забиякина• 02 апреля в 18:35
Коханий запрошує в гості в іншу область мене і мою дитину
Вони знайомі, він регулярно приїзджає до нас в гості, а тепер запрошує і до себе. Але навіть дорога, а ще підготовка мені не дешево обійдеться. Як думаєте, сказати про це відразу чи подивитися, може він і сам продумає це питання? Такого досвіду з ним не мала і не знаю як буде
В танке• 02 апреля в 18:41
Ну то попросите помочь оплатить поезду, заодно проверите не жадный ли. Он пригласил, значит может и раскошелиться
Малая еще та• 02 апреля в 18:38
Это действительно настолько не подъемно что нужно просить о помощи?! Тем более ведь он регулярно приезжает ’в домика’ поиграть. А Вы раз не можете съездить?!
Любовь Калистратовна• 02 апреля в 18:39
Что Вы подразумеваете под подготовкой? Сколько стоят билеты?
Тумба-юмба• 02 апреля в 18:40
Ответ дляМозговая пилочка
А підготовка це шо?
А депиляция, маникюр, педикюр?! Чем не подготовка?
Мозговая пилочка• 02 апреля в 18:41
Ответ дляТумба-юмба
Тобто в загальному вона це не робить?
То може не варто починати ))
Пульт от линолеума• 02 апреля в 18:42
Прям интересно, сколько же стоят билеты в другую область, что нужно просить
Мозговая пилочка• 02 апреля в 18:45
Ответ дляПульт от линолеума
Заради цікавості глянула Київ-Житомир. Від 350 грн
забиякина
• 02 апреля в 18:45
Ответ дляМозговая пилочка
А підготовка це шо?
Манікюр, педикюр, лазерка. Смаколики та розмальовки дитині, щоб в дорозі не було сумно і перекуси із собою, або в дорозі. Тут щось дивне?
Мозговая пилочка• 02 апреля в 18:47
Ответ длязабиякина
Для мене лише ви)
Чувак має дати гроші на розмальовки і бутери?)
Якшо в повсякденному житті без манікюру, то заради поїздки воно не треба )
Шалена красуня• 02 апреля в 18:47
Ответ длязабиякина
А когда он приезжает, вы естественной красотой его встречаете?
Пукимончиг• 02 апреля в 18:48
Ответ длязабиякина
Вы, когда он к вам приезжает, тоже за его счёт делаете маникюр, педикюр, лазерку?
забиякина
• 02 апреля в 18:48
Ответ дляПульт от линолеума
Близько 5к за двох дорога в обидві сторони маршруткою. УЗ не варіант.
КонхфЭдкаТузик• 02 апреля в 18:50
Чомусь аж бридко(
Волокти з собою дитину до мужика і паралельно питання про гроші на розмальовку в дорогу
Жах, які ж є дивні стосунки в людей.
А дитині там що робити взагалі? Автор, ви дійсно не бачите себе з боку в цій ситуації?)
Жах, які ж є дивні стосунки в людей.
Сільський ансамбль• 02 апреля в 18:48
А как вы в целом видите ваши отношения в разных областях? Ну раз съездили, ну два, а потом?
Шалена красуня• 02 апреля в 18:49
Ответ длязабиякина
Вы едете чисто чтобы потрахаться и волочите с собой ребёнка 🤦♀️
забиякина
• 02 апреля в 18:49
Ответ дляПукимончиг
За свій. Але ж в цих випадках я не оплачую дорогу і кошти на перекуси із собою
Клин_Кляйн• 02 апреля в 18:50
Ответ длязабиякина
а хто до цього то все оплачував?
Забризкана водою• 02 апреля в 18:51
Ответ дляМозговая пилочка
А підготовка це шо?
Трусики/лифончик новые, пижамка. Агент провокатор недешев нынче))
КонхфЭдкаТузик• 02 апреля в 18:51
Ответ длязабиякина
А розмальовки?
Це за один манік скільки б можна було купити?
забиякина
• 02 апреля в 18:51
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Чомусь аж бридко(
Жах, які ж є дивні стосунки в людей.
Ви не знаєте всього і не вам судити. Особисту думку я не запитую про саму поїздку, питання про інше
Локшина на вухах• 02 апреля в 18:52
Ответ дляМозговая пилочка
А підготовка це шо?
депіляція, манік/пєдік, труси нові купити
Дюймовочка• 02 апреля в 18:52
Ответ длязабиякина
Тут просто не привыкли мужчин напрягать своими желаниями. Бабы- лошади, все проблемы тянут на себе.
Забризкана водою• 02 апреля в 18:52
Ответ длязабиякина
А що так, не готуєтесь? Лазерку тільки перед сексом робите чи що? Педикюр можно і самостійно зробити якщо грошей малувато. Розмальовка скільки коштує? Скачайте задарма...
забиякина
• 02 апреля в 18:52
Ответ дляСільський ансамбль
Яке це маю відношення конкретно до мого питання?🤦♀️
Пік Антна• 02 апреля в 18:52
Ответ длязабиякина
Сильно коханий?
Пукимончиг• 02 апреля в 18:53
Ответ длязабиякина
Ну вы ж сами написали о косметических процедурах как о подготовке к поездке. Вот и вопрос возник, почему он должен вам это оплачивать. Билеты попросить оплатить это норм, а покупать еду, которую вы бы и так покупали сидя дома, и развлекухи для ребенка - ну такое. Это обычные бытовые расходы
Дюймовочка• 02 апреля в 18:53
Ответ дляПукимончиг
А нужно за счёт соседа?