Не танцую- но пою• 2 часа назад

В нашей стране до пенсии лучше не доживать

Потом доживать перебиваясь на три копейки
Винник• 2 часа назад
Не у всех она три копейки. Не все зависят от пенсии. Хотя для большинства действительно не особо весело

Булькаю• 2 часа назад
про засоби існування на пенсії треба думати завчасно з молоду, а не сподіватись на державу.
Ухахайкина• 2 часа назад
Ответ дляБулькаю
с такими мыслями чисто в депутаты
Дюйм оф о4ка• 2 часа назад
В мами 13000 грн пенсія, в тата 18000 грн пенсія
Ще з оренди мають кошти
автор Не танцую- но пою • 2 часа назад
Ответ дляВинник
У моей бабушки далеко не три копейки, но всё идёт на лекарства
Булькаю• 2 часа назад
Ответ дляУхахайкина
с такими мыслями чисто в депутаты
це думки здорової адекватної людини, а не амьоби яка пливе за течією.
Гуляю босоніж• 2 часа назад
Ответ дляБулькаю
Так тогда зачем платить налог если самому думать надо.
Анонім Завгосп• 2 часа назад
Ответ дляБулькаю
Наприклад нерухомість або комерційні приміщення під здачу. Один приліт і немає того на що сподівався жити в старості.
автор Не танцую- но пою • 2 часа назад
Ответ дляБулькаю
Со средними зарплатами и инфляцией не особо отложить

Булькаю• 2 часа назад
Ответ дляГуляю босоніж
а вас хтось змушує? я по мінімуму плачу податки, натомість роблю заощадження на пенсію, тож думайТЕ, якщо є чим.
Винник• 2 часа назад
Ответ дляНе танцую- но пою
а кого-то пенсии больше 100000
автор Не танцую- но пою • 2 часа назад
Ответ дляВинник
а кого-то пенсии больше 100000
У 1 процента населения. Депутатов, судей и тд
Винник• 2 часа назад
Ответ дляНе танцую- но пою
Да. И у них жизнь удалась
мадам Везувий• 2 часа назад
Ответ дляБулькаю
Тоді варто не грабувати все життя податками. Держава має про себе дбати самостійно.
автор Не танцую- но пою • 2 часа назад
Ответ дляВинник
Да. И у них жизнь удалась
Только у тех кто при кормушке
Гуляю босоніж• 2 часа назад
Ответ дляБулькаю
Жизнь штука интересная. Завтра может все ваши умные мысли умножить на ноль. Как и заощадження.
Булькаю• 2 часа назад
Ответ дляГуляю босоніж
так може, але краще коли заощадження є, ніж коли їх нема та розраховувати лише на три копійки від держави.
автор Не танцую- но пою • 2 часа назад
Ответ дляГуляю босоніж
Так уже случилось приразвале СССР. Ну и банковская система у нас не такая надёжная как на Западе
Папина дочка• 2 часа назад
Ответ дляБулькаю
Вы знали это 40 лет назад?
Я- не знала. Не пишите популистскую глупость.
Нынешним пенсионерам - застрелиться?

мадам Везувий• 2 часа назад
Ответ дляБулькаю
Так змушує і ви їх оплачуєте кожного разу коли щось купуєте, працюєте чи продаєте.
Зоряний Шлях• 2 часа назад
Ну если работать на конверт, то да, тяжело будет.
Но ’конвертчики’ же твердят-зачем платить налоги,лучше откладывать на пенсию.Вот пускай и откладывают себе ,и всё будет ОК 😁
Папина дочка• 2 часа назад
Ответ дляБулькаю
Хамство- все,на что вы способны?
Булькаю• 2 часа назад
Ответ дляНе танцую- но пою
ну тож треба думати де і в чому зберігати заощадження, щоб не повторити помилки наших батьків та бабусів-дідусів. у мене ще й своя десь досі є ощадкнижка із згорілими грошима, благо там було небагато, але для уроку мені вистачило
Булькаю• 2 часа назад
Ответ дляПапина дочка
Вы знали это 40 лет назад?
Нынешним пенсионерам - застрелиться?
звісно, в моєму оточенні ніколи не було багатих пенсіонерів навіть при совку, тож було очевидно що на пенсію не прожити.
Гуляю босоніж• 2 часа назад
Ответ дляНе танцую- но пою
Ну он же выше пишет завзята жиночка. И все у нее будет идеально. Бо у нее есть чем думать. Не то что у нас с вами, автор.
мадам Везувий• 2 часа назад
Ответ дляБулькаю
Державі плювати на ваші уроки.
Добрая свекровь• 2 часа назад
Так вы еще имеете шанс обеспечить себе старость
автор Не танцую- но пою • 2 часа назад
Ответ дляДобрая свекровь
Уже нет
Капитошечка• 2 часа назад
Ответ дляБулькаю
Пока пойдете на пенсию,так же сгорят
Добрая свекровь• 2 часа назад
Ответ дляНе танцую- но пою
Уже нет
Вам сколько лет?