аромат Жука• 02 апреля в 16:35

Огород сильно выручает?

У кого огород, он даёт возможность вам сэкономить на продуктах?
Лукава_Кiшка• 02 апреля в 17:23
Ответ дляКарамбОлька
У меня его нет, а если бы был, то вряд-ли я на чём-то съекономила бы, потому что в огород необходимо вложиться, чтобы был с него типа толк, а по сути растраты и шкурка вычинки не стояла бы.
Плюс не не забываем траты на поездку на этот огород, бензин, продукты и т.д

Однозначно• 02 апреля в 17:24
Ответ дляНаизнанку
А тим хто вирощує своє є заборона на купівлю ?
Я сьогодні полуницю купила, вона не дорога але і на смак ніяка.
Автор про економію писала.
Якщо люди їдять зі свого городу помідори коли вони на базарі вже по 20 грн. То це не вигідно
Неместная Я• 02 апреля в 17:25
Ответ дляОднозначно
Як у вас все виходить і ягоди і овочі від весни до морозів і все на 2 сотках. І буквально дві години.
Посадити і зібрати.
Ні лише посадити, а так пару разів в тиждень пощупати бур´янчики по 15 хвилин з ранішньою кавою. Помідори побризкати разів 4 за сезон, а збирається по мірі достигання зразу на страви. Це не робота і не зусилля, а кайфушки.
Наизнанку• 02 апреля в 17:26
Ответ дляОднозначно
Автор про економію писала.
По 20 гривень технічні помідори.
Смачні помідори, домашні навіть в сезон 50 - 70.
Звичайно, що вигідно.
Неместная Я• 02 апреля в 17:26
Ответ дляГрабля
У меня - огородотерапия. Растут несколько фруктовых деревьев, малина, 50 кустов помидор, 20 кустов огурцов, 2 кабачка, 1 тыква. Много роз, гортензий, первоцветы. Есть маленькая грядка чеснока, щавеля, зелени разной.
Майже як у мене.
Неместная Я• 02 апреля в 17:28
Ответ дляЧумачечая Весна
Семена, рассада, обработать химией 300 раз от вредителей и болячек, перепады температуры, теплицы, бурьян, времени и сил много копать, сапать и полоть, удобрения не дешёвые совсем, ветки обрезать. Это полноценная работа, заниматься этим только в свободное время после основной работы очень тяжело и не эффективно. Только если просто сад, то ещё может быть там опрыскать химией и ветки обрезать, собрать урожай. А копать и возится с рассадой (которую могут скомуниздить)... та ну его на. :(
Ніякої хімії абсолютно, так у мене трішки всього. А у тата лише сад 25 соток - ніколи ніякої хімії, завжди з уроками, що не знає куди його давати.
Чумачечая Весна• 02 апреля в 17:31
Ответ дляНеместная Я
Яку працю, лише посіяти, посадити 2 години часу
Если вы не используете удобрения, у вас там ничего особо большого и вкусного не вырастет. Если не опрыскиваете от вредителей и болячек, тоже они всё сожрут и вы ничего не получите.
Если не полоть бурьян, он задавит ваши овощи.
А ещё поливать же это всё нужно каждый день!
Лукава_Кiшка• 02 апреля в 17:36
Ответ дляНеместная Я
Это напряг. Серьёзный такой
Лукава_Кiшка• 02 апреля в 17:36
Ответ дляНаизнанку
По 20 гривень технічні помідори.
Звичайно, що вигідно.
На рынке домашние по 30 грн в прошлом году брала

