяю містами
Відбір з першого класу дійсно не має сенсу, а от в 5й - цілком. Ну от розказують, що початкова школа окремо, середня окремо, старша окремо. А на ділі хто не забрав доки, того тягнуть в наступний клас автоматом.
Кумася• вчера в 23:56
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
А можна детальніше про УФМЛ ? Немає фонду ліцею ? Є їдальня і бомбосховище ? Наскільки складно вчитися ? Цікавить 9-й клас , як варіант (зараз у 8-му)