Я на хвилинку• 03 апреля в 13:37

Женщины 55+, 60+, вы бы носили такие бриджи если б фигура позволяла?

Борисфенка• 03 апреля в 14:06
Ответ дляДокладальниця
А молодух немає з дряблим тілом ? Повно, і з целюлітом, і з дряблим животом, і пузатих, і сракатих, то їм що, плащ-палатку носити?
І молодух повно, це також окрема історія ’Дивіться всі на мій целюліт, бо моя струнка сусідка таке носить і я так хочу, ми обидві молоді’.
Мусимо терпіти
Плащ-палатка краще, чим лосини в обтяжку і з голим пупом.

Благоуханочка• 03 апреля в 14:06
А знаете, как раз женщины за 60 и весом за 100 такие штанишки и любят почему-то.
Крихітка на всі• 03 апреля в 14:07
Ответ дляБорисфенка
Щоб не змушувати інших дивитися на огидний целюліт і поморщений обвислий живіт, бо бабуся вирішила в піонерку погратися. Інколи бачу таких чарівних, печальне видовище.
Бувають бабусі іншого плану - шляпка, ридікюль, шпильки - але це зі смаком і по віку, приємно глянути.
Є багато способів виглядати елегантно і яскраво за бажання.
Нащо ви на них дивитися якщо огидно? Не дивиться. Все просто. ВОни ж так одяглися не для того аби вам дошкулити.
Мені не подобаються замотані мусульманки, ну я просто на них не дивлюся. Але називати їх ненормальними лише тому, що їх стиль одягу не підпадає під мої вподобання це занадто.
Борисфенка• 03 апреля в 14:07
Ответ дляКрихітка на всі
А я і не впадаю - про паранджу і не писала. Це ви написали що нормальні люди щось там повинні ховати під одягом, бо на ваш погляд в них шкіра не тієї пружності... якщо по вашому ті хто ховають - нормальні, то ті хто не ховать не нормальні... ТО я і кажу - ви цікавий психіатр!
На мій погляд - є чим похвалитися, хвалися. Підкреслюй гарні ноги, високі груди, плаский живіт.
Нема чим хвалитися, все обвисло і дрябле - приховай, не лякай людей і себе не уродуй одягом, що нібито тебе молодить.
Перловая Кашка• 03 апреля в 14:08
неееееет
Докладальниця• 03 апреля в 14:08
Ответ дляБорисфенка
Мусимо терпіти
Люди самі створюють якісь безглузді норми і рамки. То інвалідам що робити ? *Ой дивись, ти хромий, ти не такий як я, сиди вдома, на тебе неприємно дивитися .* Так ?
Анти-анонім• 03 апреля в 14:08
Ответ дляМамина корзиночка
Я продаю одежду в Европе. Самый неходовой товар - хорошие брендовые джинсы типа Levi´s.
А ходовой?

