забиякина• 02 апреля в 18:35

Коханий запрошує в гості в іншу область мене і мою дитину

Вони знайомі, він регулярно приїзджає до нас в гості, а тепер запрошує і до себе. Але навіть дорога, а ще підготовка мені не дешево обійдеться. Як думаєте, сказати про це відразу чи подивитися, може він і сам продумає це питання? Такого досвіду з ним не мала і не знаю як буде
Малая еще та• 02 апреля в 19:43
Ответ длязабиякина
Івано-Франківськ - Суми
На машине 12.5 часов в одну сторону! А на маршрутке это вообще... Мать, Вы о чем. Вы 5 часов пробовали ехать на автобусе?? А здесь 12! До какой то точки поездом. А далее на маршрутке. И дешевле, и, для здоровья норм. От своей головы страдаете Вы, но ребенку 12.5 а то и больше в маршрутке. Да и коханному голову иметь нужно, те Суммы колошматят как блохастую жилетку. Встретьтесь на нейтральной территории. В Киеве например. Вариантов с адекватным, доступным жильем, хостелами на пару дней на Букинге куча.

автор забиякина • 02 апреля в 19:41
Ответ дляПолБатона
Так может сказать, что ребенку сложно столько часов в маршрутке/автобусе? Это ж прям весомый аргумент. Плюс в Сумах после Ивано-Франковска наверное будет страшновато
Страшнувато. Це правда. Але ситуація склалася так, що поїхати треба.
автор забиякина • 02 апреля в 19:43
Ответ дляМалая еще та
Дякую за пораду, але це не обговорюється.
Научительница• 02 апреля в 19:43
Ответ дляМалая еще та
Удалено администрацией...
Научительница• 02 апреля в 19:44
Ответ дляМалая еще та
Уже была такая тема
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3781792
Крайня невістка• 02 апреля в 19:44
Ответ длязабиякина
Заикание и тики ребёнка лечить потом выйдет гораздо дороже.
Ваш выход - вирт.
Неужели единственный мужик и последний, что вы за него так вцепились
автор забиякина • 02 апреля в 19:45
Ответ дляНаучительница
Удалено администрацией...

Научительница• 02 апреля в 19:45
Ответ длязабиякина
Удалено администрацией...
Сонячний день• 02 апреля в 19:46
Ответ длязабиякина
Сама так я і роблю. Поки не їхала, але він досить наполегливо просить і чекає. Каже я катаюся, а ти жодного разу… а зізнатися, шо просто грошей мало мені якось соромно
ну, дивиться... я не зразок, 100 %, бо як би мені дуже кортіло (це ’дуже’ складається з кількох ’аспектів’) я б поїхала якби у мене було ї обмаль грошей) Якби не дуже (и дослухаючись ось до цього - ’я катаюся, а ти жодного ...’ - тут який присмак лишаеться?), або не їду, аба кажу - ’коханий, ти катаюся один, а я - вдвох, це і фізично, и матеріально важче...’ - та дивимося на реакцію...
автор забиякина • 02 апреля в 19:47
Ответ дляНаучительница
Удалено администрацией...
ПолБатона• 02 апреля в 19:47
Ответ длязабиякина
Я как вспомню свои 12 часов в автобусе, мне плохо становится. Дело ваше, конечно, но мне б было пипец жалко ребенка так тащить. А потом еще и обратно
Научительница• 02 апреля в 19:49
Ответ дляПолБатона
Удалено администрацией...
автор забиякина • 02 апреля в 19:49
Ответ дляСонячний день
Оце дійсно близько до істини і такі розмови вони більш реальні в нашому випадку
Научительница• 02 апреля в 19:51
Удалено администрацией...
Крайня невістка• 02 апреля в 19:53
Ответ длязабиякина
Удалено администрацией...
Правда очі коле. Незручно.
Закрийте тему, не ганьбіться. Чи теж коштів нема? Ціла розмальовка
Крайня невістка• 02 апреля в 19:55
Ответ дляНаучительница
Удалено администрацией...
Будет с вокзала писать на советчицу: помогите, люди добрые, сами мы не местные
Научительница• 02 апреля в 19:55
Ответ дляКрайня невістка
Правда очі коле. Незручно.
Закрыть тему вроде бесплатно) так что автору как раз на разукрашку хватит
Научительница• 02 апреля в 19:56
Ответ дляКрайня невістка
Не, будет так: приїхала до коханого в інше місто, а він не відповідає. Але секс з ним добрий )
Крайня невістка• 02 апреля в 19:57
Ответ дляНаучительница
Уже давно нет

Эта_Шикарна)• 02 апреля в 19:57
Ответ длязабиякина
За свій. Але ж в цих випадках я не оплачую дорогу і кошти на перекуси із собою
а дома ви не їсте?
Эта_Шикарна)• 02 апреля в 19:59
Ответ длязабиякина
то може він хоче зекономити на дорозі? тому вас і запрошує
Нічний дожор• 02 апреля в 20:03
Ответ длязабиякина
Серйозно? Не подобається коли вашим де тоном відповідають? Ну то не починайте і проявляйте повагу до людей, якщо хочете такої ж відповіді.
Ви точно неадекват. Я вам взагалі нічого не писала, але ви вже всим нахамили..
Ну ниче се• 02 апреля в 20:04
Ответ длязабиякина
Манікюр, педикюр, лазерка. Смаколики та розмальовки дитині, щоб в дорозі не було сумно і перекуси із собою, або в дорозі. Тут щось дивне?
Бровки, губки ?
Вподобайден• 02 апреля в 20:08
Ответ длязабиякина
Педикюр, манікюр, епіляцію робите тільки для зустрічі з цим чоловіком? Не кажучи вже про купівлю розмальовок чи смаколиків))
Автор, об´єктивно, якщо він запрошує - нехай оплатить Вам дорогу, але манікюри-педикюри-розмальовки Вашим дітям - то точно не його головний біль.
автор забиякина • 02 апреля в 20:42
Ответ дляВподобайден
Власне кажучи, питання лише в дорозі, тобто в квитках. За решту написала тут, для повноти картини, це я можу і звісно оплачу, але до всього плюс 5к на дорогу то мені реально накладно буде
Вподобайден• 02 апреля в 20:44
Ответ длязабиякина
Скажіть йому відкритим текстом, що Вам їхати з дитиною, витрати на двох, то Вам дуже накладно. І подивитесь. Як оплатить дорогу, то одне, а як ні - то інше
автор забиякина • 02 апреля в 20:44
Ответ дляНу ниче се
Бровки, губки ?
Брови в мене зроблені давно, а з губами я не граюся) Просто хочеться їхати гарною, мається га увазі базовий догляд і витрати для комфортної подорожі дитині це одна сума, а плюс квитки, це вже зовсім інше
автор забиякина • 02 апреля в 20:48
Ответ дляВподобайден
Ото ж і проблема, що соромлюся говорити. Звикла на себе розраховувати і житина свій бюджет … А в стосуках то доведеться, а як спільне життя, а як сумісний побут…. Я не вмію просити((( Мені соромно домовлятися, щоб не виглядали меркантильною. А сама тягнути не маю можливості і не хочу, колись мала такий досвід, що за свій рахунок їздила, а зараз трошки більше досвіду, тому не хочу. Тим більше вже є на кого витрачати.
Ms. Сама прямота• 02 апреля в 20:51
Ответ длязабиякина
А без поездки вы ни маникюр, ни лазерку не делаете? Про розмальовку вообще смешно. Убого
Ро30BbIu_CJIoHuK• 02 апреля в 20:55
А яка підготовка?