Аноним_1859• 04 апреля в 13:18

Німеччина. Ніяких проблем з виїздом

Ось коротке відео, вже роздавали цю статтю
Перекус беру завжди• 04 апреля в 14:15
Ответ дляГрамотний хвіст
Удалено администрацией...

ЛюблюДевчонок• 04 апреля в 14:18
Девочки, вы такие тут стратегии расписываете. Вам бы туда, наверх, вот там бы развернулись, одно захватили, второе отжали, там бы разбомбили, гляди и мир бы принесли нам)))
Грамотний хвіст• 04 апреля в 14:17
Ответ дляПерекус беру завжди
Удалено администрацией...
автор Аноним_1859 • 04 апреля в 14:18
Ответ дляБорисфенка
Ви думаєте, я пішки до України не дійду за великого бажання? Дійду.
Питання в іншому - навіщо?
Будемо чесними, поки товстий схудне, худий здохне. Це я до того, що шансів вижити в голод в Німеччині таки більше, чим в Україні.
Дякую за турботу про моє майбутнє. Несподівано.
Ви ж у візку. Яке пішки?
Перекус беру завжди• 04 апреля в 14:20
Ответ дляГрамотний хвіст
Удалено администрацией...
Борисфенка• 04 апреля в 14:20
Ответ дляАноним_1859
Ви ж у візку. Яке пішки?
Я вже на милицях, прогрес наочний. Скоро бігати буду
Грамотний хвіст• 04 апреля в 14:20
Ответ дляБорисфенка
А якщо розбомбити Тафель, Україна стане мирна незалежна щаслива країна?
Дама с закусоном бы осчастливилась. Похоже, она о тафеле только и мечтает. Был бы у нее тафель, она бы только поллитра бы покупала.🤣

Перекус беру завжди• 04 апреля в 14:20
Ответ дляАноним_1859
Ви ж у візку. Яке пішки?
Удалено администрацией...
Борисфенка• 04 апреля в 14:23
Ответ дляПерекус беру завжди
Удалено администрацией...
Ні. Дурні москалі не зможуть поруйнувати всю Європу.
За Україну таки страшно, 12 років війни і далі тривають руйнації.
Борисфенка• 04 апреля в 14:23
Ответ дляПерекус беру завжди
Удалено администрацией...
Це ви спікером хуйла стали?
Грамотний хвіст• 04 апреля в 14:25
Ответ дляПерекус беру завжди
Удалено администрацией...
Перекус беру завжди• 04 апреля в 14:24
Ответ дляБорисфенка
Це ви спікером хуйла стали?
Удалено администрацией...
Дайте подуться• 04 апреля в 14:24
Ответ дляMs. Откровенность
Ви якась дивна, нетутешня...рашку РФ у нас не називають
А как надо называть? Всегда так называю.
Борисфенка• 04 апреля в 14:24
Ответ дляГрамотний хвіст
Тю, в Німеччині якщо зареєструватися алкоголіком, щодня зранку видають по 10 євро на горілку.
Мрія всіх москалів.
автор Аноним_1859 • 04 апреля в 14:24
Ответ дляПерекус беру завжди
Удалено администрацией...
Бачила я її на відео яке тут вона скидувала з українського вечора. Вона там у візку. Блондинка
Грамотний хвіст• 04 апреля в 14:25
Ответ дляПерекус беру завжди
Удалено администрацией...
Надежда наш компас• 04 апреля в 14:26
Швейцария продлила защиту ещё на 2 года, нашим беженцам, значит война ещё минимум 2 года, вот где трэш
Борисфенка• 04 апреля в 14:26
Ответ дляПерекус беру завжди
Удалено администрацией...
В Париж я їздила до операції. Ви якось неуважно конспектуєте мою біографію. Будьте уважніше.
Мовчу, але хочу• 04 апреля в 14:26
Ответ дляБорисфенка
Нема спасу, як всі стурбовані долею німців.
За українців би так переживали.
А вы паспорт получили уже ?

Грамотний хвіст• 04 апреля в 14:26
Ответ дляБорисфенка
Мрія всіх москалів.
Зачем вы это сказали, юродивая к вам приедет, вам это больное там нужно, страну позорить?
Борисфенка• 04 апреля в 14:27
Ответ дляМовчу, але хочу
А вы паспорт получили уже ?
На підставі чого??? Я отримала Ауфенштитель, пластикову картку біженця, і вона вже давно прострочена. Щороку шлють свіжого папірця про продовження тимчасового захисту ще на рік.
Вумна, аж страшно• 04 апреля в 14:27
Ответ дляНетутешня
На Западе много говорят о возможной войне с РФ в перспективе ближайших 3–5 лет (ориентировочно 2027–2030 годы). Западные разведки (особенно немецкая BND и эстонская Välisluureamet) фиксируют, что российский ВПК работает в три смены. В ЕС опасаются, что после завершения активной фазы боев в Украине у России останется огромная, имеющая боевой опыт армия и разогнанное производство оружия, которое нужно будет куда-то применять или использовать как инструмент шантажа.
’эстонская разведка’
Нетутешня• 04 апреля в 14:28
Ответ дляВумна, аж страшно
’эстонская разведка’
n the Estonian Foreign Intelligence Service’s assessment, Russia has no intention of militarily attacking Estonia or any other NATO member state in the coming year. We are likely to reach a similar assessment next year because Estonia and Europe have taken steps that compel the Kremlin to calculate very carefully what, if anything, it can risk attempting. Even if no such intention exists today, our task is to ensure that this remains the case tomorrow and in the future.

We see that Russia is setting long-term operational objectives in its war against Ukraine. This confirms that the recent uptick in peace-talk rhetoric is merely a tactic to buy time. Moscow has no intention of ending the war in Ukraine until its objectives are achieved or the conditions are favorable for doing so.
Russia’s military reform will enhance the capabilities of its armed forces in the years ahead. To counter this, Estonia and NATO must continue investing in defense. Russia’s calculations of the balance of power must always work to our advantage.
Борисфенка• 04 апреля в 14:29
Ответ дляГрамотний хвіст
У юродивих є нелегкий вибір - поїхати поїздом до німчур і записати алкоголіком чи їхати на танку і знову бомбити Берлін і гвалтувати німкень, а потім повертатися з награбованим у свої їбеня.
Вумна, аж страшно• 04 апреля в 14:29
Ответ дляНетутешня

Сейчас переведу через перевод,я знаю только немецкий
Вероятненько• 04 апреля в 14:32
Ответ дляНетутешня
Во первых война в Европе напрямую влияет на ситуацию в Украине
Во вторых выехавшие могут стать неожиданно военнообязанными немецкой армии в особый период
Не могут) могут только если гражданство получат немецкое…
Грамотний хвіст• 04 апреля в 14:32
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Борисфенка• 04 апреля в 14:34
Ответ дляГрамотний хвіст
Удалено администрацией...
Куди поповзу - до москалів в окупацію???
Ви дійсно юродиві?
Відео звільнених полонених бачили - де катують електрострумом, морять голодом, ламають всі кістки?
Грамотний хвіст• 04 апреля в 14:36
Ответ дляБорисфенка
Ви дійсно юродиві?
Вообще, не о вас речь шла.😂
Вумна, аж страшно• 04 апреля в 14:37
Ответ дляБорисфенка
Ви дійсно юродиві?
Киев не оккупирован