Неместная Я• 02 апреля в 17:49
Ответ дляНаизнанку
А я купила в Сільпо на тижні, то непогана, як на першу і імпортну
Впораюсь зі всим• 02 апреля в 17:59
Ответ дляОднозначно
Автор про економію писала.
В помідорах своїх єдина вигода - вони смачніші, я саджаю рожеву бурульку для салатів, так вони ніжні, солодкі, шкірочка тоненька.
Скіфська пектораль• 02 апреля в 18:01
В мене зараз быля будинку 6сот. Садимо на 3х членів родини овочі.Всього по трошку. І ще є залишки, які найчастіше викидаю. Бо продавати\роздавати тут нікому .
Возитися в землі - це не завжди прибуток, що з овочами, що з квітами що з плодовими деревами\кущами. Бо треба вкладати кошти в насіння чи корінці, добрива і засоби захисту.
Тож 2 фактори бачу: це повинно давати задоволення ( тоді собі в мінус), це повинно бути прибутком ( тоді частину вирощеного треба продавати, щоб повернути кошти вкладені в насіння, добрива і тд.).
Замороженная селедка• 02 апреля в 18:02
Ответ дляДваДваВісім
В мене 6 кущів помідорів, пару кущів цукіні і зелень. Я в них нічого не вкладаю, крім упаковки насіння, яких мені висиачає на 2-3 роки. З липня по жовтееь ми не купуємо помідори, цукіні і зелень.
Ну з липня по жовтень маючи свої помідори ви небагато зенокомите, так, що своє.А щоб економити і мати всі продукти треба вирощувати картоплю, капусту, помідор, гірок, зелень, буряк морква,цибуля часник+ витрати город....
Впораюсь зі всим• 02 апреля в 18:03
Ответ дляСкіфська пектораль
З плодовими деревами як пощастить, як правило смородина, вишні, малина, персики, абрикоси свої гарно виручали, а от два роки тому десь узявся той моніліоз, усі сади попсувалися, ледве врятували, думала, вже доведеться вирубати все.
графиняВишенка• 02 апреля в 18:04
Ответ дляДваДваВісім
Ні, не треба. Підв´язувати треба помідори і ніякої фітофтори немає. Не стою я ні над чим раком взагалі.
И Колорадо не ест, если подвязать?
Замороженная селедка• 02 апреля в 18:04
Ответ дляНеместная Я
Що там такого дофіга?
Видно ви дуже далекі від огородів
Скіфська пектораль• 02 апреля в 18:06
Ответ дляВпораюсь зі всим
Але це все треба ще посади, кілька років чекати першого врожаю - це довготривале вкладення.
З помідорами простіше може бути. Купив влітку 5 різних помідор на 30грн, смачних, вибрав з них насіння, посадив сам росаду, висадив росаду на город, при найкращих умовах не ’зїла’ фітофтора і зібрав вже 10кг на 300 грн.
графиняВишенка• 02 апреля в 18:07
Ответ дляНеместная Я
Я ж для себе, ніяких добрив і хімії.
Для себя льют меньше и соблюдают сроки. Навоз нужно тоже купить, если не хотите сыпать удобрения. Два года назад просили 6т за машину
Впораюсь зі всим• 02 апреля в 18:07
Ответ дляСкіфська пектораль
Це правда, ми просто купували дім вже з готовим садом, абрикоси вже треба б і оновити.

Скіфська пектораль• 02 апреля в 18:10
Ответ дляВпораюсь зі всим
Розумію. У нас теж садок вже був біля будинку.
А ось восени купила я 3 саджанця винограду 450+150доставка =600грн. Років 3 буду чекати на перший врожай. Як рясно буде родити не відомо і взагалі не відомо чи доживе до першого врожаю. А скільки б я купила винограду на 600 грн???
Те саме з персиком, 200грн саджанець, а я влітку по 60-70грн купувала місцеві персики.
ДваДваВісім• 02 апреля в 19:02
Ответ дляграфиняВишенка
И Колорадо не ест, если подвязать?
Помідори? ні, не їсть. За 10 років не бачила на помідорах колорадських жуків.
ДваДваВісім• 02 апреля в 19:27
Ответ дляЗамороженная селедка
Буряка мені потрібно три штуки на рік))) часника теж приблизно стільки ж) Навіть на помідорах це економія, бо коштів в їхнє виррщення я не вкладаю) у нас ще ягоди і фрукти свої.
Неместная Я• 02 апреля в 20:40
Ответ дляЧумачечая Весна
Насмішили, 6 років отримую урожай чудовий, полив автоматичний
Неместная Я• 02 апреля в 20:41
Ответ дляЛукава_Кiшка
Я дешевше 50 не бачила навіть в нас в селі.
Неместная Я• 02 апреля в 20:42
Ответ дляЛукава_Кiшка
Это напряг. Серьёзный такой
Де там напряг, в чому?
Неместная Я• 02 апреля в 20:45
Ответ дляЗамороженная селедка
Видно ви дуже далекі від огородів
До 17 років жила в селі, і вже 6 років знову живу в селі, тому як ніхто знаю, ще й тато агроном, сама закінчила економфак аграрного вузу.
Неместная Я• 02 апреля в 20:46
Ответ дляграфиняВишенка
В мене 2 сотки під городом, яка машина, навозу?
Крапипопка• 02 апреля в 21:27
Ответ дляОднозначно
І як не івтофтора так білокрилка.
Фу! Хочу забути як дурний сон
Мне мама сегодня сказала, что 1 сотку вспахать стоит 150 грн.
Уже не у всех есть деньги на это.
Вподобайден• 02 апреля в 21:32
Хто має вільний час і бажання,то виручає.

Я вмію займатись,то ж і поїсти,і на заготовки хватає.
Чумачечая Весна• 02 апреля в 21:47
Ответ дляНеместная Я
Ну так вы ’богатая’, у вас есть деньги чтобы упростить себе жизнь. А у нищих, которые еле-еле на свои 10 тысяч в месяц выживают или ещё меньше, нет денег на автоматический полив. Вот и выходит что богатому дёшево, а нищему дорого. Хотя нищему экономия нужнее. И так во всем :(.