Таракашечка• 04 апреля в 20:49

Посоветуйте стиралку

Какую марку лучше
А какую вот прям точно не брать.
Меня уже так достало чинить свою хочу новую
Алина-1240• 04 апреля в 20:50
Я такую хочу

автор Таракашечка • 04 апреля в 20:51
Ответ дляАлина-1240
Я такую хочу
Мне дороговато. Надо 15000
Алина-1240• 04 апреля в 20:52
Ответ дляТаракашечка
Мне дороговато. Надо 15000
В белом цвете дешевле
автор Таракашечка • 04 апреля в 20:53
Ответ дляАлина-1240
В белом цвете дешевле
А сколько в белом?
Ширли-Мырли• 04 апреля в 20:55
Я за ЛГ
У меня все стиралки были из премиум сегмента, то ЛГ самая лучшая и телеки их тоже
Не советую Самсунг, Миле, Тошибу
Алина-1240• 04 апреля в 21:00
Ответ дляТаракашечка
А сколько в белом?
На полторы где то
Дівка в намисті• 04 апреля в 21:00
Користуюся лж і вірлпул. В Лж подобається функція пам´яті (якщо відбувається відключення світла, то режим прання не збивається, продовжується). Є режим полоскання з віджимом 15-20 хв., у вірлпулі 45 хв. такий режим. А не подобається, що постійно рухається при віджимі, нічого не допомагає.

Вірлпул пере так, що білизна пахне суперсвіжістю. Є режим з температурою шагом 50,60,70, 80. На 80 кухонні рушники як нові. З недоліків- немає функції пам´яті, режим полоскання окремий довгий 45 хв.

Сонячний день• 04 апреля в 21:11
Ответ дляДівка в намисті

у меня старенькая Кэнди тоже продолжает сама стирку после включения света с того момента как остановилась, а ей уже больше 10 лет
Люблю ВалЄру• 04 апреля в 21:14
Ответ дляАлина-1240
Я такую хочу
В мене аналогічна, тільки біла.
Люблю ВалЄру• 04 апреля в 21:15
Ответ дляШирли-Мырли
Я за ЛГ
Не советую Самсунг, Миле, Тошибу
А чим преміум сегмент відрізняється від не преміум сегменту?
Люблю ВалЄру• 04 апреля в 21:16
Ответ дляТаракашечка
А сколько в белом?
В білому вартість аналогічна за 17 брала
автор Таракашечка • 04 апреля в 21:20
Ответ дляШирли-Мырли
Я за ЛГ
Не советую Самсунг, Миле, Тошибу
А индезит и вирпул как марки?
Куколка-мяуколка• 04 апреля в 21:29
Ответ дляТаракашечка
А индезит и вирпул как марки?
Айболитная• 04 апреля в 21:31
Бош кажуть хороша
Одні думки• 04 апреля в 21:33
З новіших була електролюкс вузька, дуже бюджетна, тис 12 зараз
4.5 років прослужила при дуже інтенсивному навантаженні
Якщо прати разів 5 на тиждень і без перевантаження, то дуже нормальний варіант
Ноу коммент• 04 апреля в 22:15
У мене Індезіт проробила 30 років! Моя красуня!
Зараз ЛG. Пере звичайно
Марсюша• 04 апреля в 22:27
Больше 20 лет пользовались Бош производства Германии, несколько раз чинили, сейчас бюджетный Индезит, я довольна, барабан большой(в узкой машинке), есть программы по 45-60 минут. Нравится больше предыдущей.
Ширли-Мырли• 04 апреля в 22:40
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Ценой и какими-то ненужными функциями
Еще в некоторых есть подсветка барабана удобная штука и говорят, что тише работают
Luna3c92• 13 апреля в 21:05
Whirlpool - класний і надійний бренд. По негативним не підкажу, якось обирали вдало техніку.
https://uamax.com.ua/stiralno-sushilnaya-mashina-w...