Анти-анонім• 02 апреля в 10:00
Для кого уход мужа стал полной неожиданностью?
Жили-жили. Не хорошо и не плохо.
А в один день он пришел и сказал, что больше так жить не хочет и уходит. Не важно просто так и ли к другой.
Фея_3уровень• 02 апреля в 10:20
Ответ длясЛАдКОежКА
Если у человека свой бизнес, то он в течении дня любые вопросы может порешать и к любовнице заехать. Он же не отчитывается по времени
Ага, мой муж несколько лет работал на такой работе, что мог хоть под дня, хоть весь день ездить по объектам. Хорошо, что тогла я еще про Советчицу не знала, даже в голову не приходило, что он может изменять спокойно
сЛАдКОежКА• 02 апреля в 10:21
Ответ дляФея_3уровень
Я тоже могу в течении дня между делами поехать по магазинам, в салон и так далее.
То есть теоретически и к любовнику могла бы заезжать
И откуда муж узнал бы
Чтооооооооооо?• 02 апреля в 10:23
Ответ дляЛеся Українка
От я моделюю ситуацію на себе
Мені 45, чоловікові 47.
Діти дорослі, робота стабільна.
Чоловік іде до 25річної дитинку бавити.
Та я від сміху чаєм подавилась.
Бо ж я чудово знаю що таке маленькі діти, відповідальність, я прекрасно знаю що після народження дитини пару років дружина вже не буде чарівною феєю. А ближче до 30 в ній прокинеться дика сексуальність. А чоловікові вже 55 і пісюн без підсоса не працює.
І навіть якщо в них буде гарна інстаграм сім´я.
Для мене це вже не має значення
Бо я живу найкраще життя.
Я поюзала чоловіка в його найкращі роки. Дітей виростила. Тепер йога, масаж та плдорожі
Мені 45, чоловікові 47.
Діти дорослі, робота стабільна.
Чоловік іде до 25річної дитинку бавити.
Та я від сміху чаєм подавилась.
Для мене це вже не має значення
Бо я живу найкраще життя.
Я вам хочу сказать, что любая женщина в любом возрасте перестает быть феей спустя три года отношений )) и вот тут начинается самое интересное - либо люди учатся дружить , общаться или медленно портят друг другу жизнь .
миссАрфография• 02 апреля в 10:27
Ответ дляЛеся Українка
Все ваше ідеально це не б´ються не лаяться на людях. Це відфотошоплені фотки а інстаграм .
В за закритими дверима - пекло
Ну от в мене не було пекла. Все було нормально. Якось після роботи сіли вечеряти, потім - увімкнули фільм, і він такий: ’Хочу розлучення’. Уявіть всю глибину мого акуя
Леся Українка• 02 апреля в 10:28
Ответ дляЧтооооооооооо?
Погоджуюсь на всі 100 відсотків.
Скажу навіть більше. Часто буває що з роками любов стає тільки більшою і сильнішою. Коли в процесі пізнання один одного партнери пізнають і приймають один одного.
Але я акцентувала увагу на народженні дитини, бо як матір знаю наскільки це важкий фізично та емоційно процес.
А енергія після 50 як не крути, вже не та.
Леся Українка• 02 апреля в 10:32
Ответ длямиссАрфография
І які в нього були аргументи?
Цікаво?
Просто поділюсь як в мене було.
В мене накопичуються питання болісні. Я намагаюсь поговорити з чоловіком.
А він мені лагідно - крихітка! Та ти себе накручуєш. Все добре.
Одна розмова, пята, десята.
Я сходила з розуму бо Я не розуміла - це я дурна істерична баба? Чи все ж маю право на свої страхи та біль.
І так. Після чергової спокійної розмови де чоловік мені пояснив що я себе накрутила. Він пішов спати.
А я ридала до ранку.
То теж - все було добре.
А я встала і пішла
Цікаво?
Просто поділюсь як в мене було.
Одна розмова, пята, десята.
А я ридала до ранку.
То теж - все було добре.
А я встала і пішла
миссАрфография• 02 апреля в 10:40
Ответ дляЛеся Українка
І які в нього були аргументи?
