тогдалия• 04 апреля в 15:31
Як вам розтовстівший рись Степан?
Рись Степан з Київського зоопарку так і не схуд: який вигляд має тварина?
Рись Степан у Київському зоопарку підкорює відвідувачів своєю вагою та харизмою.
У Київському зоопарку люди відвідують рись Степана. Восьмирічний хижак із надмірною вагою став справжнім символом бодіпозитиву та зіркою соцмереж. Проте за кумедною зовнішністю стоїть драматична історія виживання у неволі.
Степану зараз вісім років, але більшу частину життя він провів у жахливих умовах. Його тримали у тісних клітках ресторанів та приватних кафе як «живу прикрасу». Саме через малорухливий спосіб життя та неправильне харчування у приватних руках рись набрала зайві кілограми.
Лише у 2024 році завдяки зусиллям волонтерів тварину вдалося визволити та передати до Київського зоопарку.
Після переїзду до столичного зоопарку Степан пройшов тривалий курс реабілітації. Зараз він мешкає в умовах, що максимально наближені до природних.
Кияни жартують: «Якщо рись Степан ще не схуд до літа, то й нам не треба».
Бабуся мороз• 04 апреля в 15:33
Кошмар( бедный. Его надо провоцировать на активное поведение. Рацион, я думаю, они уже под него подогнали
З царем в голові• 04 апреля в 15:33
Ого,це не рись,вони ж атлетичні,що він їсть і в якій кількості
тогдалия
• 04 апреля в 15:35
Ответ дляБабуся мороз
Читала, що він худіє не дуже активно
Бесконечность-не предел• 04 апреля в 15:35
Рысь напоминает мне меня)
А если серьёзно, то это животные не для клетки. Им надо свободу, бегать, охотиться. А тут явно перекормили зверушку
Бабуся мороз• 04 апреля в 15:35
Ответ длятогдалия
Читала, що він худіє не дуже активно
Ну, может, быстро и нельзя. Жаль его
забиякина• 04 апреля в 15:37
Ну работники зоопарка неквалифицированые дураки конечно, а так он забавный)
Апофиозная• 04 апреля в 15:41
Ответ длятогдалия
Читала, що він худіє не дуже активно
Он кастрированный и у него диабет вроде
Апофиозная• 04 апреля в 15:41
Столько разных статей про этого Степана. Интересно, что из этого всего правда
Мама фіфті цента• 04 апреля в 15:41
Ответ дляБесконечность-не предел
Рысь напоминает мне меня)
А тут как темы почитаешь, так это все инсулинорезистентность и кортизоооол! 😂
тогдалия
• 04 апреля в 15:42
Ответ дляАпофиозная
Он кастрированный и у него диабет вроде
Біжолаха. Я навіть не знала, що у тварин також буває діабет
Апофиозная• 04 апреля в 15:43
Ответ длятогдалия
Конечно бывает. У моего начальника кошка была на инсулине
Сирожено_пирожено• 04 апреля в 15:43
Ответ длятогдалия
Читала, що він худіє не дуже активно
Це ж кіт. Як ти кота змусиш активно худнути...
тогдалия
• 04 апреля в 15:44
Ответ дляБесконечность-не предел
Рысь напоминает мне меня)
Зайва вага є тільки у домашніх тварин і людей, бо немає достатньої активності. Цей рись був майже як домашня тварина.
Сирожено_пирожено• 04 апреля в 15:45
Ответ дляАпофиозная
Правда що він товстий і що його врятували з експлуатації від приватних осіб, які його утримували і харчували неправильно
тогдалия
• 04 апреля в 15:45
Ответ дляСирожено_пирожено
У істаграмі якась жіночка писала, що ганяти його треба, щоб бігав ))
Сирожено_пирожено• 04 апреля в 15:45
Ответ длятогдалия
І діабет, і вірус імунодефіцита, і все що завгодно
Відповів всім• 04 апреля в 15:46
Ответ дляБабуся мороз
Так там вольер мизерный, ему и двигаться негде. Гробят животное
Сирожено_пирожено• 04 апреля в 15:46
Ответ длятогдалия
Жінка вже записалася в поганяльниці?:)
тогдалия
• 04 апреля в 15:46
Ответ дляСирожено_пирожено
Виявляється, що у них подібні хвороби, як і у людей
Сирожено_пирожено• 04 апреля в 15:46
Ответ дляВідповів всім
Там хороший відкритий вольєр.
Сирожено_пирожено• 04 апреля в 15:47
Ответ длятогдалия
Фізіологія у нас з ними майже однакова.
тогдалия
• 04 апреля в 15:47
Ответ дляСирожено_пирожено
Жінка вже записалася в поганяльниці?:)
Її хтось намагався записати, але вона проморозилася ))
Бесконечность-не предел• 04 апреля в 15:48
Ответ длятогдалия
Ну так он и выглядит как вгодованный кот. А рыси очень ловкие животные
Відповів всім• 04 апреля в 15:47
Ответ дляСирожено_пирожено
Там хороший відкритий вольєр.
Где вы это увидели, покажите
Сирожено_пирожено• 04 апреля в 15:48
Ответ дляВідповів всім
Где вы это увидели, покажите
Зайдіть в київський зоопарк і подивіться
Бабуся мороз• 04 апреля в 15:48
Ответ дляВідповів всім
Ну я, конечно, по котам сужу. Но кота можно выиграть на 2м². Если рыся этого погонять, увлечь - тоже движение ему в плюс бы было.
А сам он вряд ли это уже будет делать - у него другой жизненный опыт.
Сирожено_пирожено• 04 апреля в 15:50
Ответ дляБабуся мороз
Ну за бантиком він ганятися не буде. Жива курка на один раз.