Приму в дар• Изменено 04 апреля в 18:51
Як помститися колишній працівниці, що негарно пішла з роботи і всіх підставила?
3 роки працювала в компанії офіс менеджерка. З самого початку.
І от звільнилась, бо їй дуже не сподобалось, що не дали керівну посаду, на яку вона розраховувала (адмін тім лід), а привели нову людину.
Після того як їй це сказали, вона помінялась в поведінці і стала дуже ввічлива та спокійна, всі тільки пораділи. І ось що ми виявили на минулому тижні
- так як займалась приміщеннями, оригінали ключів забрала із собою, нам залишила неправильні, походу, дублікати. У працівників були дублікати, але приїхав керівник. Поки всі добрались, він годину прочекав біля дверей . + змінила цифри у номерах власників приміщень
- написала неправильні номери всіх підрядників. Це і вода, і їжа, і решта послуг. Поки знайшли вірних , пройшов час.
- видалила всі договори з компу, які стосувались роботи її відділу: безліч договорів з підрядниками по ремонту.
- неправильно повідправляла документи, вони повернулись і треба робити це заново
- залишила креветку під килимом свого кабінету
- у всіх тари з милом налила якоїсь гидоти
І найцікавіше, знаючи розташуванням камер та сліпих зон, вона це зробила хитро і неможливо зрозуміти хто це.
- всім постачальникам дала неправильну пошту, куди відправляти рахунки
Компанія ми прихована, публічну страту влаштувати не можемо. Знаємо адресу і всі дані.
Що порадите?
Лукава Кішка• 04 апреля в 19:13
Она наверняка просто забрала у вас то, что сама сделала/организовала. Ну а креветка - приятный бонус. Такое никому не понравится, упахиваться на компанию, а тобой вытирают пол и приводят ноунейма на высшую должность
ТочноБудет• 04 апреля в 19:20
Доказательств нет, я так понимаю?Так может ваш новый человечек - агент конкурирующей фирмы?
А если не агент и профессионал(не зря же его взяли), то он все быстро порешает.
Аноним_• 04 апреля в 20:39
Ответ дляПриму в дар
Бо мала ще. Їй 25.
Така мала, и только она знала телефоны всех подрядчиков. Вы там пьяные все что ли?
Не за Будка• 04 апреля в 23:34
Ответ дляБронетапці
Фу які ви мєлочні і підлі, правильно вона з вами поступила
Дійсно, нєфіг нових приводити на керівні посади)
сказочное_Бали• 05 апреля в 00:15
Ответ дляШлях до зірок
Компанія ми прихована
о, так она вам мало еще и насолила ))
Будуть діставати- завжди можна вивести компанію з тіні.
Джинци на Флісі• 05 апреля в 05:34
Треба не мститися, а по перше, звільнити її керівника, який не організував дублювання і зберігання всієї інформації, це його робота. По другє, все ж таки побудувати роботу таким чином, щоб ці всі дані не були в однієї людини. Помста нічого не дасть, людина у вас вже не працює.
Шукаю трусики• 07 апреля в 14:29
Ответ дляПоліпривіт всім
Я в 25 работала уже главным бухгалтером.
И я.