Пік Антна• 02 апреля в 15:24
Зв´язок між законною зброєю, і статистикою вбивств жінок
Асоціація з розвитку збройної культури в Ізраїлі представила цікаву презентацію «Зв´язок між зброєю, що знаходиться в законному приватному володінні і статистикою вбивств жінок в Ізраїлі».
Феміністки, противниці легальної зброї в руках законослухняних громадян, найчастіше, використовують наступний аргумент: «доступність зброї цивільним особам призведе до збільшення кількості побутових вбивств жертвами яких будуть жінки».
За даними феміністського товариства «Ні насиллю проти жінок», в період з 2000-го по 2026-й рік в Ізраїлі було вбито 294 жінки.
Вбивства були вчинені таким чином:
1. Ніж / Холодна зброя: 123 випадки;
2. Удушення: 38 випадків;
3. Побиття зі смертельним результатом: 27 випадків;
4. Підпал: 6 випадків;
5. Скидання з висоти: 5 випадків;
6. Утоплення: 3 випадки;
7. Отруєння: 1 випадок;
8. «Ознаки насильства» без вказівки методу: 23 випадки;
9. Вогнепальна зброя: 68 випадків.
За допомогою зброї:
1. Армійська, поліцейська, і т.п.: 26 випадків;
2. Незаконна / кримінальна приналежність: 23 випадки;
3. Належність невідома / не вказана: 11 випадків.
4. Зброя, що знаходиться в приватному законному володінні: 8 випадків.
Можна побачити, що вогнепальну зброю, яка знаходиться в приватному законному володінні було використано для вбивства жінок в 2,72% випадків.
У 2023 році на руках у населення було 158000 одиниць законної зброї. Того року такою зброєю не була вбита жодна жінка.
У 2009 році на руках у населення було 202 000 одиниць законної зброї. Того року такою зброєю не була вбита теж жодна жінка.
Таким чином, наявність у населення додаткових 44000 одиниць законної вогнепальної зброї не коштувало життя жодній жінці.
Кількість одиниць законної вогнепальної зброї на руках у населення не впливає ні на кількість вчинених ними вбивств, ні на загальну кількість вбивств жінок. І в той же час конфіскація 44000 одиниць (2009-2013) різко знизила рівень особистої безпеки 44000 сімей та їх найближчого оточення.
Аналізуючи весь спектр ймовірних причин та засобів вчинення вбивства, можна зробити висновок, що здійснення злочинів основною мірою залежить точно не від законного володіння зброєю.
Одним із головних чинників, який штовхає людину на вбивство є бідність. Чим бідніша місцевість, де живуть люди, тим вище шанси бути вбитим. Звідти і вчинення терористичних актів. Але то вже зовсім інша історія…
Вбивства були вчинені таким чином:
1. Ніж / Холодна зброя: 123 випадки;
2. Удушення: 38 випадків;
4. Підпал: 6 випадків;
5. Скидання з висоти: 5 випадків;
6. Утоплення: 3 випадки;
7. Отруєння: 1 випадок;
9. Вогнепальна зброя: 68 випадків.
За допомогою зброї:
МеняАЖтрусит• 02 апреля в 15:28
По самогубствам зовсім інша статистика. Якщо під рукою є автомат/пістолет, у стані афекту все дуже швидко відбувається
ніколи такого не було• 02 апреля в 15:30
Яка дешева маніпуляція. Вбивства жінок з вогнепальної зброї друга за кількістю серед інших засобів вбивства. Якого фіга вона під 9м номером?
Пік Антна
• 02 апреля в 15:30
Ответ дляМеняАЖтрусит
С балконе проще прыгнуть и лицо не пострадает на похоронах, а вообще лучше отравиться или сдохнуть обжорства.
ніколи такого не було• 02 апреля в 15:31
Ответ дляПік Антна
Я бы себе травмат купила, ружье дорого и громоздко.
Ну так і що вас зупиняє?
Пік Антна
• 02 апреля в 15:31
Перед продаже оружия проходят психа и нарка, так что суицидницы там не пройдут
Ответ дляПік Антна
Боїтесь не пройти?
