миссДавеча• 03 апреля в 14:36

У Києві судитимуть сімейну лікарку

Лікар за 6 тисяч доларів обіцяла здоровому чоловіку оформити фіктивну інвалідність для виїзду за кордон.
Фіктивна інвалідність за $6000 для втечі за кордон: у Києві судитимуть сімейного лікаря
фото: прокуратура
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

У Києві судитимуть сімейного лікаря, яку обвинувачують у сприянні незаконному виїзду чоловіка за кордон через оформлення фіктивної інвалідності.

За даними прокуратури, лікар допомогла здоровому пацієнту отримати третю групу інвалідності. Для цього його фіктивно «лікували» у стаціонарі та оформлювали підроблені медичні документи, зокрема рентгени і довідки. За початок оформлення вона отримала 1000 доларів, а загальна вартість «послуг» становила 6000 доларів.

Також лікар внесла неправдиві дані до системи eHealth щодо діагнозу пацієнта та обіцяла повний супровід під час оформлення інвалідності.

Жінку затримали у лютому 2025 року після отримання 5 тисяч доларів.

Її дії кваліфіковано за ч. 3 ст. 332 КК України — сприяння незаконному переправленню осіб через державний кордон. Санкція статті передбачає до 9 років ув’язнення, заборону обіймати посади та конфіскацію майна.
Дякую_аж_підскакую• 03 апреля в 15:17
Ответ дляНеКонец-Света
25 - это уже выезд из страны
3 группа - тоже выезжает из страны 😂

Кнопкотиць• 03 апреля в 15:17
Ответ дляДякую_аж_підскакую
6 тыс$ за фиктивную инвалидность? Это очень даже хорошая цена. Вот брала бы она по 25 тыс
Не поделилась доктор с кем надо
Кнопус• 03 апреля в 15:40
Абсолютно не разделяю радости автора. Мне ее жалко по человечески. Работала за копейки всю жизнь, решила подзаработать, причем это ж не наркоту толкать…. Да, преступление, но как по мне то еще и имущество конфисковать - слишком. У нас убийцам меньше могут дать, да и условно даже… и такие случаи знаю. А тут….
Прокачую сідниці• 03 апреля в 15:41
Ответ длямиссДавеча
Замість хабаря тепер буде лєпілой на зоні.
Как интересно, когда врачи гробят пациентов до смерти, то им даже выговора нет, а тут реально жизнь хотела человеку спасти и в тюрьму.
Как и потужник шлет двушки на маскву пуйлу и как с гуся вода, мужик украл в магазине бутылку водки и 8 лет тюрьмы ему. Країна мрій!
Анти-анонім• 03 апреля в 15:44
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Это помощница. Как Шиндлер в 2 мировую спасал евреев, так и она спасает мужчин
Так і є. Як Шиндлер спасала. Але деякі совєтчиці хочуть крові
Анти-анонім• 03 апреля в 15:45
Ответ дляКнопус
Як міндічі возять двушки на Москву то нормально, а тут взяли
Мамкиня доця• 03 апреля в 17:17
Ответ дляЗалетна Я тут
Да, те кто сидят на комиссиях и всем штампуют годен приравниваются к тварям ТЦкашным. надеюсь их тоже ждут адские мучения при жизни
Згодна. На ВЛК повне свавілля

автор миссДавеча • 03 апреля в 17:17
Ответ дляЗалетна Я тут
автор миссДавеча • 03 апреля в 17:18
Ответ дляКнопкотиць
Не поделилась доктор с кем надо
Це жаба!