Пліткарка• 1 час назад

Откуда подсознание,которое руководит тем, что нам снится,знает,что

произойдет с нами днем ? И все так случилось и получилось,как приснилось во сне.
Добродійка• 1 час назад
Цікаве питання. В мене також сни часто здійснюються
Пульт от линолеума• 1 час назад
Ответ дляДобродійка
розкажіть будь-ласка хоча б один
автор Пліткарка • 1 час назад
Ответ дляДобродійка
Самое интересное,что такого происшествия у меня никогда не было,и сон предупредил меня в очень интересной форме.И я днем стою и вспоминаю свой сон,где я так точно так стояла в такой ситуации.
Пульт от линолеума• 1 час назад
автор, я не знаю что вам сниться, но мое мнение это вы просто про это сильно думаете, и +- конечно это случится, только когда сбывается-вы говорите это сон, еще во сне все ваши страхи вылазят, когда мозг отключен
Добродійка• 1 час назад
Ответ дляПульт от линолеума
розкажіть будь-ласка хоча б один
Довгий час снився міст з Києва в інше місто, неначе швиденько його перебігаю за хвилину і опиняюся в іншому місті (яке насправді за 1500км). Познайомилася наяву з хлопцем з цього міста і літала багато разів до нього. Відчуття було неначе місток перебігла
автор Пліткарка • 1 час назад
Ответ дляПульт от линолеума
Я об этом не думала совсем.Приснился сейф и все события вокруг сейфа.
Пульт от линолеума• 1 час назад
Ответ дляПліткарка
а про приключения думали?!)
Спішу - перекидаюсь• 1 час назад
Мені за тиждень до війни наснилося що я розсипала намисто з перлин, вони прям градом впали на підлогу і розкотилися,а в кімнаті зі мною була незнайома іноземка,це був її кабінет. Так і сталося,ходжу по таким кабінетам увесь час то мову вчити,то документи оформлювати. А в день початку війни о 2й ночі наснилося що у ліжку лопнула дуже гучно 3літрова банка,пуста,як підірвалася. Я ще памятаю як встала походила по квартирі, на вулиці пахло якимось мазутом. А о 4й чи 5й мама подзвонила і сказала що почалася війна.