Може ще третю?• 02 апреля в 15:10
Стосунки з чоловіком, який набагато старше
42 і 58. Хто і що порадить? Щасливі історії бувають? Може у кого є досвід?
Може ще третю?
• 02 апреля в 15:24
Ответ дляxstorys
Вам з ним добре, комфортно?
Так, дуже, як ніколи в житті не було ні з ким. Але я не знаю, чи варто продовжувати, чи зупинитись. Тому що на зараз я маю дуже гарне життя...
Ро30BbIu_CJIoHuK• 02 апреля в 15:24
Ответ дляНаодинцi
44-45, особенно, если обеспеченный будет выбирать 30-32. Ну может до 35-36
Ну забезпечений дід. І шо? Це ж його гроші а не дружини.
Плюс за кожним забезпеченим дідом своїх озброєна охорона з нащадків.
Так що весна що може розраховувати жінка - це на судно- утку
Болтушка Му• 02 апреля в 15:24
Ответ дляНаодинцi
ага хотеть не вредно, 30
Може ще третю?
• 02 апреля в 15:24
Ответ дляДоставучая
Зачем вам старик?
Или хорошие наследство у него, денег куча?
Дуже сильно з ним цікаво. Гроші ні до чого
Майская киска• 02 апреля в 15:24
Ответ дляxstorys
Я так понимаю, чточто автор хочет с ним быть, но боится, что в постели он не тот будет
Если бы он хотел с ней в постель, он бы уже там был)
Ро30BbIu_CJIoHuK• 02 апреля в 15:25
Ответ дляМоже ще третю?
Тобто ви з ним трахались?
Може ще третю?
• 02 апреля в 15:25
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Тобто ви з ним трахались?
Ні, сексу не було
Ро30BbIu_CJIoHuK• 02 апреля в 15:25
Ответ дляМоже ще третю?
Ну і спілкуйтесь.
Про що мова?
Чи ви хочете кинути чоловіка і піти до діда?
Про що мова?
Болтушка Му• 02 апреля в 15:26
Ответ дляНаодинцi
Такова реальность. Обеспеченные 40+ и с 25-летками отношаются без проблем
это ваши фантазии, 25 летние с такими не хотят. а пердуны могут дальше мечтать
Ро30BbIu_CJIoHuK• 02 апреля в 15:27
Ответ дляМоже ще третю?
Ні, сексу не було
Кхм. А де саме вам з ним було класно як ні з ким ? Я маю на увазі ділянку вашого тіла
Може ще третю?
• 02 апреля в 15:28
Ответ дляМайская киска
Вы пытаетесь молодиться?))
Сорі відповідати вам не буду. Мені мій вік не болить
але так, в порівнянні з 58 я молода ще.
СирОжино пирОжино• 02 апреля в 15:28
Вопрос почему этот винтажный газогенератор не нашел себе ровесницу?
Майская киска• 02 апреля в 15:30
Ответ дляМоже ще третю?
але так, в порівнянні з 58 я молода ще.
Одна ваша фраза говорит за вас «очень взрослый», а вы типа девочкой себя представили рядом
Но окружающие даже могут не заметить разницы
Може ще третю?
• 02 апреля в 15:30
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Ну я так відчуваю.
Маурита• 02 апреля в 15:30
Дивлячись що ви з ним плануєте і в якій він формі. Мені 46, в мене купа енергії, я люблю кудись їздити, наприклад в Карпати. В 41 підіймалася на Говерлу. Якщо в 58 чоловік взмозі розділити зі мною мої захоплення, то чтому б і ні. Але зачастую в 58 це вже розвалені діди із хворими спинами та суглобами. Хоча бувають і винятки, в мене колега 76 років, енергії більше ніж в мене )))
Я такая наивная• 02 апреля в 15:33
Ответ дляМоже ще третю?
Я не розглядаю лише вік. Цей реально подобається, дуже близька мені ментально людина
як звати?
Сама не знаю• 02 апреля в 15:34
Ответ дляМоже ще третю?
А який в мене вік? Живу з ровесником. Увагу отримую від чоловіків плюс мінус свого віку, або значно молодше. Просто реально сподобалася цей дуже дорослий.
Идите к деду, это ваше
дамаБезСобачки• 02 апреля в 15:36
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Ну і спілкуйтесь.
Про що мова?
Так он не звал
Доставучая• 02 апреля в 15:37
Ответ дляМоже ще третю?
Нищий? ЗП 15 тыс грн?
Клептоманка• 02 апреля в 15:39
Ответ дляМайская киска
Это не «набагато», особенно в вашем возрасте
В каком нашем возрасте? Мне 43 и для меня 58 это старик
Шалена красуня• 02 апреля в 15:39
Знайшов таки собі доглядальницю, ну, молодець - хитрий хлоп.
Може ще третю?
• 02 апреля в 15:39
Ответ дляДоставучая
Нищий? ЗП 15 тыс грн?
Ні звісно. Він забезпечений. Гроші мене цікавлять мало.
Може ще третю?
• 02 апреля в 15:41
Ответ длядамаБезСобачки
Так он не звал
Вас? Певно так. Не розумію, наче форум жіночій, але жіночки в моїй темі прийшли сказати, що мене не беруть і взагалі я не вважаюся молодшою від нього. Дивно це
Голубка миру• 02 апреля в 15:42
Ответ дляМайская киска
💯