Цікаво?
Просто поділюсь як в мене було.
Одна розмова, пята, десята.
А я ридала до ранку.
То теж - все було добре.
А я встала і пішла
Цікаво?
Просто поділюсь як в мене було.
Одна розмова, пята, десята.
А я ридала до ранку.
То теж - все було добре.
А я встала і пішла
Розлюбив)
Угу. Як часто чоловіки йдуть з нормальної сім´ї, бо розлюбили?) Можливо, у нього хтось з´явився, але я про це так і не дізналася.
Чесно брешу• 02 апреля в 10:42
Ответ дляЛеся Українка
От я моделюю ситуацію на себе
Мені 45, чоловікові 47.
Діти дорослі, робота стабільна.
Чоловік іде до 25річної дитинку бавити.
Та я від сміху чаєм подавилась.
Для мене це вже не має значення
Бо я живу найкраще життя.
Мені 45, чоловікові 47.
Діти дорослі, робота стабільна.
Чоловік іде до 25річної дитинку бавити.
Та я від сміху чаєм подавилась.
Для мене це вже не має значення
Бо я живу найкраще життя.
Многие мужчины идут к молодым с желанием самоутвердиться. Им кажется, что они еще молодые. А по факту что мужчина в 50, что женщина в 50 одно и тоже.
Да, женщина в 50 не может забеременеть. Но может оставаться хорошей любовницей. Мужчина в этом возрасте может оплодотворить, но эрекция уже совсем не та, что в молодости.
Визуально и по здоровью возраст виден одинаково и мужчины и у женщины, что 40, что 50, что 60. Есть такой стереотип что мужчина и женщина в 45 выглядят по-разному. Бред полный, наверно придуманный самими мужчинами.
Я тоже не верю в долгий союз вашего бывшего мужа. То все до поры до времени. Попадётся ей кто-то помоложе на этом все и закончится либо будет с рогами ходить.
Почемучечка• 02 апреля в 10:48
Ответ дляСама вумна тутички
А если идеальные с виду?
С виду это для чужих. Если годами жил с человеком, то не заметить что отношениях конец невозможно
ПростоБелка• 02 апреля в 10:49
Ответ дляЛеся Українка
От я моделюю ситуацію на себе
Мені 45, чоловікові 47.
Діти дорослі, робота стабільна.
Чоловік іде до 25річної дитинку бавити.
Та я від сміху чаєм подавилась.
Для мене це вже не має значення
Бо я живу найкраще життя.
Мені 45, чоловікові 47.
Діти дорослі, робота стабільна.
Чоловік іде до 25річної дитинку бавити.
Та я від сміху чаєм подавилась.
Для мене це вже не має значення
Бо я живу найкраще життя.
Ви знаєте, ідуть не обов´язково до молодої.
Брат чоловіка в приблизно 40 років пішов до іншої: того ж року народження, того ж тіпажа фігури-обличчя, того ж зроста. І, що бонусом, з тим же ім´ям.
Так, по характеру друга була зовсім інша.
Леся Українка• 02 апреля в 10:59
Ответ дляПростоБелка
Та звісно по різному буває. Буває ідуть до коханців. Буває ідуть в нікуди.
Хочеться сказати що в будь якому випадку буде боляче. Так боляче наче ріжуть по живому.
Боляче і тому хто іде і тому від кого ідуть.
Але життя триває.
Є час для горюаання.
Є час жити для себе
І сама головна помилка після розлучення жити життям бувшого партнера. Зливати туди свою енергію.
Але життя триває.
Є час для горюаання.
Є час жити для себе
миссАрфография• 02 апреля в 11:02
Ответ дляЛеся Українка
Але життя триває.
Є час для горюаання.
Є час жити для себе
Але життя триває.
Є час для горюаання.
Є час жити для себе
Але коли ти нічого не підозрюєш - то боляче набагато більше.
Сама вумна тутички• 02 апреля в 12:38
Ответ дляПочемучечка
Это был не конец. Временый финт ушами благодаря маменьке и бывшей. Вы сильно переоцениваете мужчин.