Я на хвилинку• 03 апреля в 13:37
Женщины 55+, 60+, вы бы носили такие бриджи если б фигура позволяла?
Благоуханочка• 03 апреля в 15:28
Ответ дляБорисфенка
То я ж і пояснила, чому не варто носити такі штанці в 60 років, бо варикоз і тургору нема.
Це по темі, вікові зміни.
Я не проти, щоб хтось приніс мою фотку, зубоскальте. Для довідки - мені 57 років, тому фотки вас не порадують.
Це по темі, вікові зміни.
Так і я ж про те) Може Вам не варто і без паранджі ходити. Поясните так би мовити на власному прикладі.
Так що з фото? Не проти?
Борисфенка• 03 апреля в 15:29
Ответ дляБлагоуханочка
Так що з фото? Не проти?
Та не проти, моїх фоток неміряно в Інтернеті. Не забудьте потім і свою фотку показати.
Полтавська галушка• 03 апреля в 15:45
Ответ дляБорисфенка
Є, звичайної довжини, високої посадки. Вони ж - універсально-вікові.
А варіант автора - печалька, ’покажи всім варикоз’. Те саме з голим пупом.
а чому ви вирішили що у всіх є варикоз? моїй матусі 80 років й в неї варикозу нема й ніколи не було, мені скоро 55, теж не видно вени навіть, не те що варикоз, вкладайте в себе гроші, й не буде варикозу
Борисфенка• 03 апреля в 15:46
Ответ дляПолтавська галушка
Ви чи ваша мама одягнете ці штанці?
Полтавська галушка• 03 апреля в 15:46
Ответ дляМамина корзиночка
Ну в 50 нужно красиво одеваться, а не в джинсы.
є красиві джинси по-перше по-друге я достатньо наодягалася красиво до 40 поки була офісна робота, наразі із задоволенням ношу саме джинси, в мене їх ціла колекція, половина з дірками
Полтавська галушка• 03 апреля в 15:47
Ответ дляБорисфенка
Ви чи ваша мама одягнете ці штанці?
якщо б зараз була мода на скінні вдягла б, але зараз мода інша, тому в мене широкі джинси, а бриджі для мене незручні у таку погоду, як їх носять. я ношу літні сукні, коли мені потрібно в ліс або в літак то в джинсах
Борисфенка• 03 апреля в 15:49
Ответ дляПолтавська галушка
То і написала про те саме. Вони не модні і незручні.
Попутно згадала про варікоз і венозну сітку, які є у багатьох.
Весела бджілка• 03 апреля в 15:52
Ответ дляПолтавська галушка
С этого года скинни вернулись)
Весела бджілка• 03 апреля в 15:54
Я купила себе такие бриджи в секонде в прошлом году. Как раз прикрывают колени, очень удобные! Розочка у меня прикрыта футболкой,отпарывать ее целое дело, вышита намертво, а сами бриджи прелесть. Лучше, чем струящиеся штаны, тоже купила, так и не смогла носить, как голая в них.
А_мій_самий_самий• 03 апреля в 15:59
Ответ дляМамина корзиночка
сделали мой день Ничего более тупого не слышала
побольшомусекретику• 03 апреля в 16:09
Я ношу бриджи, но не джинсовые, а льняные, в джинсовых жарко летом. В коротких шортах уже не очень, в платьях часто неудобно, в машине и с собакой гулять. 60+.
Цвірінь• 03 апреля в 16:25
Ні, там довжина не зручна. Коли сідаєш, пережимає під коліном. В місті ношу трохи довші, за коліно. На дачі - коротші, вище коліна.
Единорог помог• 03 апреля в 17:07
Ответ дляТушьмушьнюшь
слава богу из-за таких как вы, нас в платьях и юбках в 20-25 быстро замуж поразбирали))
У таких как я там еще красные стринги с блесткой из попы торчали. Так что все ваши ’мужья’ стали наши очень быстро, был неплохой выбор.
Мамина корзиночка• 03 апреля в 17:08
Ответ дляА_мій_самий_самий
Так напишите что-то умное, если умеете, что сомнительно
Умничка-помощничка• 03 апреля в 17:38
Ответ дляБорисфенка
На мій погляд - є чим похвалитися, хвалися. Підкреслюй гарні ноги, високі груди, плаский живіт.
Нема чим хвалитися, все обвисло і дрябле - приховай, не лякай людей і себе не уродуй одягом, що нібито тебе молодить.
Може людям з явними фізичними недоліками взагалі з хати не виходити, щоб таких як Ви не лякати? Обвисло і дрябле це не найстрашніше, що буває з людьми.
Умничка-помощничка• 03 апреля в 17:41
Ответ дляБорисфенка
Тому що ми живемо в соціумі. Якщо ноги гарні - покажи, бо є чим помилуватися. Якщо ноги варикозні чи целюлітні - май совість приховати.
Та зараз он молоді дівчата дійно лякають губами-варениками чи брежневськими бровами, але ж їх не заставляють вдома сидіти, це пострашніше варикозних ніг. Але то їх особиста справа. І це жах, що Ви вважаєте себе в праві вирішувати кому яким треба бути і що носити.
Вам телефонограмма• 03 апреля в 17:42
когда-то (лет 20 назад) такие бриджи были модные и их носили все в возрасте от 10 до 60. Сейчас это неактуально
Моль Моллівна• 03 апреля в 17:45
Ответ дляМамина корзиночка
Мне 50. Нет. Джинсы сейчас не носят, они неудобные. А эти безвкусные.
Джинси не носять? А що носять ласіни?
Борисфенка• 03 апреля в 17:47
Ответ дляУмничка-помощничка
Не переводьте стрілки.
Обвислий живіт - це не те, що треба виставляти напоказ. Але чарівних вистачає.
Моль Моллівна• 03 апреля в 17:48
Ответ дляУмничка-помощничка
Обвисне і стане дряблим у ВСІХ!
Не сумнівайтеся! Правильно все пишете!
Борисфенка• 03 апреля в 17:49
Ответ дляУмничка-помощничка
Так, я їх також лякаюся, вони виглядають, як інопланетяни.
Добре, що ця дурнувата мода проходить.
Губка Боб• 03 апреля в 18:46
Ответ дляМамина корзиночка
А где я написала, что их нужно выкинуть? Да, в Европе мало кто носит и покупает.
Вообще не так.
Я в Европе, если что.
Цукрові вишні• 03 апреля в 19:15
Зараз капрі в моді. Інші б носила. Ці просто не подобаються. Але мені фігура дозволяє - ноги від вух)
Тушьмушьнюшь• 03 апреля в 19:46
Ответ дляЕдинорог помог
ахах, достойный ответ, респект))
да, знаем и такую правду жизни, но зато она отсеяла мужиков с плохим вкусом)
А_мій_самий_самий• 03 апреля в 20:21
Ответ дляМамина корзиночка
Судя по реакциям на ваши ответы самая ,,умная,, здесь только вы
Забрала і не сказала• 03 апреля в 21:24
Они как раз придадут возраста, потому что морально им лет 30 уже. Типа бабка закрома достала