Я на хвилинку• 03 апреля в 13:37
Женщины 55+, 60+, вы бы носили такие бриджи если б фигура позволяла?
Мамина корзиночка• 03 апреля в 13:38
Мне 50. Нет. Джинсы сейчас не носят, они неудобные. А эти безвкусные.
Викачую яйцями• 03 апреля в 13:40
Ответ дляНе заздріть тьоті
Так они страшные зачем их носить в любом возрасте
Отвлекающий манёвр. Всё смотрят на то, какие уродские штанишки и никто не замечает морщин.
Борисфенка• 03 апреля в 13:45
Ні. Якщо жарко, в них незручно. Я краще одягну короткі шорти,якщо пляж, чи легенькі штанці.
Вишивка на цих джинсах - не в тему. Хоча я великий фанат вишитого одягу.
Душка-свекрушка)))• 03 апреля в 13:41
Ответ дляМамина корзиночка
А шо, джинсы вообще не носят?
Зубачистка• 03 апреля в 13:41
Ответ дляМамина корзиночка
В сенсі джинси не носять? Носять звісно, ще й як, але не такі,як на фото автора
Душка-свекрушка)))• 03 апреля в 13:42
Ответ дляВикачую яйцями
Ой, та прям все смотрят! Кому вы/мы нужны.
Докладальниця• 03 апреля в 13:43
Ответ дляКвітка папороті
Та не веселите, есть куча возрастной одежды
Віковий одяг це який ? Є якісь вікові джинси ?
Мамина корзиночка• 03 апреля в 13:46
Ответ дляЗубачистка
Я продаю одежду в Европе. Самый неходовой товар - хорошие брендовые джинсы типа Levi´s.
Мамина корзиночка• 03 апреля в 13:47
Ответ дляДушка-свекрушка)))
А шо, джинсы вообще не носят?
Кто-то носит, но не мои покупатели.
Борисфенка• 03 апреля в 13:47
Ответ дляДокладальниця
Є, звичайної довжини, високої посадки. Вони ж - універсально-вікові.
А варіант автора - печалька, ’покажи всім варикоз’. Те саме з голим пупом.
Мамина корзиночка• 03 апреля в 13:49
Ответ дляБорисфенка
Как можно показывать то, чего нет? Например, варикоза. Не судите всех по себе.
Зубачистка• 03 апреля в 13:49
Ответ дляМамина корзиночка
Я не знаю де, кому і що ви продаєте, я знаю, що носять люди, і джинси це один із базових елементів одягу в будь-якому віці. А левайси за якістю хороші,але трохи не дотягують до трендових тенденцій моди, але як класика можуть бути в гардеробі, незалежно від віку. Мені теж 50. Мені цікаво, і який саме одяг ви носите в 50?
Все будет, но потом• 03 апреля в 13:50
у мне є такі, фігура не дозволяє :)
на думку модніц наплювать, одягаюсь так як мені зручно
Хачапууури• 03 апреля в 13:50
Ответ дляМамина корзиночка
В смысле, джинсы не носят, а что носят, лосины? Мне тоже 50, если что.
Мамина корзиночка• 03 апреля в 13:51
Ответ дляХачапууури
Ну в 50 нужно красиво одеваться, а не в джинсы.
Докладальниця• 03 апреля в 13:52
Ответ дляБорисфенка
З тим, що варіант автора печалька, згідна, але з вашим терміном *універсально-вікові* - ні. Ніби в 55+ не буває жінок з гарними фігурами.
Борисфенка• 03 апреля в 13:52
Ответ дляМамина корзиночка
Давайте проведемо огляд ніг 55-60 річних жінок, печальне видовище, нема чим хвалитися.
В такому віці можна показати ноги на пляжі в купальнику, бо без варіантів. І то на бережку варто носити парео.
Хачапууури• 03 апреля в 13:52
Ответ дляМамина корзиночка
Естественно, какой дурак будет фирменные джинсы покупать не в фирменном магазине.