МеняАЖтрусит• 02 апреля в 15:32
Ответ дляПік Антна
Статистика говорить інше. Там де на руках є легальна зброя, мізки собі виносять на рахунок раз-два. До речі гвинтівка в цьому плані на порядок краще травмата
Пік Антна
• 02 апреля в 15:32
Ответ дляніколи такого не було
Ну так і що вас зупиняє?
Категория, надо на госслужбу попать, а там не всем дают, или я что то не поняла?
Пік Антна
• 02 апреля в 15:32
Ответ дляМеняАЖтрусит
Винтовка слишком велика для меня. Мне нужен пистолет в сумочку.
МеняАЖтрусит• 02 апреля в 15:33
Ответ дляПік Антна
Щоб присісти за перевищення? Ну або за вбивство
Пік Антна
• 02 апреля в 15:33
Ответ дляніколи такого не було
Боїтесь не пройти?
Я работаю там где нужен зеленый и синий сертификат. Объяснить или поняли?
Пік Антна
• 02 апреля в 15:34
Ответ дляМеняАЖтрусит
Я буду только законно применять.Для самобороны.
МеняАЖтрусит• 02 апреля в 15:37
Ответ дляПік Антна
У нас будь-яке застосування зброї є незаконним, якщо є постраждалий. Навіть куском цегли вдарите гвалтівника - буде справа. Не проти нього, а проти вас
Пік Антна
• 02 апреля в 15:37
Ответ дляМеняАЖтрусит
Не правда. Есть даже статья в УК о необходимой обороне.
Скорая помощь• 02 апреля в 16:00
Ответ дляПік Антна
Можно подумать суицидниками рождаются и их как-то можно вычислить
Скорая помощь• 02 апреля в 16:01
Я не понимаю какое отношение к нам имеет Израиль. Количество убийств ещё зависит от культуры обращения с оружием. В Украине культуры обращения с оружием нет. Зачем вы сюда тянете кого-то откуда-то ещё?
Пік Антна
• 02 апреля в 16:02
Ответ дляСкорая помощь
На 5 год войны и нет культуры оружия?
Пік Антна
• 02 апреля в 16:03
Ответ дляСкорая помощь
А вы спросите профильного спеца, он хорошо расскажет признаки суицида.
Скорая помощь• 02 апреля в 16:03
Ответ дляПік Антна
На 5 год войны и нет культуры оружия?
Да, нет. А что она должна появится сама по себе из ниоткуда? Ещё не так давно в новостях было про дебилов подрывающих себя или окружающих гранатами.
Пік Антна
• 02 апреля в 16:04
Ответ дляСкорая помощь
Именно в войнах и рожадется такая культура, а не низ откуда.
Скорая помощь• 02 апреля в 16:07
Ответ дляПік Антна
Как можно определить признаки суицида до того как у человека появились суицидальные мысли? Суицид это не врождённая болезнь. Живёт себе человек, что-то случилось появились мысли. А до того их не было. Или вы на хрустальном шаре гадать собрались о том что произойдет в будущем? ’Специалисты’ фейковые.
Скорая помощь• 02 апреля в 16:08
Ответ дляПік Антна
Нет, сама по себе никакая культура не рождается. Вы несёте полный бред.
Всех анонимов аноним• 02 апреля в 16:19
Ответ дляМеняАЖтрусит
Присісти за перевищення, це як? Присісти в кусти?
Пік Антна
• 02 апреля в 16:20
Ответ дляВсех анонимов аноним
посцяти
Пік Антна
• 02 апреля в 16:21
Ответ дляСкорая помощь
Оружейная культура рождается на войне. Читайте историю США Израиля, у нас сейчас аналогичная история.
Просто красавица• 02 апреля в 16:22
Ответ дляПік Антна
Давайте ещё статистику потшутиргу в школах, к примеру, как это влияет
Пік Антна
• 02 апреля в 16:22
Ответ дляСкорая помощь
Сколько за время войны вручено наградных пистолетов боевых? Как вы думаете , у их владельцев есть культура обращения с оружием?
Пік Антна
• 02 апреля в 16:23
Ответ дляПросто красавица
Именно поэтому в школах предлагается вооруженная охрана.
Просто красавица• 02 апреля в 16:27
Ответ дляПік Антна
Вы предлагаете сделать окружающую среду более опасной