аромат Жука• 02 апреля в 16:35
Огород сильно выручает?
У кого огород, он даёт возможность вам сэкономить на продуктах?
Однозначно• 02 апреля в 17:02
Ответ дляНеместная Я
Весни ще два місяці - зараз ще ніякі, зелена цибуля буде вже якраз через тиждень, редиска - днів через 10-12, а огірки і помідори - червень (кінець) -липень і до морозів. В травні полуниця, в червні малина, які дають урожаї до морозів. Ще зелений горошок, морковка, рукола, петрушка, кріп, перець, баклажани.
А ми вже тиждень їмо редиску по 80 грн кг.
І раком не стояли
У редиски вік короткий два тижні і вона в стовбур іде
І раком не стояли
Неместная Я• 02 апреля в 17:03
Ответ дляОднозначно
Пачка насіння 20-30 грн.
Органіка дуже дорога.
Насінинка огірка 2-3 грн штука.
Азотне добре останній раз купувала щось 100 грн кг
Органіка дуже дорога.
Насінинка огірка 2-3 грн штука.
Я хімію не використовую, лише органіка і від фітофтори біопрепарат. Ну, ок -600- 700 грн потрачу на сезон, але я їх окуплю в десятки разів і буду знати, що я і діти їдять.
Белая и пушистая• 02 апреля в 17:03
Не знаю вигідно чи ні. Живу з мамою, вона любить в городі полоти, сапати, я не люблю, але змушена допомагати, витрачати свій час.
Воно того не варте, скажу по собі.
Приїжати з роботи, і ще потім гибіти на тому городі
Весна, літо для мене як пекло. Бігом з роботи треьа летіти додому щоб допомогти все зробити, часу на себе немає ніякого
Воно того не варте, скажу по собі.
Впораюсь зі всим• 02 апреля в 17:05
Ответ дляХтомолодець? Я!
Авторе, звичайно, виручає. Але в нього теж вкладатися треба, і кошти, і сили. Ледарі зараз вам понаписують, що шкурка вичинки не вартує. Але то неправда. Впахуватись там потрібно добряче, але і мати будете своє. Це як додаткова робота.
Сад більше виручає, а картопля, капуста, кабачки в сезон і так дешеві.
Однозначно• 02 апреля в 17:05
Ответ дляНеместная Я
Ви лукавите. Можна поцікавитись яку саме органіку застосовуєте.
Бо у нас невеликий газон перегною 5000 коштує.
Таке. Ні о чем на 10 соток тільки присипати
Неместная Я• 02 апреля в 17:06
Ответ дляОднозначно
І раком не стояли
Я сію кілька партій, як і зелень, і цибулю зелену, щоб одну з´їли, наступна достигла.
Я теж купую зараз редиску і всю зиму купувала зелень кілограмами, а також помідори, огірки, перець і буду купувати до своїх. І в чому проблему ви знайшли.
Наизнанку• 02 апреля в 17:07
Ответ дляОднозначно
Які саме овочі ви вже їсте з городу?
Зелень різна і редиска вже є в теплиці.
ДваДваВісім• 02 апреля в 17:07
Ответ дляЗамороженная селедка
В город треба вкласти дофіга щоб був врожай
В мене 6 кущів помідорів, пару кущів цукіні і зелень. Я в них нічого не вкладаю, крім упаковки насіння, яких мені висиачає на 2-3 роки. З липня по жовтееь ми не купуємо помідори, цукіні і зелень.
Однозначно• 02 апреля в 17:07
Ответ дляНеместная Я
Автор задала питання вигідно чи ні.
Так от враховуючи вкладену працю абсолютно не вигідно.
Лукава_Кiшка• 02 апреля в 17:07
Ответ дляОднозначно
Якщо город є, то хочеш не хочеш його потрібно обробляти. Урожай вважайте компенсацією
Зачем? Можно и не растить ничего
Однозначно• 02 апреля в 17:08
Ответ дляНаизнанку
Зелень різна і редиска вже є в теплиці.
Ахах. Теплиця це добре. Під плівкою чи полікарбонат? Яка площа теплиці і скільки ви анеї вложили?
Однозначно• 02 апреля в 17:09
Ответ дляДваДваВісім
Все що росте по типу кинув в землю воно саме виросло це кріп, кабачки і може буряк.
