забиякина• 02 апреля в 18:35
Коханий запрошує в гості в іншу область мене і мою дитину
Вони знайомі, він регулярно приїзджає до нас в гості, а тепер запрошує і до себе. Але навіть дорога, а ще підготовка мені не дешево обійдеться. Як думаєте, сказати про це відразу чи подивитися, може він і сам продумає це питання? Такого досвіду з ним не мала і не знаю як буде
забиякина
• 02 апреля в 19:15
Ответ дляПульт от линолеума
Говорите сразу. Прям можете списком написать
Билеты на автобус - 5 тыс
Раскраски ребенку -50 грн
Вкусняшки ребенку -100 грн
Перекус - 500грн
Маникюр - 1000 грн
Педикюр -1500грн
Насчет лазерки непонятно, вы хотите, чтоб он сеанс один оплатил или весь курс?
Билеты на автобус - 5 тыс
Раскраски ребенку -50 грн
Вкусняшки ребенку -100 грн
Перекус - 500грн
Маникюр - 1000 грн
Педикюр -1500грн
Витрати похідні це суто моя справа, я все життя розраховую на себе і не можу просити на такі дрібниці. Але разом з квитками мені це буде дорогувато і якби він оплатив дорогу, мені ьуло б легше. Але говорити про це якось не можу. Але звідки мені наперед знати чи оплатить він це , якщо такої ситуації у нас не було … от і думаю
Пульт от линолеума• 02 апреля в 19:18
Ответ длязабиякина
Так скажите прямо и не ждите. Мне дорого, оплати нам проезд
Если бы он хотел оплатить, то уже об этом сказал бы
Пік Антна• 02 апреля в 19:20
Ответ дляПульт от линолеума
Билеты на автобус - 5 тыс
Раскраски ребенку -50 грн
Вкусняшки ребенку -100 грн
Перекус - 500грн
Маникюр - 1000 грн
Педикюр -1500грн
Билеты на автобус - 5 тыс
Раскраски ребенку -50 грн
Вкусняшки ребенку -100 грн
Перекус - 500грн
Маникюр - 1000 грн
Педикюр -1500грн
Маникюр можно носками заменить, перекусі вредні, ребенку дать телефон, 2050 уже єкономия.
Пульт от линолеума• 02 апреля в 19:21
Ответ дляПік Антна
На руки носки надеть? 😂
Сонячний день• 02 апреля в 19:22
ви про це не питаете, але якби для мене це була б значна сума, я б або не поїхала мовчки, або зізналася б - не можу того собі дозволити
Бойова• 02 апреля в 19:22
Ответ длязабиякина
Манікюр, педикюр, лазерка. Смаколики та розмальовки дитині, щоб в дорозі не було сумно і перекуси із собою, або в дорозі. Тут щось дивне?
А когда он приезжает, Вы не готовитесь?
Пік Антна• 02 апреля в 19:22
Ответ дляПульт от линолеума
На руки носки надеть? 😂
А на ноги варежки, вот и еще єкономия)
Дюймовочка• 02 апреля в 19:23
Ответ дляЯ така бойова
Вы мастер прозрачных намеков
Не люблю намеки
Пульт от линолеума• 02 апреля в 19:26
Ответ дляПік Антна
В принципе, красиво
Только чашку держать неудобно
Научительница• 02 апреля в 19:30
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Чомусь аж бридко(
Волокти з собою дитину до мужика і паралельно питання про гроші на розмальовку в дорогу
Жах, які ж є дивні стосунки в людей.
А дитині там що робити взагалі? Автор, ви дійсно не бачите себе з боку в цій ситуації?)
Жах, які ж є дивні стосунки в людей.
Я кажется знаю кто автор.
забиякина
• 02 апреля в 19:30
Ответ дляСонячний день
Сама так я і роблю. Поки не їхала, але він досить наполегливо просить і чекає. Каже я катаюся, а ти жодного разу… а зізнатися, шо просто грошей мало мені якось соромно
ПолБатона• 02 апреля в 19:30
А правда, откуда и куда едете? Я вот билет на автобус Одесса-Киев тока шо за 749 грн купила. Значит, у вас больше расстояние.
И еще - раскраски в дорогу ребенку? Не затошнит его раскрашивать в маршрутке?
Научительница• 02 апреля в 19:31
Ответ дляШалена красуня
Вы едете чисто чтобы потрахаться и волочите с собой ребёнка 🤦♀️
Он таки уломал автора приехать к нему на потра..ли. Раньше он сам приезжал .
Крайня невістка• 02 апреля в 19:32
Ответ дляПульт от линолеума
Билеты на автобус - 5 тыс
Раскраски ребенку -50 грн
Вкусняшки ребенку -100 грн
Перекус - 500грн
Маникюр - 1000 грн
Педикюр -1500грн
Билеты на автобус - 5 тыс
Раскраски ребенку -50 грн
Вкусняшки ребенку -100 грн
Перекус - 500грн
Маникюр - 1000 грн
Педикюр -1500грн
Он такой подсумировал и подумал: местная прости..ка дешевле и выбор есть. И ребёнка нянчить не надо.
Вообще треш - у чужого мужика трахаться, дите за стенкой.
Відірву та викину• 02 апреля в 19:32
Ответ длязабиякина
Ну так скажите что чуть позже приедете, пока что в бюджет траты на проезд у вас не входят, были другие расходы. Если поймет намек, то сам предложит деньги на билеты. А если нет, то может и не стоит к нему ездить вообще
Научительница• 02 апреля в 19:32
Ответ дляМалая еще та
Так тот «коханый» еще бабу имеет)
забиякина
• 02 апреля в 19:33
Ответ дляПолБатона
Івано-Франківськ - Суми
Крайня невістка• 02 апреля в 19:33
Ответ длязабиякина
Івано-Франківськ - Суми
Ребёнка не жалко?
Шалена красуня• 02 апреля в 19:34
Ответ длязабиякина
Берите кредит
забиякина
• 02 апреля в 19:34
Ответ дляВідірву та викину
Можливо саме так і варто поговорити
Научительница• 02 апреля в 19:35
Ответ дляКрайня невістка
Ребёнка не жалко?
Удалено администрацией...
Відірву та викину• 02 апреля в 19:36
Ответ длязабиякина
Можливо саме так і варто поговорити
Так и говорите. Вполне нормально и без недомолвок
забиякина
• 02 апреля в 19:36
Ответ дляНаучительница
Удалено администрацией...
Не дописуйте мені свої особисті здогадки. Я ваш набір слів навіть коментувати не стану.
Научительница• 02 апреля в 19:37
Ответ длязабиякина
Удалено администрацией...
забиякина
• 02 апреля в 19:37
Ответ дляНаучительница
Удалено администрацией...
Научительница• 02 апреля в 19:38
Коханый у автора с «сюрпризом»
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3777112
ПолБатона• 02 апреля в 19:39
Ответ длязабиякина
Можливо саме так і варто поговорити
Так может сказать, что ребенку сложно столько часов в маршрутке/автобусе? Это ж прям весомый аргумент. Плюс в Сумах после Ивано-Франковска наверное будет страшновато