Kidstaff• 05 апреля в 13:20

Нова функція на сайті — голосовий ввід тексту!

Ми додали зручний мікрофон 🎤, який дозволяє диктувати текст замість набору. Після запису ваш голос автоматично перетворюється за допомогою штучного інтелекту в читабельний текст, який ви побачите перед відправкою.

❗️Зверніть увагу:

Рекомендуємо перевіряти текст перед відправкою — іноді ШІ може трохи змінити формулювання.
Діє обмеження: не більше 100 повідомлень на день.
Максимальна довжина тексту — 1500 символів (довші повідомлення будуть автоматично обрізані).
Для коректної роботи потрібно дозволити доступ до мікрофона. Після натискання на кнопку у вас з’явиться запит — будь ласка, надайте дозвіл.

🌐 Мова розпізнавання залежить від мови інтерфейсу:
якщо українською — “UA”, і текст розпізнаватиметься українською
Сестры Гримм• 05 апреля в 15:28
Ответ дляЧерноморская ривьера
Голоса, голоса, голоса, голоса. Вы голоса. Вы не голоса. Вы не услышите. И, и, и почему, и почему, и почему, и почему, и почему оно, и почему оно так, и почему оно так дублируется.
Это, это, это для тех, кто не понимает с первого раза.
Your Sweetheart• 05 апреля в 15:40
Борисфенка как всегда позорится
Изучает технологии
Борисфенка• 05 апреля в 15:40
Зеленеє жито, зеленеє жито, зеленеє жито, зелене.
Борисфенка• 05 апреля в 15:41
Хорошие, хорошие гости, хорошие гости, хорошие гости, хорошие гости. У хорошие гости, у мене хорошие гости, у мене.
Дівчина Гілмор• 05 апреля в 15:43
Ответ дляБорисфенка
Дорогі, дорогі, дорогі гості! Дорогі гості, у мене...

Воно глючить.
Борисфенка• 05 апреля в 15:46
Ответ дляДівчина Гілмор

Воно глючить.
Ще й як глючить.
Подруга жизни• 05 апреля в 15:54
Я помню, я помню, я помню, я помню, я помню, я помню, я помню, я помню чудное, я помню чудное, я помню чудное, я помню чудное мгновенье. Я помню чудное мгновенье, я помню чудное мгновенье, я помню чудное мгновенье, я помню чудное мгновенье передо мной. Я помню чудное мгновенье передо мной, я помню чудное мгновенье передо мной, я помню чудное мгновенье передо мной, я помню чудное мгновенье передо мной. Явилась ты, я помню чудное мгновенье передо мной явилась ты. Я помню чудное мгновенье передо мной явилась ты, я помню чудное мгновенье передо мной явилась ты, я помню чудное мгновенье передо мной явилась ты, я помню чудное мгновенье передо мной явилась ты как. Я помню чудное мгновенье передо мной явилась ты как мимолётное виденье. Я помню чудное мгновенье передо мной явилась ты как мимолётное виденье, я помню чудное мгновенье передо мной явилась ты как мимолётное виденье, я помню чудное мгновенье передо мной явилась ты как мимолётное виденье. Я помню чудное мгновенье передо мной явилась ты как мимолётное виденье, как гений.
Подруга жизни• 05 апреля в 15:54
Это я так строфу стиха прочитала. Два слова в конце, которые я говорила, не записались; зато все остальные фразы повторяются много раз.
Дівчина Гілмор• 05 апреля в 15:54
Ответ дляПодруга жизни
Технології які ми заслужили
Борисфенка• 05 апреля в 15:58
Ответ дляДівчина Гілмор
Технології які ми заслужили
Це вам за те, що не молилися
Дівчина Гілмор• 05 апреля в 15:59
Ответ дляБорисфенка
Це вам за те, що не молилися
Ладно нам, а вам за шо?
Борисфенка• 05 апреля в 16:00
Ответ дляДівчина Гілмор
Ладно нам, а вам за шо?
Отож. Кінець світу 12 квітня, пишуть, починаймо каятися
Дівчина Гілмор• 05 апреля в 16:01
Ответ дляБорисфенка
Знов кінець світу? Та задовбали вже😄 в мене в п´ятницю над головою шахед пролетів, тоді я точно подумала кінець
Борисфенка• 05 апреля в 16:02
Ответ дляДівчина Гілмор
Бережіть себе! А оракулів нині вистачає, хай балакають.
freedom_2015• 05 апреля в 16:05
Ответ дляИрина_Конор
Включить анонима во всех чатах - нет
Выключит анонима админам - нет
Забанить тупых мужиков - нет
Запилить хрень - о да
крім 1 зі всім погоджуюсь ,вперше так з вами )
_Olka_• 05 апреля в 16:34
А матюки ИИ пропускает?) Кто тестировал?)
Аноним ФЕЯ• 06 апреля в 21:39
Дивна функція, абсолютно не потрібна, бо вже сто років є така інтегрована в клавіатуру. А нова кнопка заважає ставити галочки аноніма.
автор Kidstaff • 07 апреля в 15:22
Тестовое сообщение. Тестовое сообщение 2.