Над всім іншим треба постояти раком.
А особливо про помідори з зернятка не розказуйте.
Над всім іншим треба постояти раком.
Неместная Я• 02 апреля в 17:10
Ответ дляОднозначно
В мене город 2 сотки - органіка листя, компост. Які газони, який перегній, ви про що?
Лукава_Кiшка• 02 апреля в 17:10
Ответ дляМалая Налегке
Якщо в зал лінь ходити, то трохи виручить
Спину угробить
Неместная Я• 02 апреля в 17:10
Ответ дляДваДваВісім
Десь так само, трішки більше.
ДваДваВісім• 02 апреля в 17:11
Ответ дляОднозначно
Над всім іншим треба постояти раком.
Ні, не треба. Підв´язувати треба помідори і ніякої фітофтори немає. Не стою я ні над чим раком взагалі.
Неместная Я• 02 апреля в 17:11
Ответ дляОднозначно
Автор задала питання вигідно чи ні.
Яку працю, лише посіяти, посадити 2 години часу
Лукава_Кiшка• 02 апреля в 17:12
Ответ дляОднозначно
Серйозно. Трахатись доведеться хоч з бур´янами хоч з газоном
Ну постриг тот бурьян раз в полгода и фиг с ним
Однозначно• 02 апреля в 17:15
Ответ дляНеместная Я
Ну ви б ще про помідори на балконі розказали
Однозначно• 02 апреля в 17:16
Ответ дляЛукава_Кiшка
Уточню. Раз в місяць. Якщо раз в півроку то вам той бур´ян викопувати доведеться
графиняВишенка• 02 апреля в 17:16
Ответ дляНеместная Я
Що там такого дофіга?
Удобрения, химия, семена,
Однозначно• 02 апреля в 17:17
Ответ дляНеместная Я
Як у вас все виходить і ягоди і овочі від весни до морозів і все на 2 сотках. І буквально дві години.
Посадити і зібрати.
Лукава_Кiшка• 02 апреля в 17:18
Ответ дляБавовнятий Пупс
Нет, минусов гораздо больше! Больше потратите на все что нужно для огорода,чем просто пошли бы и купили себе кг картофеля и 2 огурца в сезон..+ будете тратиться на здоровье больше, спина и тд
Это точно. Вот завтра фермерская ярмарка прям под домом. Пойду куплю и овощи и фрукты и мясо. Спокойно и без напряга
Грабля• 02 апреля в 17:19
У меня - огородотерапия. Растут несколько фруктовых деревьев, малина, 50 кустов помидор, 20 кустов огурцов, 2 кабачка, 1 тыква. Много роз, гортензий, первоцветы. Есть маленькая грядка чеснока, щавеля, зелени разной.
Наизнанку• 02 апреля в 17:20
Ответ дляОднозначно
Скло, тато років 30 тому зробив.
Площа велика, точно не скажу, як і скільки ’вложили’
Я Головна• 02 апреля в 17:21
Ответ дляДваДваВісім
Моя бабушка всю жизнь от фитофторы помидоры брызгала мыльным раствором).
Очень дорого)))
Неместная Я• 02 апреля в 17:21
Ответ дляОднозначно
А що не так.
Неместная Я• 02 апреля в 17:22
Ответ дляграфиняВишенка
Удобрения, химия, семена,
Я ж для себе, ніяких добрив і хімії.
Чумачечая Весна• 02 апреля в 17:22
Ответ дляНеместная Я
Що там такого дофіга?
Семена, рассада, обработать химией 300 раз от вредителей и болячек, перепады температуры, теплицы, бурьян, времени и сил много копать, сапать и полоть, удобрения не дешёвые совсем, ветки обрезать. Это полноценная работа, заниматься этим только в свободное время после основной работы очень тяжело и не эффективно. Только если просто сад, то ещё может быть там опрыскать химией и ветки обрезать, собрать урожай. А копать и возится с рассадой (которую могут скомуниздить)... та ну его на. :(
Наизнанку• 02 апреля в 17:23
Ответ дляОднозначно
І раком не стояли
А тим хто вирощує своє є заборона на купівлю ?
Я сьогодні полуницю купила, вона не дорога але і на смак ніяка.