Помилуйте мадам• 02 апреля в 08:43

Дівчата, хто нажив в сімʼї самостійно більше ніж чоловік і як то все ділити ?

Ми не розлучаємося, але іноді я на межі.
Періодами.
І от думаю як ділити нажите в сімʼї, але по факту 70-80% мого. Яке я офіційно купила і заробила на то?
Плюс дитина звісно все життя була на мені.
Так от, маємо 2 будинки і три квартири.
По факту я б йому будинок найбільший віддала б, але думаю він буде вимагати більше.
Машини нехай кожному своя, хоча я йому подарувала з салону, у мене гірша зараз машина.
Хочу оцінити цю ситуацію. Може хто має подібну.
Дякую
автор Помилуйте мадам • 02 апреля в 08:53
Ответ дляДетские_Будут?
Да, он был не против, хотел быстрого развода, дочка у них взрослая уже, имущественных споров не было и быстро развелись.
Мені б так.🙌

хутряна володарка• 02 апреля в 08:54
Ви що автор, немає таких.
Щоб попасти в таку ситуацію потрібно мати особливий хист 😂
автор Помилуйте мадам • 02 апреля в 08:54
Ответ дляЗлива інформації
Як людина що заробила купу рухомості і нерухомості, може задавати такі питання...? Не дурна ж має бути. Чи вона не розумом заробляла...
Не розумом. Одним. Місцем. Нехай вам так буде спокійніше
Гладиолус• 02 апреля в 08:54
Ответ дляПомилуйте мадам
Блін (
Закон прописан так, что считает, что раз вц выбрали такого мужика, да ещё и годами с ним жили без брачного договора - значит вас устраивает что он так зарабатывает.
Если б не устраивало, то:
1. Не вышли б замуж за него
2. Вышли, но с брачным контрактом

Теперь принимайте последствия своего выбора.
Ответ дляАнютины ласки
Не погоджуйтесь. Але ділити будете все навпіл. Можливо ваш чоловік відмовиться і все вам залишить, тоді так,
Не залишить.
Злива інформації• 02 апреля в 08:55
Ответ дляПомилуйте мадам
Тоді можете тим самим місцем заробити ще на адвоката з сімейних спорів і він вам все роз´яснить.
дожену і ощасливлю• 02 апреля в 08:55
Ответ дляПомилуйте мадам
Точно з доказами можна доказати? Докажи є. Це головне моє питання
Вы нажили это при поддержке супруга, если были в браке. Поэтому всегда делится 50/50.
автор Помилуйте мадам • 02 апреля в 08:55
Ответ дляГладиолус
Если б не устраивало, то:
1. Не вышли б замуж за него
2. Вышли, но с брачным контрактом

26 років назад я не чула що таке шлюбна угода)
І років 3-4-5 назад я була ще щасливою з ним.
автор Помилуйте мадам • 02 апреля в 08:56
Ответ длядожену і ощасливлю
Це правда. Він морально мене колись дуже мотивував.

хутряна володарка• 02 апреля в 08:57
Ответ дляПомилуйте мадам
До речі, ті, хто заробляє одним місцем вони думають на майбутнє 😂
І в таких ситуаціях не опиняються.
Аристократка-тунеядка• 02 апреля в 08:58
В Україні подружжя може поділити спільне майно навіть без розлучення, таке право прямо передбачене законом, — Мін´юст

👧Є два варіанти: або домовитися між собою й укласти договір (для нерухомості його потрібно нотаріально посвідчити), або звернутися до суду, якщо згоди досягти не вдалося. У такому разі рішення ухвалюється з урахуванням інтересів обох сторін, дітей та інших обставин.
👧Важливо, що спільним вважається все майно, придбане під час шлюбу, незалежно від того, хто саме заробляв гроші чи на чиє ім’я воно оформлене, якщо інше не визначено шлюбним договором.
автор Помилуйте мадам • 02 апреля в 08:58
Ответ дляхутряна володарка
І в таких ситуаціях не опиняються.
Ну вже як є.
Я ні про що не жалію.
Абсолютно.
Детские_Будут?• 02 апреля в 09:00
Ответ дляПомилуйте мадам
Мені б так.🙌
Сложно сказать, что для кого лучше. Сестра моя очень тяжёлый человек, муж развелся и живёт сейчас с хорошей женщиной, дочка уехала заграницу, с мамой общаться не хочет, только деньги берет (я её не осуждаю, от моей сестры можно умом тронуться и взрослому, а то подневольный ребенок, бм потому и не уходил раньше, чтобы дочку с ней не оставлять).
И сейчас сестре 48 и у неё кризис - ни семьи, ни друзей, на работе коллеге терпеть её не могут, да что там говорить, её бм и его новая женщина ездят к нашей маме на дачу, мама их приглашает, они ей помогают, потом шашлыки жарят.
автор Помилуйте мадам • 02 апреля в 09:01
Ответ дляДетские_Будут?
Надіюсь я не така
Швабристка• 02 апреля в 09:07
Авторе, я вас розумію. Оті всі наради типу троль, раз заробила, то такі питання не виникають і т. п. : не звертайте уваги. У мене схожа ситуація. Мені 50+, умови як у у вас. Чоловіка просто не люблю вже і набридло бути ’ мамкою’ за ці роки та утримувати усіх.
Я б і розлучитися готова, залишити йому одне авто і квартиру. Але дійсно не знаю, як він себе поведе в такій ситуації. Бо є майно, яке він мені подарував, є таке, що ми купили у шлюбі ( хоча і оформили на мене, але все рівно), а ще є майно моїх батьків, яке теж не мене оформлено . І зараз типу стосунки нормальні, але хз які таракани випливуть. Бо купа прикладів знайомих коли люди при розлученні зовсім по іншому себе поводять.
Але якщо по закону , то 50 на 50. А по совісті - інакше виходить
Латексне альтер ЕГО• 02 апреля в 09:09
Ответ дляПомилуйте мадам
Надіюсь я не така
Ви дивитися, підете до адвокатів, а вони почують вам золоті замки вимальовувати: все заберем, все докажемо все можливо - аби тільки з ваш грошей побільше вибити.