Освічую темряву• 03 апреля в 14:09
Ответ дляЗубачистка
В мене нема варикозу і судинної сітки, займаюся спортом
У мене є варікоз, теж займаюся спортом. То не від того залежить.
Крихітка на всі• 03 апреля в 14:09
Ответ дляБорисфенка
А чому чужі люди повинні відповідати вашим уявленням про красу і доречність? (мова не про дрескод в певних ситуаціях чи оголення інтминих місць)
Борисфенка• 03 апреля в 14:12
Ответ дляДокладальниця
Не так. Я сама інвалід і кульгаю.
Є речі, які не виправляються одягом - ну важить жінка 120 кг, що ж, буває.
Але одна така жінка одягне цікаву розлітайку, пляття-трапецію, піджак тощо, а інша влізе в майку до пупа і лосіни в обтяжку, всюди стирчать складки жиру і ти мусиш на це дивитися в транспорті чи в кафе. Огидно.
Мамина корзиночка• 03 апреля в 14:11
Ответ дляАнти-анонім
А ходовой?
Шерстяные свитера особенного стиля
Борисфенка• 03 апреля в 14:11
Ответ дляКрихітка на всі
Тому що ми живемо в соціумі. Якщо ноги гарні - покажи, бо є чим помилуватися. Якщо ноги варикозні чи целюлітні - май совість приховати.
Крихітка на всі• 03 апреля в 14:12
Ответ дляБорисфенка
Не так. Я сама інвалід і кульгаю.
навіщо ви дивитися спецом на те, що вам не подобається? Більше об´єктів для розглядання немає?
Борисфенка• 03 апреля в 14:14
Ответ дляКрихітка на всі
Я не дивлюся спецом, я йду до магазину купити продуктів чи зайшла в кафе випити чашку кави чи їду в автобусі 10 хвилин, а навпроти сидить чи стоїть така престаріла ’молодуха’, яка виставила напоказ дрябле тіло невідомо нащо.
Борисфенка• 03 апреля в 14:16
Ответ дляБлагоуханочка
Ну так вони такі ж , як дописувачки в цій темі ’Тряхну старіной, одягнуся, як дівчинка, плювати, як це виглядає’.
Крихітка на всі• 03 апреля в 14:16
Ответ дляБорисфенка
по дорозі вам 100% зустрічаються і інші неприємні для вас речі - ви також вимагаєте їх прибрати щоб не псувати ваше відчуття прекрасного?
Крихітка на всі• 03 апреля в 14:17
Ответ дляБорисфенка
А чому дописувачки повинні думати про вас? Ви не переоцінюєте своє значення для Всесвіту?
Борисфенка• 03 апреля в 14:20
Ответ дляКрихітка на всі
Якщо я бачу людину в інвалідному візку - я співчуваю. Якщо бачу бабусю в плащі влітку, думаю ’Мерзне вже і на старості літ’.
Але коли бачу стару жінку в лосінах, думаю, що вона несповна розуму, рання деменція вперемішку з пізньою гонитвою із серії ’В 45 баба ягодка опять’.
Топтунша• 03 апреля в 14:20
Обязательно носила бы.
Но только с рюкзаком из темы от этого же автора. Ну, и чем черт ни шутит, и с халатиком.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3831695

Борисфенка• 03 апреля в 14:21
Ответ дляКрихітка на всі
Вони повинні думати про себе. Краса врятує світ
Зубачистка• 03 апреля в 14:23
Ответ дляОсвічую темряву
А я не писала, що в мене його нема через спорт, я просто написала, що цього не маю і ще займаюся спортом через що маю підтягнуте тіло
Марафетчица• 03 апреля в 14:25
Они никому не идут,
Зубачистка• 03 апреля в 14:26
Ответ дляМамина корзиночка
Шерстяные свитера особенного стиля
У вас ходовий товар шерстяні світера? А джинси ні. То за вашою логікою треба вдягатися в світера і викинути джинси з шафи? А особливий стиль це що? Світера кашемірові?
Топтунша• 03 апреля в 14:27
Ответ дляБорисфенка
Мусимо терпіти
Пʼятий рік жити посеред Європи і продовжувати мислити категоріями «а що все село скаже». «Киянка» засрата.
Чому ви не боїтеся публічного осуду, коли на соціальні виплати купуєте собі цигарки? Вас це і тільки це в житті має хвилювати. А не чужий целюліт та голий пупок.
Мамина корзиночка• 03 апреля в 14:28
Ответ дляЗубачистка
Почему вы впадаете в крайности? 🤔 Неумный комментарий. Я написала, что у меня в топе продаж и что не хотят брать. А не советовала выбросить джинсы
Крихітка на всі• 03 апреля в 14:28
Ответ дляБорисфенка
І? Ну я от те саме думаю про вас зараз. Але вас же то не зупиняє продовжувати писати. Ну то відповідно чому чужі люди повинні одягатися так, щоб відповідати вашим вподобанням.
Звезда в шоке• 03 апреля в 14:28
Таке ще хтось носить?
Борисфенка• 03 апреля в 14:29
Ответ дляТоптунша
От якраз в Європі жінки 55-60 років виглядають дуже стримано і мені це імпонує.
Зубачистка• 03 апреля в 14:29
Ответ дляМамина корзиночка
Хіба не ви написали, що джинси зараз не носять?) Дивно, бо в колекціях найвідоміших дизайнерів вони є)
Горлаю зрання• 03 апреля в 14:30
Женщіни 50+ таке уже відносили)