Люблю джаз• Изменено 02 апреля в 09:22
Школа
м.Київ/ Доброго дня ! В нас запит логопеда , рекомендують 297 ліцей (але не дуже хочемо туди і далеченько від дому) , 317 ліцей подобається , під домом і кажуть є хороший логопед . Йдемо в перший клас , потрібно вже визначитись, не знаємо , як бути
Хочеться почути відгуки за ці напрямки в цих ліцеях, перших класів . Дякую
Зробіть вибір:
вже голосів:
миссДавеча• 02 апреля в 09:21
Які проблеми у дитини? Я про те, може, підійде логопед і не в школі. Чи це логопедичні класи?
Люблю джаз
• 02 апреля в 09:21
Ответ дляВідповів всім
А місто яке? Козятин? не побачила, того уточнюю.
Київ
Люблю джаз
• 02 апреля в 09:24
Ответ длямиссДавеча
Мовлення , не чіткі звуки 🫠 пройшли ІРЦ , запит на мовлення
Логопеда вже знайшли . 5 місяців в нас є , але ж не відомо що за весну і літо логопед нас витягне
Кукусик• 02 апреля в 09:27
В нашем лицее треть класса были с проблемами дикции, дети занимались с логопедом в школе полгода где-то и все
Люблю джаз
• 02 апреля в 09:30
Ответ дляКукусик
Вы с каких-то этих двух лицеев или в общем написали ? )
празники не помню• 02 апреля в 09:38
Ответ дляЛюблю джаз
Київ
Ви школу по логопеду вибираєте? А окремо з логопедом не можна займатися??
Вибирайте ту, де ближче, кращі відгуки і саме конкретного вчителя, який бере перший клас. Це важливо. Саме перший вчитель вчить вчитися, це на все життя.якщо у дитини ж проблеми, то вона напевно ж вже займається з логопедом? То чому не можна там і продовжувати займатися?
Кукусик• 02 апреля в 09:50
Ответ дляЛюблю джаз
В общем
Белая котичка• 02 апреля в 10:05
Ответ дляпразники не помню
а прочитать,що написала про це автор,не можна?
Люблю джаз
• 02 апреля в 11:19
Ответ дляпразники не помню
Дякую 🤗
Цікавий писочок• 02 апреля в 12:28
Логопед зі школи може звільнитися.
Приєднуюся до рекомендацій вище - шукати школу, яка зручна і має гарного вчителя.
Окремо шукати логопеда.
Якщо дитина за висновком ІРЦ має другий рівень підтримки, то можна оформити інклюзію, тоді школа має взяти асистента вчителя, з яким дитині легше буде вчитися.
Окремо шукати логопеда.
Люблю джаз
• 03 апреля в 16:27
Ответ дляЦікавий писочок
Логопед зі школи може звільнитися.
Окремо шукати логопеда.
Дякую