По справі, можу порадити тільки такий варіант: поступово переписати нерухомість, наприклад, на дітей, на маму...... Це теж має ризики і певні обмеження з нерухомістю, але зате хоч не йому дімтанеться. Бо просто переписати на вас може не погодитися, а так, чого б йому не погоджуватися від: давай перепишемо квартиру на доньку? Бо щось там мені тривожно, вдруг щось статися, війна, сон поганий бла бла бла......тут вже самі думаєте.
автор Помилуйте мадам • 02 апреля в 09:09
Ответ дляШвабристка
Обіймаю вас🥹
Дуже дякую що написали.
Значить я не одна з такою дилемою.
автор Помилуйте мадам • 02 апреля в 09:11
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО

От цікавий момент. Є Кварира куплена для доньки. Їй зараз 16. Я кажу давай перепишемо, а він : та вона і так невдячна, ще якогось лоха зустріне і заставить іі продати …
Ой Боже як мене це злить.
Переписати на маму не можу, там брат у мене непутьовий.
А так не знаю на кого.
Але думаю. Дякую
Оце так цабе• 02 апреля в 09:13
подайте на аліменти на дітей

автор Помилуйте мадам • 02 апреля в 09:13
Ответ дляОце так цабе
подайте на аліменти на дітей
Навіть на комуналку не хватить ) ні дякую
Латексне альтер ЕГО• 02 апреля в 09:14
Ответ дляПомилуйте мадам
Ой Боже як мене це злить.
А так не знаю на кого.
Але думаю. Дякую
Тисніть на ’переписати на доньку’. На маму можна переписати, а потім щоб вона вам подарувала одразу. Але це лише на форумі так класно, насправді ж ваш чоловік не підпише ці папірці з самого початку. Глухий кут.
Швабристка• 02 апреля в 09:14
Ответ дляПомилуйте мадам
Обіймаю вас🥹
Дуже дякую що написали.
Значить я не одна з такою дилемою.
Не одна )Бо 20-25р тому Ви зустрічалися та виходили заміж за іншу людину)))так само і ви були іншою. Змінилися відчуття, умови життя, ставлення. Немає нічого вічного. Важко навіть перед собою визнати правду, що стосунки добігли кінця. Бо ти ж цю людину знаєш купу років. І людина вона , начебто, не погана, але,,.... але....
автор Помилуйте мадам • 02 апреля в 09:14
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Не підпише ((
Але за два роки коли доньці буде 18, я на день народження перепишу їй . Додому його хоч таким чином
Рожева юбка• 02 апреля в 09:15
Просто завжди все оформлюю на маму, а вона на мене заповіт
автор Помилуйте мадам • 02 апреля в 09:15
Ответ дляШвабристка
Не поганий. Так і є, але , але ….
Я не дихаю на повні груди біля нього.
Колись такого не було (
Глаза_в_3_карата• 02 апреля в 09:19
Ответ дляПомилуйте мадам
Ой Боже як мене це злить.
А так не знаю на кого.
Але думаю. Дякую
Вы без его согласия и не сможете ни на кого переписать, точнее подарить
Латексне альтер ЕГО• 02 апреля в 09:19
Ответ дляПомилуйте мадам
Не підпише ((
Ви впевнені, що і тоді він підпише?
Може якось замутити і продати одну, типу, щоб купити кращу. А кращу одразу на маму записати, наприклад, сьогодні унода по продажі, а типу через два дня угода по купівлі. А потім упс, а я вже все оформила. І тут же ваша мама на вас дарчу.
Басноплетка• 02 апреля в 09:20
Ответ дляПомилуйте мадам
Я одною частиною голови розумію, іншою не погоджуюся ((
автор, я б теж не погодилась, але такі закони.
У мене подруга за кордном судиться за те, щоб її чоловік і після розлучення утримував, бо вона не працює і не працювала. От де жесть)
І вона дуже дивується, чому він її ненавидить.
Чому ви далі продовжували все на собі тягнути і не оформлювали квартири якось інакше?
автор Помилуйте мадам • 02 апреля в 09:20
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Це подарунок доньці. Надіюсь його переконаю в цьому.
Басноплетка• 02 апреля в 09:21
Ответ дляПомилуйте мадам
та не можна! У вас же спільне господарство. Він вам шкарпетки прав, а ви гроші заробляли, а чи прав він чи ні, нікого це не цікавить.